Yoast SEO (for WordPress) - en to fa translation catalogue (1028 entries)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
fa: "بیشترین ورودی های برای نقشه سایت" باید یک عدد مثبت باشد که %s نیست، لطفا اصلاح کنید.

en: "Max entries per sitemap page" should be below %s to meet Google's requirements, which %s is not.
fa: "حداکثر ورودی برای صفحه نقشه سایت" باید مقداری کمتر از %s باشد تا حداقل های گوگل رعایت شود. در حالی که %s اینگونه نیست.

en: %1$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information is about the same topic, and therefore belongs in one single paragraph? | %1$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information within each of these paragraphs is about the same topic, and therefore belongs in a single paragraph?
fa[0]: %1$d از پاراگراف حاوی بیش از حداکثر پیشنهادی %2$d کلمه است. مطمئن هستید همه اطلاعات که در این پاراگراف‌ها است درباره یک موضوع است و لازم است که در یک پاراگراف آورده شوند؟

en: %1$d of the paragraphs is too short. | %1$d of the paragraphs are too short.
fa[0]: %1$d تا از پاراگراف ها خیلی کوتاه می باشد.

en: %1$d of the subheadings is followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert another subheading. | %1$d of the subheadings are followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert additional subheadings.
fa[0]: %1$d از سرفصلها دنبال شده توسط بیش از حداکثر توصیه شده از %2$d کلمات. سعی کنید سرفصلهای اضافی را وارد کنید.

en: %1$s Dashboard
fa: داشبورد %1$s

en: %1$s Extensions
fa: افزونه‌های %1$s

en: %1$s Meta Box
fa: جعبه متای %1$s

en: %1$s by %2$s
fa: %1$s توسط  %2$s

en: %1$s comes with a lot of features. You can enable / disable some of them below.
fa: %1$s با امکانات بسیار. می توانید از اینجا یکسری از آنها را فعال/غیرفعال کنید.

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
fa: %1$s همراه با ابزار های درونی بسیار قدرتمندی عرضه میشود :

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
fa: %1$s شما استفاده می کنید از%2$s نسخه %3$s برای هماهنگی کامل بروزسانی کنید به جدیدترین نسخه.

en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
fa: %1$s شما از نسخه استفاده می کنید%2$s که هماهنگ نیست با%1$s. بروزرسانی کنید%2$s به جدیدترین نسخه.

en: %1$s extensions
fa: %1$s افزودنی‌ها

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
fa: %1$s گرفتن خودکار که باید عناوین برگه‌ها بازنویسی شود، اگر میدانید اشتباه است یا میخواهید خودتان تغییر دهید از اینجا تنظیم کنید.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
fa: %1$s انتخاب معتبری برای کسی که اجازۀ دسترسی به تنظیمات %2$s را دارد نیست. مقدار به حالت پیش‌فرض برخواهد گشت.

en: %1$s of %2$s done.
fa: %1$s از %2$s انجام شده است.

en: %1$s of the sentences contain %2$smore than %3$s words%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
fa: %1$s از جمله حاوی %2$s بیش از %3$s کلمات %4$s است، که کمتر یا برابر حداکثر پیشنهادی %5$s می باشد.

en: %1$s of the sentences contain %2$smore than %3$s words%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s. Try to shorten the sentences.
fa: %1$s از جمله حاوی %2$s بیش از %3$s کلمات %4$s است، که بیش از حداکثر پیشنهادی %5$s است. جملات را کوتاه‌تر کنید

en: %1$s of the sentences contain %2$spassive voice%3$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %4$s.
fa: %1$s از جملات حاوی %2$s مجهول %3$s است، که کمتر یا برابر حداکثر پیشنهادی %4$s است.

en: %1$s of the sentences contain %2$spassive voice%3$s, which is more than the recommended maximum of %4$s. Try to use their active counterparts.
fa: %1$s از جمله حاوی %2$s مجهول %3$s است، که بیشتر از حداکثر پیشنهادی %4$s است. سعی کنید همتایان فعال را استفه کنید.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is great.
fa: %1$s از جملات شامل %2$s کلمه گذار %3$s یا عبارت، بزرگ است.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is less than the recommended minimum of %4$s.
fa: %1$s جملات حاوی %2$s کلمه %3$s یا عبارت ربط است که کم‌تر از مقدارِ کمینه‌ی %4$s پیشنهادی است.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
fa: %1$s از کلمات حاوی %2$s روی %3$s سیلاب %4$s ، که کمتر از یا برابر حداکثر توصیه شده از %5$s است.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
fa: %1$s از کلمات حاوی %2$s روی %3$s سیلاب %4$s ، که بیش از حداکثر توصیه شده از %5$s است.

en: %1$s settings
fa: %1$s تنظیمات

en: %1$s to optimize your site even further
fa: %1$s برای بهینه سازی بیشتر سایت

en: %1$s, take your optimization to the next level!
fa: %1$s رفتن به سطح بعدی بهینه سازی

en: %1$sYoast SEO has not been able to fetch your site’s indexability status%2$s from OnPage.org
fa: افزونهYoast SEO قادر %1$s به آوردن وضعیت indexability سایت شما%2$s از OnPage.org نیست.

en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
fa: %1$s صفحه اصلی شما نمیتواند برای موتور های جستجو %2$s ایندکس(ترتیب بندی) شود. این برای سئو بسیار بد است و باید درست شود.

en: %s Archive
fa: بایگانی %s

en: %s Archives
fa: بایگانی‌ها %s

en: %s Breadcrumbs
fa: %s ریزمسیر

en: %s Description
fa: %s توضیحات

en: %s Image
fa: %s تصویر

en: %s License
fa: لایسنس %s

en: %s Posts Overview
fa: %s بررسی اجمالی نوشته

en: %s Title
fa: %s عنوان

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
fa: به نظر %s یک شناسه %s درست نیست. لطفاٌ تصحیح کنید.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
fa: به نظر می‌رسد %s شناسۀ کاربری معتبری برای توییتر نیست. لطفاً اصلاح شود.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
fa: به نظر %s آدرس اینترنتی صحیحی نیست. لطفاٌ تصحیح کنید.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
fa: علمیات %s برای به‌روزرسانی با شکست روبرو شد، به دلیل این خطا: <em>%s</em>

en: %s filter/action
fa: %s فیلتر/ انجام دادن

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
fa: %s در شبکه فعال شده است، لطفا برای مدیریت لایسنس با مدیر سایت خود تماس بگیرید.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
fa: %s به وسیله شبکه فعال شد. شما می توانید لایستس خود را در <a href="%s">صفحۀ لایسنس مدیر شبکه</a> مدیریت کنید.

en: %s notification | %s notifications
fa[0]: %s اطلاعیه

en: %s restored to default SEO settings.
fa: %s به تنظیمات پیش‌فرض افزونۀ Seo برگشت.

en: %s, Author at %s
fa: %s، نویسنده در %s

en: %s: License Settings
fa: %s: تنظیمات لایسنس

en: %sRenew your license now%s.
fa: %sکلید لایسنس خود را تمدید کنید%s

en: &laquo; Back to Tools page
fa: &laquo; برگشت به صفحۀ ابزارها

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
fa: لایسنس را غیر فعال کنید، تا بتوانید روی یک تارنمای دیگر آن را فعال نمایید

en: (no parent)
fa: (بدون والد)

en: (no title)
fa: (بدون عنوان)

en: .htaccess file
fa: پروندۀ .htaccess

en: 301 Redirect
fa: ارجاع 301

en: 404 pages
fa: برگه‌های 404

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
fa: <a href="%s">آیا می‌دانستید که می‌توانید لایسنس خود را ارتقاء دهید؟</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
fa: <a href="%s">لایسنس شما طی %d روز منقضی خواهد شد، آیا می‌خواهید آن را تمدید کنید؟</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
fa: <b> اخطار! </b> شما در حال مسدود کردن درخواست های خارجی هستید که به معنی این است که نمیتوانید بروزرسانی های %s را دریافت کنید. لطفا %s را به %s اضافه کنید.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
fa: نسخۀ <strong>%s version %s</strong> موجود است. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">ببینید موارد جدید قالب چیست</a> یا <a href="%s" %s>همین الان به‌روزرسانی کنید</a>.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
fa: یک پیوند به بایگانی برای نویسندۀ نوشته، با نام نویسنده‌ها به عنوان لنگر متن.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
fa: یک پیوند به مطلب, همراه با عنوانی به عنوان متن پیوندی.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
fa: یک پیوند به تارنمای شما، با نام و توضیحات تارنمای شما به عنوان لنگر متن.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
fa: یک پیوند به تارنمای شما، با نام تارنمای شما به عنوان لنگر متن.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the focus keyword.
fa: متای توضیحات مشخص شده است، اما کلمه کلیدی اصلی مورد نظر را شامل نمی شود.

en: A problem occurred when saving the current step, {{link}}please file a bug report{{/link}} describing what step you are on and which changes you want to make (if any).
fa: هنگام ذخیره مرحله کنونی مشکلی رخ داده است،  {{link}} لطفا گزارش اشکال آماده کنید و {{/link}} توضیح دهید در چه مرحله ای هستید و چه تغییراتی می خواهید ایجاد کنید.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
fa: یک متغیر جایگزینی نمیتواند با "%%cf_" و"%%ct_"  شروع شود چنانچه موارد ذکر شده برای متغیرهای استاندارد wpseo ,متغیرهای زمینه سفارشی و رده بندیهای سفارشی ذخیره شده اند.سعی کنید از نامهای منحصر به فرد برای متغیرهایتان استفاده کنید.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
fa: یک متغیر جایگزین فقط می تواند شامل حروف و اعداد ، تاکید و یا یک خط تیره باشد. سعی کنید برای تغییر نام متغیر خود.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
fa: یک متغیر جایگزین با همین نام در حال حاضر ثبت شده است. سعی کنید نام متغیر خود را منحصر به فرد بسازید.

en: A seamless integration between %1$s and %2$s
fa: ادغام بدون فاصله بین %1$s و %2$s

en: Access denied
fa: امکان دسترسی وجود ندارد

en: Accounts
fa: حساب‌ها

en: Action
fa: عمل

en: Activate License
fa: فعال‌سازی لایسنس

en: Activation failed:
fa: فعال‌سازی با شکست مواجه شد:

en: AdWords External
fa: AdWords خارجی

en: Add Another Facebook Admin
fa: اضافه کردن مدیر دیگر فیسبوک

en: Add Facebook admin
fa: افزودن مدیر فیسبوک

en: Add Open Graph meta data
fa: افزودن Open Graph meta data

en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
fa: افزودن داده متای Open Graph به بخش  %s سایت شما،فیسبوک و بقیه شبکه های اجتماعی از این داده زمانی که برگه ای به اشتراک بگذارید استفاده می کنند.

en: Add Twitter card meta data
fa: افزودن اطلاعات کارت متا تویتر

en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
fa: متا دیتای کارت توییتر را به قسمت %s سایتتان بیافزایید.

en: Add keyword
fa: افزودن کلمه کلیدی

en: Add-ons
fa: افزودنی‌ها

en: Admin bar menu
fa: نوار منوی مدیریت

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
fa: مورد توجه مدیر: این صفحه meta description را نمایش نمی‌دهد زیرا این متا را ندارد، این متا را برای این صفحه به صورت مستقیم قرار دهید یا به بخش سئو -> عنوان ها رفته و الگو را تنظیم کنید.

en: Admin's Facebook user ID:
fa: شناسه کاربر مدیر فیسبوک

en: Admin's name:
fa: نام مدیر

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
fa: تنظیمات پیشرفته روبات <code>meta</code> برای این صفحه

en: Advanced Variables
fa: متغیرهای پیشرفته

en: Advanced part of the %1$s meta box
fa: بخش پیشرفته %1$s متا باکس

en: Advanced settings pages
fa: تنظیمات پیشرفته برگه

en: All SEO Scores
fa: نمره سئوی کل

en: All-In-One-SEO has been deactivated
fa: افزونۀ All-In-One-SEO غیرفعال شد.

en: Alternate name
fa: نام جایگزین

en: Always include
fa: همیشه موجود باشد.

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
fa: یک خطا در '%1$s' رخ داده است

en: Analysis
fa: تحلیل و بررسی

en: Analyze entire site
fa: تجزیه و تحلیل کل سایت

en: Analyze this page
fa: تجزیه و تحلیل این برگه

en: Anchor text for the Homepage
fa: لنگر متن برای صفحۀ خانگی

en: Anchor text for the homepage:
fa: متن لنگر برای صفحۀ خانگی:

en: Architect
fa: ساختار

en: Archives
fa: بایگانی‌ها

en: Archives for
fa: بایگانی برای

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
fa: آیا در بخش خبری گوگل هستید؟ افزایش ترافیک از بخش خبری گوگل با بهینه سازی برای آن

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
fa: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید تنظیمات SEO خود را بازنشانی کنید.

en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on unattached media items! So remember: If you change the %1$sattachment redirection setting%2$s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
fa: همانطور که شما در حال هدایت URL های فایل پیوست به URL های والد نوشته، این تنظیمات در حال حاضر فقط تاثیری در موارد رسانه پیوست نشده دارد! بنابراین به یاد داشته باشید: اگر شما تغییر دهید %1$s از تنظیمات تغییر مسیر پیوست را به %2$s در آینده،  تنظیمات زیر برای *همه* موارد رسانه تاثیر خواهد داشت .

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
fa: همانطور که می بینید، یک ترجمه از این افزونه به زبان %1$s وجود دارد. ترجمۀ این افزونه %3$d%% تمام شده است. ما به کمک شما نیاز داریم تا آن را کامل کنیم و خطاهایش را برطرف کنیم. لطفاً در %4$s ثبت نام کنید و به ترجمۀ این افزونه به زبان %1$s کمک کنید! البته فقط کسانی ثبت نام کنند که به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند تا ترجمه ها چرت و پرت از آب در نیایند :)

en: Asterisk
fa: نشان ستاره

en: Attachment caption
fa: عنوان پیوست

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URLs if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
fa: پیوست‌های نوشته‌ها در پایگاه داده به عنوان پست ذخیره می شود، این به معنای قابل دسترس بودن آنها تحت نشانی خود هستند اگر شما به آنها تغییر مسیر ندهید. فعال کردن این گزینه باعث تغییر مسیرشان به نوشته آنها می‌شود.

en: Authenticate
fa: تعیین هویت

en: Author / user sitemap
fa: نقشه سایت نویسنده/کاربر

en: Author archives
fa: بایگانی‌های نویسنده

en: Author archives settings
fa: تنظیمات بایگانی‌های نویسنده

en: Authorization code
fa: کد مجوز گوگل

en: Auto detect
fa: تشخیص خودکار

en: Back
fa: بازگشت

en: Back to search results
fa: بازگشت به نتایج جستجو

en: Bad
fa: بد

en: Bad SEO score
fa: نمره بد سئو

en: Basic Variables
fa: مقادیر پایه

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
fa: نوشته های ارسال شده شما &#8217; نمره سئو. الان زمان خوبی برای بهبود تعدای از نوشته های شماست.

en: Bing Webmaster Tools
fa: ابزار وب‌مستر بینگ

en: Blocked
fa: مسدود شد

en: Blog
fa: مطالب سایت

en: Blog %s not found.
fa: وبلاگ %s پیدا نشد.

en: Blog ID
fa: شناسه سایت

en: Bold
fa: تو پُر

en: Bold the last page
fa: برجسته کردن آخرین صفحه

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.
fa: هر دوی %1$s و %2$s می توانند نقشۀ سایت XML بسازند. داشتن دوتا نقشۀ سایت چندان مفید نیست و حتی می‌تواند سرعت سایت شما را پایین بیاورند.

en: Both %1$s and %2$s create OpenGraph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
fa: هر دوی %1$s و %2$s خروجی OpenGraph می سازند، که ممکن است فیسبوک، توییتر، لینکدین و دیگر شبکه‌های اجتماعی زمانی که صفحات شما به اشتراک گذاشته می شوند، متن و تصویر اشتباهی را برگزینند!

en: Breadcrumb for 404 Page
fa: خرده ریزه برای صفحات 404

en: Breadcrumb for 404 pages:
fa: ریزمسیر برای صفحه های 404

en: Breadcrumbs
fa: نشانی‌های ریزه میزه

en: Breadcrumbs Title
fa: عنوان نان‌ریزه

en: Breadcrumbs separator:
fa: جدا کننده ریز مسیر:

en: Breadcrumbs settings
fa: تنظیمات ریز آدرس

en: Breadcrumbs title
fa: عنوان خرده‌ریزه

en: Bulk editor
fa: ویرایشگر دسته جمعی

en: Bullet
fa: گلولله توپر

en: Buy %1$s
fa: خرید %1$s

en: Buy %s
fa: خرید %s

en: Buy the Yoast Local SEO plugin now to improve your site&#8217;s Local SEO and ranking in Google Maps!
fa: خریدن افزونه Yoast Local SEO برای بهبود سئوی سایت در کشور مورد نظر

en: Buy the Yoast News SEO plugin now and start optimizing to get your site featured in Google News!
fa: خریدن افزونه Yoast News SEO برای بهینه سازی سایت در بخش اخبار گوگل

en: Buy the Yoast SEO Premium plugin now and get access to extra features and 24/7 support!
fa: افزونه پرمیوم Yoast SEO را الان خریداری کنید تا به ویژگی‌های بیشتر و پشتیبانی 24/7 دسترسی پیدا کنید

en: Buy the Yoast Video SEO plugin now and optimize your videos for video search results and social media!
fa: افزونه Yoast Video SEO را خریداری کنید و ویدیوهای خود را برای نتیجه‌های ویدیویی و شبکه‌های اجتماعی بهینه کنید

en: Buy the Yoast WooCommerce SEO plugin now and optimize your shop today to improve your product promotion!
fa: پلاگین Yoast WooCommerce SEO را الان خریداری کنید و فروشگاه خود را بهینه سازی کنید به منظور بهبود ارتقاء محصول خود

en: By the way, did you know we also have a %1$sPremium plugin%2$s? It offers advanced features, like a redirect manager and support for multiple keywords. It also comes with 24/7 personal support.
fa: به هرحال، آیا می دانید ما یک نسخه %1$s پولی افزونه%2$s هم داریم؟ دارای ویژگی‌های پیشرفته ی است، مانند پشتیبانی و مدیریت کامل بر تمام کلمات کلیدی. همچنین پشتیبانی کامل 24/7 توسط متخصصین ما.

en: CSS Validator
fa: اعتبارسنج CSS

en: Cancel
fa: لغو کردن

en: Canonical URL
fa: نشانی قانونی (Canonical)

en: Change URLs
fa: تغییر نشانی‌ها

en: Check Google Cache
fa: بررسی حافظه پنهان (کَش) گوگل

en: Check Headers
fa: بررسی سربرگ ها

en: Check Inlinks (OSE)
fa: بررسی Inlinks OSE

en: Check Keyword Density
fa: بررسی تراکم کلمه کلیدی

en: Check out the video below in which we explain how to use the Yoast SEO metabox when you edit posts or pages
fa: ویدئوی زیر را ببینید برای اینکه متوجه شوید چگونه از متا باکس افزونه برای ویرایش برگه یا نوشته استفاده کنید.

en: Check what your Facebook or Twitter post will look like.
fa: بررسی نوع نمایش نوشته فیسبوک یا توئیتر

en: Choose a profile
fa: انتخاب یک پروفایل

en: Choose an image
fa: انتخاب تصویر

en: Choose image
fa: انتخاب تصویر

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
fa: انتخاب سایت برای تنظیماتی شما برای پیش فرض همه سایت هایی که شما به شبکه اضافه می کنید. اگر 'هیچکدام'را انتخاب کنید افزونه به حالت پیش فرض نرمال استفاده می شود.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
fa: نمادی را که می‌خواهید برای جداسازی عنوان استفاده شود، انتخاب کنید. این نماد به عنوان مثال، بین عنوان نوشته و نام سایت نمایش داده خواهد شد.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name. Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
fa: انتخاب سیمبول برای جداکردن عناوین سایت. نمایش داده می شود بین عنوان سایت و عنوان نوشته. سیمبول ها در سایزی که در نتایج جستجو هستند ظاهر می شوند.

en: Choose whether you're a company or person
fa: انتخاب کنید که آیا شما شرکت هستید یا یک فرد

en: Choose your settings.zip file
fa: انتخاب پرونده settings.zip

en: Clean up permalinks
fa: پاک‌سازی پیوندهای یکتا

en: Clear all Facebook Data
fa: پاک کردن تمام داده ها در فیسبوک

en: Close
fa: بستن

en: Close search result form
fa: بستن فرم نتیجه جستجو

en: Close snippet editor
fa: بستن ویرایشگر اسنیپت

en: Close the Wizard
fa: بستن نصب آسان

en: Comes with our 30-day no questions asked money back guarantee
fa: بازگشت کل هزینه در 30 روز بدون سوال

en: Community contributors
fa: تیم مشارکت کنندگان

en: Company
fa: شرکت

en: Company Info
fa: اطلاعات شرکت

en: Company Logo
fa: نماد شرکت

en: Company Name
fa: نام شرکت

en: Company or person
fa: شخص یا شرکت

en: Configuration wizard
fa: پیکربندی سریع

en: Configure %1$s step-by-step.
fa: پیکربندی %1$s قدم به قدم

en: Configure %1$s's OpenGraph settings
fa: پیکربندی %1$s's تنظیمات نمودار باز

en: Configure %1$s's XML Sitemap settings
fa: پیکربندی %1$s's تنظیمات XML نقشه سایت

en: Consider deleting that particular subheading, or the following subheading. | Consider deleting those particular subheadings, or the subheading following each of them.
fa[0]: حذف زیرعنوان های خاص آن و یا زیرعنوان هر یک را در نظر بگیرید.

en: Consider switching to the %1$sPremium version of %3$s%2$s.
fa: تغییر نظر به %1$s نسخه پولی %3$s%2$s.

en: Content Analysis Help
fa: راهنمای تحلیل و بررسی محتوا

en: Content optimization
fa: بهینه‌سازی محتوا

en: Content optimization: Bad SEO score
fa: بهینه‌سازی محتوا: سئو امتیاز بدی دارد

en: Content optimization: Good SEO score
fa: بهینه‌سازی محتوا: نمره عالی سئو

en: Content optimization: Has feedback
fa: بازخورد ( نظر جدید ) موجود است.

en: Content optimization: OK SEO score
fa: بهینه‌سازی محتوا: نمره قابل قبول سئو

en: Content to put after each post in the feed
fa: محتوایی که بعد از هر نوشته در خوراک (feed) سایت شما قرار می‌گیرد

en: Content to put before each post in the feed
fa: محتوایی که قرار است قبل از هر نوشته در خوراک ظاهر شود:

en: Copy home meta description
fa: رونوشت توضیحات متای صفحۀ خانگی

en: Could not write settings to file.
fa: قادر به نوشتن درون پروندۀ تنظیمات نیستید.

en: Could not zip settings-file.
fa: پروندۀ نتظیمات را نمی‌توانید فشرده (Zip) کنید.

en: Courses
fa: دوره‌ها

en: Crawl errors per page
fa: خطای خزیدن به ازای صفحه

en: Crawl issues list
fa: لیست مشکلات بررسی

en: Crawl issues list navigation
fa: مشکلات بررسی لیست ناوبری

en: Create and manage redirects within your WordPress install.
fa: ایجاد و مدیریت تغییر مسیر از درون وردپرس نصب شده شما

en: Create redirect
fa: ساخت ارجاع

en: Create robots.txt file
fa: پروندۀ robots.txt را بساز

en: Creates XML News Sitemaps
fa: ساختن نقشه سایت اخبار

en: Creating redirects is a %s feature
fa: ساخت ارجاع‌ها یک خاصیت %s است.

en: Credits
fa: دست‌اندرکاران

en: Current URL:
fa: نشانی فعلی:

en: Current option:
fa: گزینۀ موجود:

en: Current profile
fa: نمایۀ جاری

en: Currently connected Facebook admins:
fa: در حال حاضر به مدیران فیسبوک متصل شده:

en: Custom Post Type Archives
fa: بایگانی‌های نوع پست سفارشی

en: Dash
fa: خط تیره

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Date archives
fa: تاریخ بایگانی

en: Date archives settings
fa: تنظیمات تاریخ بایگانی‌ها

en: Date in Snippet Preview
fa: تاریخ در پیش‌نمایش ریز

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
fa: خطای «محتوای تکراری» در بایگانی زمانی هم ممکن است رخ بدهد. همانطور که در بالا گفته شد، می توانید برای جلوگیری از این خطا، دقیقا مانند آرشیو نویسنده عمل کنید

en: Deactivate %s
fa: غیرفعال سازی %s

en: Deactivate License
fa: غیرفعال‌سازی لایسنس

en: Debug Information
fa: اطلاعات رفع ایراد

en: Default for this post type, currently: %s
fa: پیشفرض برای نوع مطلب, در حال حاضر: %s

en: Default for this taxonomy type, currently: %s
fa: نوع طبقه‌بندی پیشفرض، اکنون: %s

en: Default settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Delete the old data after import? (recommended)
fa: حذف اطلاعات قدیمی بعد از درون ریزی ؟ (توصیه می شود)

en: Description
fa: توضیحات

en: Desktop
fa: رایانه رومیزی

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: Development (this site is running locally for development purposes)
fa: توسعه (این سایت بصورت محلی برای توسعه در حال اجرا است)

en: Development Leaders
fa: رهبران توسعه

en: Disable SEO analysis
fa: غیر فعال کردن تجزیه و تحلیل سئو

en: Disable readability analysis
fa: غیر فعال کردن تجزیه و تحلیل خوانایی

en: Disabled
fa: غیر فعال شده

en: Dismiss this item.
fa: پنهان کردن این گزینه

en: Does, or will, your site have multiple authors?
fa: آیا سایت شما نویسنده های مختلفی دارد؟

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
fa: خطاهای مربوط به خزیدن موتور جستجو را فراموش نکنید: %1$sاز اینجا به میز فرمان جستجوی گوگل متصل شوید%2$s.

en: Don't want dive into SEO yourself? %1$sLet team %2$s help you!%3$s
fa: نمی خواهید خودتان وارد مبحث سئو شوید؟ به %1$s تیم ما %2$s اجازه کمک دهید%3$s

en: Easily insert Google Maps, a store locator, opening hours and more
fa: وارد کردن آسان نقشه گوگل،مکان یاب مغازه،ساعت بازکردن و بیشتر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Edit &#8220;%s&#8221;
fa: ویرایش &#8220;%s&#8221;

en: Edit Files
fa: ویرایش فایل ها

en: Edit snippet
fa: ویرایش اسنیپت

en: Edit the content of your .htaccess:
fa: ویرایش محتوای پروندۀ htaccess.:

en: Edit the content of your robots.txt:
fa: ویرایش محتوای robots.txt شما:

en: Em dash
fa: خط تیره کشیده

en: Email
fa: مقدار

en: Email support
fa: ایمیل پشتیبانی

en: Email support is a %s feature
fa: پشتیبانی از ایمیل یک ویژگی %s است.

en: En dash
fa: خط تیره En

en: Enable Breadcrumbs
fa: فعال کردن پیوندهای خرده ریزه

en: Enabled
fa: وضعیت

en: Enabled analysis
fa: فعال کردن تجزیه و تحلیل

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URLs
fa: افزودن علامت انتهایی ممیز به نشانی دسته و برچسب

en: Enhance the experience of sharing posts with videos
fa: افزایش بهبود تجربه کاربری از نوشته های اشتراک گذاری شده با ویدئوها

en: Enroll in the %s training &raquo;
fa: ثبت نام کردن در دوره %s آموزشی &raquo;

en: Enter a focus keyword
fa: وارد کردن کلمات کلیدی اصلی

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
fa: %s شناسه سایت%s وارد کنید برای اینکه تنظیماتی که می خواهید بصورت پیشفرض به سایت هایی که در شبکه اضافه می شود اعمال گردد. برای اعمال نشدن خالی رها کنید

en: Enter the meta keywords
fa: وارد کردن کلمات کلیدی متا

en: Enter your Google Authorization Code and press the Authenticate button.
fa: کد تائیدیه گوگل را وارد کرده و دکمه تائیدیه را بفشارید.

en: Enter your focus keyword
fa: کلمه کلیدی که بیشترین تاکید را برای آن دارید وارد کنید

en: Entries per sitemap page
fa: مطالب در هر صفحه نقشه سایت

en: Environment
fa: محیط

en: Error 404: Page not found
fa: خطای 404: برگه پیدا نشد

en: Error creating %1$s export:
fa: ایجاد خطا در صادر کردن %1$s

en: Error: a redirect for this URL already exists
fa: خطا: تغییر مسیر برای این URL موجود است.

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
fa: زمان خزیدن روبات های گوگل موبایل در سایت شما خطاهایی رخ داده است (خطاهای او برای دسکتاپ ظاهر می شود)

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
fa: هنگام بررسی ربات‌های گوگل خطاهایی رخ داده است.

en: Errors that only occurred when your site was crawled by Googlebot for feature phones (errors didn't appear for desktop).
fa: زمان خزیدن روبات گوگل برای گوشی ها در سایت شما خطا رخ داده است(خطاهای او برای دسکتاپ ظاهر می شود)

en: Exclude user from Author-sitemap
fa: این کاربر را از نقشۀ سایت نویسنده حذف کن

en: Excluded Posts
fa: نوشته‌هایی که شامل می‌شوند

en: Excluded posts settings
fa: حذف تنظیمات نوشته

en: Existing %1$s Title
fa: عنوان %1$s موجود

en: Existing Yoast Meta Description
fa: توضیحات متای خود افزونه

en: Expected an integer as input.
fa: یک عدد صحیح به عنوان ورودی انتظار می رود.

en: Export
fa: برون‌بری

en: Export your %1$s settings
fa: برون‌ریزی تنظمیات %1$s شما

en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
fa: برای درون ریزی مجدد یا درون ریزی در یک سایت دیگر، از اینجا تنظیمات %1$s را برون بری کنید.

en: Extend your %1$s plugin with our %2$sSEO plugins%3$s.
fa: گسترش %1$s افزونه شما با %2$s افزونه سئو%3$s ما.

en: Extensions
fa: افزونه‌ها

en: FAQ
fa: سوالات متداول

en: Facebook
fa: فیس‌بوک

en: Facebook / Open Graph metadata
fa: اطلاعات متا مربوط به فیسبوک/ اوپن گراف

en: Facebook App ID
fa: شناسۀ برنامۀ کاربردی فیسبوک

en: Facebook Debugger
fa: اشکال زدایی فیس بوک

en: Facebook Insights and Admins
fa: بینش و مدیران فیسبوک.

en: Facebook Page URL
fa: نشانی صفحۀ فیس‌بوک

en: Facebook profile URL
fa: آدرس نمایه‌ی فیس‌بوک

en: Facebook settings
fa: تنظیمات فیسبوک

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
fa: فعالسازی لایسنس با شکست روبرو شد، کلید لایسنس به نظر می‌رسد معتبر نیست!

en: Failed to deactivate your %s license.
fa: غیرفعال‌سازی لایسنس %s شما با شکست روبرو شد.

en: Faulty redirects
fa: تغییرمسیر معیوب

en: Feature phone
fa: همه گوشی‌ها

en: Features
fa: قابلیت‌ها

en: Feedback
fa: بازخورد

en: Fetch the current status
fa: وضعیت جاری را دریافت کن

en: File editor
fa: ویرایشگر پرونده

en: Files successfully removed.
fa: پرونده با موفقیت حذف گردید.

en: Filter
fa: صافی

en: Filter by SEO Score
fa: فیلتر بر اساس نمره سئو

en: Filter by post type
fa: فیلتر براساس نوع نوشته

en: Filter posts list
fa: فیلتر لیست نوشته‌ها

en: Filter specific user roles
fa: فیلتر نقش کاربر خاص

en: First detected
fa: اولین شناسایی

en: Fix it
fa: تعمیر آن

en: Focus KW
fa: کلیدواژگان مرکزی

en: Focus Keyword Help
fa: راهنمای کلمه کلیدی کابردی

en: Focus keyword
fa: کلمه‌ی کلیدی کاربردی

en: Focus keyword not set.
fa: کلمه کلیدی اصلی تنظیم نشده.

en: Follow our %1$s for WordPress training and become a certified %1$s Expert!
fa: برای آموزش وردپرس %1$s دنبال کنید تا متخصص %1$s شوید.

en: For more information:
fa: برای اطلاعات بیشتر:

en: Force %s meta robots tag sitewide
fa: اجبارافزودن برچسب متا ربات‌ها %s به صورت کلی به سایت

en: Force rewrite titles
fa: اجبار به بازنویسی عنوان‌ها

en: Format-based archives
fa: بایگانی مبتنی بر فرمت

en: Frontpage settings
fa: تنظیمات صفحه اصلی

en: Gain access to our 24/7 support team.
fa: دسترسی کامل 24/7 به پشتیبانی ما

en: General
fa: عمومی

en: Get %s &raquo;
fa:  %s را بخرید &laquo;

en: Get Google Authorization Code
fa: دریافت کد تعیین هویت گوگل

en: Get Yoast SEO Premium now!
fa: خریدن افزونه پولی Yoast SEO

en: Get found by potential clients
fa: یافتن مشتریان بالقوه

en: Go Premium
fa: رفتن به نسخه پولی

en: Go back to the Yoast SEO dashboard.
fa: بازگشت به پیشخوان افزونه Yoast SEO

en: Good
fa: خوب

en: Good SEO score
fa: نمره خوب سئو

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
fa: کارتون عالیه! ما مشکل مهمی درباره سئوی سایتتان پیدا نکردیم.

en: Google Page Speed Test
fa: ابزار گوگل برای تست سرعت صفحات

en: Google Publisher Page
fa: صفحه‌ی انتشار در گوگل

en: Google Search Console
fa: کنسول جستجوی گوگل

en: Google Site Search URLs look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
fa: نشانی‌های جستجوی سایت گوگل (Google Site Search URLs) بسیار خارق العاده ولی زشت هستند! اما اگر شما از این قابلیت برای جستجوی سایت خود استفاده می کنید، احتمالاً نمی‌خواهید این نشانی‌ها پاکسازی شوند.

en: Google Structured Data Test
fa: تست داده ساختار گوگل

en: Google Trends
fa: گوگل ترند

en: Google shows your website's name in the search results, if you want to change it, you can do that here.
fa: گوگل نام سایت شما را در نتایج جستجو نشان می دهد، اگر میخواهید آن را عوض کنید از اینجا انجام دهید.

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
fa: گوگل نام سایت شما را در نتایج جستجو نمایش می دهد، ما نام سایت شما را به صورت پیش فرض در نظر میگیریم لیکن شما می توانید این پیش فرض را اینجا تغییر دهید. همچنین می توانید یک نام دیگر را به عنوان جایگزین نام سایت برای گوگل تخصیص دهید.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
fa: گوگل با توجه به یک موضوع نامشخص قادر به بررسی این URL نمی باشد.

en: Google+
fa: گوگل+

en: Google+ URL
fa: نشانی Google+

en: Google+ settings
fa: تنظیمات گوگل پلاس

en: Googlebot could access your site, but certain URLs are blocked for Googlebot in your %1$s file. This block could either be for all Googlebots or even specifically for Googlebot-mobile.
fa: گوگل می تواند به سایت شما دسترسی داشته باشد ، اما URL اصلی برای ربات گوگل در فایل %1$s مسدود شده است. این انسداد می تواند هم برای همه ربات‌های گوگل و یا حتی به طور مشخص برای ربات گوگل - تلفن همراه باشد.

en: Greater than sign
fa: علامت بزرگتر از

en: HTML Validator
fa: اعتبارسنج HTML

en: Head R&D
fa: رئیس بخش تحقیق و توسعه

en: HeadSpace2 data successfully imported
fa: داده‌های HeadSpace2 به درستی درون‌ریزی شد.

en: Help center
fa: مرکز راهنمایی

en: Hidden
fa: پنهان

en: Hide
fa: مخفی

en: Home
fa: خانه

en: Homepage
fa: خانه

en: Homepage &amp; Front page
fa: صفحه خانگی &amp; صفحه اول

en: How to insert breadcrumbs in your theme
fa: نحوۀ وارد کردن پیوندهای خرده ریزه در قالب تارنمای شما

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
fa: یک موضوع مهم در SEO: شما دسترسی ربات‌ها را بسته‌اید.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, enable this.
fa: من نمی‌دانم چرا شما باید از کلیدواژ‌های متا استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید این کار را انجام دهید، این جعبه را تیک بزنید.

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
fa: اگر این حالت سایت شما است می توانید آن را غیرفعال کنید تا به صفحه اصلی شما باز گردید یا اینکه یک %s اضافه کنید تا در نتیجه جستجو نمایان نشود.

en: If you buy %s you'll get access to our support team and bonus features!
fa: اگر شما %s بخرید، می توانید به تیم پشتیبانی و ویژگی‌های بیشتر دسترسی پیدا کنید!

en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
fa: اگر شما یک قالب پیوند یکتا را برای نوشته‌هایتان همراه با %1$s انتخاب کنید، یا هرچیزی به جز این که انتهای آن  %2$s داشته باشد، با این حال وردپرس مجبور خواهد شد یک خط کج انتهایی به صفحاتی که نوشته (Post) نیستند هم اضافه کند.

en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
fa: اگر نمی‌دانید از کجا ID مورد نیاز را پیدا کنید، %1$sاین مقالۀ مرکز آموزش%2$s را مطالعه کنید.

en: If you don't want to use the meta description for sharing on %1$s but want another description there, write it here.
fa: اگر شما نمیخواهید از توضیحات متا برای اشتراک گزاری در %1$s استفاده کنید و متن توضیحات دیگری را میخواهید آن را اینجا بنویسید.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
fa: اگر شما نمی خواهید استفاده کنید از توضیحات برای اشتراک گذاری این نوشته در%s اما از توضیحات دیگری که وجود دارد در ارسال این نوشته می خواهم استفاده کنم.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
fa: اگر نمی‌خواهید از عنوان نوشته برای اشتراک گذاری آن در %s استفاده کنید و به جای آن می‌خواهید از عنوان دیگری استفاده کنید آن را در اینجا بنویسید.

en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
fa: اگر شما نمیخواهید از عنوان برای اشتراک گزاری در %1$s استفاده کنید و در عوض عنوان دیگری را میخواهید آن را اینجا بنویسید.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
fa: اگر یک فایل .htaccess داشته باشید و این فایل قابل ویرایش باشد، می‌توانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
fa: اگر یک فایل robots.txt داشته باشید و این فایل قابل ویرایش باشد، می‌توانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
fa: اگر شما برای کسب و کار خود صفحه‌ی Google+ دارید، URL آن را در اینجا وارد کنید و در صفحه‌ی «درباره» در صفحه‌ی گوگل پلاس آن را لینک دهید.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
fa: اگر سایت شما با پینترست تائید شده است می توانید این بخش را نادیده بگیرید

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
fa: اگر شما در بالا چیزی بنویسید، با %smeta keywords template%s شما بازنویسی می‌شود.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with %s, check this box. However, you're advised not to use these. Instead, use the version with a hash.
fa: اگر میخواهید از پارامترهای گوگل آنالیز که با  %s شروع می شود استفاده کنید از نسخه ای که علامت # را دارد.

en: If you want more help creating awesome content, check out our %3$sSEO copywriting course%4$s. We can also %1$sreview your site%2$s if you’d like some more in-depth help!
fa: اگر میخواهید محتوای بدون نقصی ایجاد کنید دوره%3$s سئوی کپی رایت%4$s را خریداری کنید.می توانیم سایت شما را%1$s بازنگری کنیم%2$s اگر مایل به کمک‌های بیشتری هستید.

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
fa: اگر می خواهید تصویر مورد استفاده را نادیده بگیرید در %s برای این نوشته، بارگذاری / یا انتخاب یک تصویر یا URL اضافه کردن اینجا .

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, set this to "noindex".
fa: اگر می‌خواهید از نمایش /page/2 و ادامه‌اش از هر بایگانی در نتایج جستجو جلوگیری کنید، این را فعال کنید.

en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
fa: اگر می‌خواهید یک سایت را به تنظیمات %s پیش‌فرض برگردانید، این دکمه را فشار دهید.

en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
fa: اگر میخواهید برای اشتراک گزاری در %1$s از یک تصویر استفاده کنید، آن تصویر را اینجا بارگزاری / انتخاب کرده ویا آدرس URL عکس را وارد کنید.

en: If you would like us to keep you up-to-date regarding Yoast SEO, other plugins by Yoast and major news in the world of SEO, subscribe to our newsletter:
fa: اگر میخواهید از اخبار و بروزرسانی های افزونه های ساخته شده توسط ما اگاه باشید در خبرنامه ما عضو شوید:

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
fa: اگر در حال اجرای برگه یک نویسنده هستید. بایگانی نویسنده دقیقا مانند صفحه اصلی شما می شود. این را %1$s مشکل تکراری بودن محتوا%2$s می نامند.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
fa: اگر شما از یک افزونۀ بهینه سازی دیگر استفاده کردید، برای انتقال داده‌ها به این افزونه، از افزونۀ %sSEO Data Transporter%s استفاده کنید.

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
fa: اگر پروندۀ htaccess. قابل نوشتن بود، شما می‌توانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
fa: اگر پروندۀ robots.txt قابل نوشتن بود، شما می‌توانید آن را از اینجا ویرایش کنید.

en: Image URL
fa: آدرس تصویر

en: Immediately pings Google on the publication of a new post
fa: اطلاع‌رسانی سریع به گوگل بعد از ارسال نوشته جدید

en: Import
fa: درون‌ریزی

en: Import and Export
fa: وارد کردن و خروجی گرفتن

en: Import from All-in-One SEO?
fa: درون ریزی از All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
fa: درون ریزی از HeadSpace2?

en: Import from WooThemes SEO framework?
fa: درون ریزی از چارچوب سئوی Woothemes؟

en: Import from other SEO plugins
fa: وارد کردن تنظیمات از دیگر افزونه‌های SEO

en: Import from wpSEO
fa: وارد کردن از wpSEO

en: Import settings
fa: تنظیمات درون‌ریزی

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
fa: تنظیمات را داخل <em>settings.zip</em> وارد کنید و سپس روی دکمۀ "وارد کردن تنظیمات" کلیک کنید.

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
fa: تنظیمات سئو را از افزونه‌های دیگر وارد کنید و برای استفاده دوباره از تنظیمات بر روی سایتی دیگر از آنها خروجی بگیرید.

en: Improve sharing on Pinterest
fa: بهبود اشتراک گذاری در پینترست

en: Improve the usability of your contact page
fa: بهبود کارایی برگه تماس شما

en: In sitemap
fa: در نقشه سایت

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
fa: در نوشتن توضیحات متا این موضوع را در نظر داشته باشید که چه تمایزی با رقبا دارید؟ آیا مال شما جذاب‌تر است؟

en: Include Taxonomy Metadata
fa: شامل Metadata طبقه بندی

en: Include in Sitemap?
fa: در نقشۀ سایت باشد؟

en: Incorrect Google Authorization Code.
fa: کد مجوز گوگل نادرست است.

en: Index
fa: index

en: Indexability check by %1$s
fa: بررسی قابلیت ایندکس شدن توسط %1$s

en: Instagram URL
fa: نشانی حساب اینستاگرام

en: Installed
fa: نصب شده است

en: Integrations
fa: یکپارچگی

en: Issue categories
fa: مشکل دسته بندی ها

en: Keep
fa: نگه داشتن

en: Keyword Research
fa: پژوهش کلمه کلیدی

en: Keyword analysis
fa: تجزیه تحلیل کلمه کلیدی

en: Keyword:
fa: کلید واژه

en: Knowledge base
fa: دانش محور

en: Knowledge base article
fa: مقاله پایگاه دانش

en: Last crawled
fa: زمان آخرین خزیدن

en: Lead Architect
fa: رهبر ساختار

en: Left angle quotation mark
fa: علامت نقل قول زاویه چپ

en: Less than sign
fa: علامت کوچکتر از

en: Let our experts set up your Yoast SEO Premium plugin!
fa: اجازه دهید کارشناسان ما نسخه پولی افزونه را برایتان راه‌اندازی کنند

en: License Key
fa: کلید لایسنس

en: License status
fa: وضعیت لایسنس

en: Licenses
fa: مجوزها

en: Linguist
fa: زبانشناس

en: LinkedIn URL
fa: نشانی LinkedIn

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری ...

en: Low asterisk
fa: نشان ستاره پایین

en: MailChimp signup failed:
fa: ثبت‌نام در Mailchimp شکست خورد:

en: Make %1$s primary %2$s
fa: تبدیل %1$s به عنوان %2$s اصلی

en: Make primary
fa: تغییر به اصلی

en: Make videos responsive through enabling fitvids.js
fa: تبدیل کردن ویدئوها به واکنش گرا با فعال کردن fitvids.js

en: Mark as fixed
fa: علامت گذاری به عنوان برطرف شده

en: Mark as fixed:
fa: نشانه گذاری به عنوان ثابت شده:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
fa: این موارد به عنوان ثابت شده نشانه گذاری شده در%1$s.

en: Mark this result in the text
fa: علامت زدن این نتیجه در متن

en: Marks are disabled in current view
fa: علائم در نمای جاری غیرفعال هستند

en: Max entries per sitemap
fa: حداکثر موارد برای نقشه سایت

en: Meta Desc.
fa: توضیح متا

en: Meta Robots
fa: روبات متا

en: Meta Robots Index
fa: روبات های صفحه اول متا

en: Meta description
fa: توضیحات متا

en: Meta description not set.
fa: توضیحات متا تنظیم نشده است.

en: Meta description preview:
fa: پیش نمایش متای توضیحات:

en: Meta description preview:
fa: پیش‌نمایش توضیحات متا:

en: Meta description template
fa: قالب توضیحات داده

en: Meta description to use for Author page
fa: توضیحات متا برای استفاده در صفحه نویسنده

en: Meta keywords
fa: کلمات کلیدی متا

en: Meta keywords template
fa: قالب کلمات کلیدی متا

en: Meta keywords to use for Author page
fa: متای کلمات کلیدی برای استفاده در صفحه نویسنده

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
fa: کلمات کلیدی سئو استفاده شده است در برگه بایگانی این بخش.

en: Meta robots advanced
fa: متا روبات های پیشرفته

en: Meta robots follow
fa: روبات های متا دنبال

en: Meta robots index
fa: روبات های ایندکس متا

en: Microsoft Edge Site Scan
fa: اسکن سایت Microsoft Edge

en: Middle dot
fa: نقطه میانی

en: Mobile-Friendly Test
fa: آزمون بهینه بودن برای موبایل

en: More info
fa: اطلاعات بیشتر

en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
fa: اطلاعات بیشتر می‌تواند در  %1$sمرکز اطلاعات ما%2$s یافت گردد.

en: More information %1$sabout %3$s%2$s
fa: اطلاعات بیشتر%1$s درباره %3$s%2$s

en: MultiSite Settings
fa: تنظیمات وردپرس چندسایته

en: Multiple authors
fa: نویسندگان متعدد

en: Multiple focus keywords
fa: کلمات کلیدی اصلی چندگانه

en: Multiple focus keywords is a %s feature
fa: کلمات کلیدی اصلی متعدد یک ویژگی %s است

en: MySpace URL
fa: نشانی MySpace

en: Name
fa: نام

en: Need more help?
fa: آیا به کمک بیشتر نیاز دارید؟

en: Needs improvement
fa: به بهبود نیاز دارد

en: Never include
fa: هرگز موجود نباشد!

en: New %1$s Title
fa: عنوان %1$s جدید

en: New URL:
fa: نشانی جدید:

en: New Yoast Meta Description
fa: توضیحات متای جدید افزونه

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
fa: سایت‌های دیگر شبکه تنظیمات سئوی خود را از این سایت ارث‌بری می‌کنند

en: News site
fa: سایت خبری

en: Newsletter signup
fa: ثبت‌نام در خبرنامه

en: Next
fa: بعدی

en: Next step
fa: قدم بعدی

en: No
fa: خیر

en: No Archive
fa: بدون بایگانی

en: No Image Index
fa:  فهرست تصویری موجود نیست.

en: No Snippet
fa: بدون سربرگ

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
fa: شکی نیست اگر این سایت جدید نیست، شما قبلاً از یک افزونۀ بهینه سازی سایت دیگر استفاده کردید. پس شما می‌توانید داده‌های آن افزونه را وارد این افزونه نمایید. پس قبل از اینکه افزونۀ قبلی را پاک کنید، اول اطلاعات آن را وارد افزونۀ جدید نمایید، سپس آن را حذف کنید. مطمئن باشید با این کار مشکل داده‌های تکراری پیش نخواهد آمد.

en: No focus keyword set.
fa: کلمه کلیدی اصلی تنظیم نشده است.

en: No focus keyword was set for this page. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
fa: هیچ کلمه کلیدی اصلی برای این برگه تعیین نشده است. اگر کلمه کلیدی اصلی تعیین نشده باشد، نمی‌توان امتیازی محاسبه کرد.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
fa: در این نوشته عکسی مشاهده نمی شود. شاید بهتر باشد عکسی اضافه نمایید.

en: No index
fa: بدون ایندکس

en: No links appear in this page, consider adding some as appropriate.
fa: لینکی در این برگه ظاهر نمی شود.درنظر بگیرید چند عنوان مناسب اضافه کنید.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
fa: متای توضیحات مشخص نشده است. موتور های جستجو قسمتی از متن صفحه را به جای آن نشان خواهند داد.

en: No notifications found.
fa: هیچ اطلاعیه‌ای پیدا نشد.

en: No numeric value was received.
fa: هیچ مقدار عددی دریافت نشد.

en: No redirect
fa: بدون ریدایرکت

en: No results found.
fa: نتیجه ای یافت نشد

en: No settings found in file.
fa: تنظیماتی دراین پرونده پیدا نمی‌شود.

en: No taxonomy metadata found
fa: متا دیتای طبقه بندی یافت نشد!

en: Noindex
fa: noindex

en: None
fa: هیچ کدام!

en: None of the paragraphs are too long, which is great.
fa: هیچ کدام از پاراگراف های شما خیلی طولانی نیستند، بسیار عالی است.

en: None of the paragraphs are too short, which is great.
fa: هیچ کدام از پاراگراف های شما خیلی کوتاه نیستند، بسیار عالی است.

en: Not available
fa: در دسترس نیست

en: Not followed
fa: دنبال نمی‌شود

en: Not found
fa: یافت نشد

en: Not in sitemap
fa: عدم نمایش در نقشه سایت

en: Note that links to archives might be still output by your theme and you would need to remove them separately.
fa: توجه داشته باشید که لینک به آرشیو ممکن است هنوز هم توسط قالب خروجی داشته باشد شما نیاز است بطور جداگانه حذفشان کنید.

en: Note that not all variables can be used in every template.
fa: توجه داشته باشید همۀ متغیرها در هر قالبی نمی تواند استفاده گردند.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
fa: توجه: به جای قالب این عناوین واقعی و توضیحات متا برای این نوع مطلب سفارشی صفحات بایگانی وجود دارد.

en: Note: this feature has been deprecated, as the SEO value is close to 0 these days. If you disable it you will not be able to put it back on.
fa: توجه: این ویژگی حذف شده است. ارزش سئو نزدیک 0 است. اگر شما غیرفعال کنید دیگر قادر به فعال کردن آن نیستید.

en: Notifications
fa: اطلاعیه

en: Number of search results: %d
fa: تعداد نتاجی جستجو: %d

en: OK
fa: تایید

en: OK SEO score
fa: نمره معمولی سئو

en: Once Weekly
fa: یک‌بار در هفته

en: Open
fa: بازکردن

en: Open the configuration wizard
fa: باز کردن پیکربندی سریع

en: Open the knowledge base article in a new window or read it in the iframe below
fa: بازکردن مقاله پایگاه دانش در پنجره جدید یا خواندن آن در آی فریم زیر

en: Optimize a single post for up to 5 keywords.
fa: بهینه سازی نوشته تکی برای بیشتر از 5 کلمه کلیدی

en: Optimize your site for Google News
fa: بهینه کردن سایت برای اخبار گوگل

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
fa: ویدئوهای خود را بهینه کنید تا با نمایش در نتایج جستجو کلیک‌های بیشتری دریافت کنند!

en: Order a Website Review and we will tell you what to improve to attract more visitors!
fa: سفارش یک بررسی وب سایت را بدهید و ما به شما راه های جذب بازدیدکننده بیشتر را خواهیم گفت.

en: Other
fa: دیگر

en: Other corporate site
fa: سایت‌های تجاری دیگر

en: Other personal site
fa: سایت‌های شخصی دیگر

en: Other variables not to clean
fa: بقیه متغیرها تمیز نیستند

en: Page %1$d of %2$d
fa: صفحه %1$d از %2$d

en: Page URL/Slug
fa: نامک/نشانی صفحه

en: Page not found
fa: صفحه پیدا نشد

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend to disable it.
fa: صفحه بندی دیدگاه ها فعال است. در 999 مورد از 1000 مورد به این گزینه نیازی نیست. توصیه می شود این گزینه را غیر فعال کنید.

en: Paste your %s license key here..
fa: لطفاً کلید لایسنس %s تان را اینجا وارد کنید...

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
fa: افراد معمولاً در تعیین و ساخت پیوند اشتباه می کنند، یا از پارامترهای اضافی در انتهای آدرس اینترنتی استفاده می کنند، این به شما اجازه می دهد شما آنها را به یک کنار هدایت کنید. لطفاً توجه داشته باشید در حالی که این قابلیت بسیار مفید است، اما گزارش هایی از اختلال با دیگر افزونه ها وجود دارد. پس این را به یاد داشته باشید که اگر مشکلی برای دیگر افزونه ها پیش آمد، اولین گزینه ای باشد که باید آن را غیرفعال کنید.

en: Permalinks
fa: پیوند های یکتا

en: Person
fa: شخص

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about. %sLearn more about the Focus Keyword%s.
fa: یک کلمه کلیدی اصلی که این مطلب در مورد آن است انتخاب کنید.  %sدر مورد کلمه کلیدی اصلی بیشتر بدانید%s.

en: Pinterest
fa: پینترست

en: Pinterest Rich Pins Validator
fa: اعتبار سنج پین های قوی (Rich Pins) پینترست - Pinterest

en: Pinterest URL
fa: نشانی Pinterest

en: Pinterest confirmation
fa: تائیدیه Pinterest

en: Pinterest settings
fa: تنظیمات پینترست

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
fa: پینترست از متای داده Open Graph مانند فیسبوک استفاده می کند، مطمئن شوید که باکس Open Graph در تب فیسبوک انتخاب شده باشد اگر می خواهید سایتتان برای پینترست بهینه شود.

en: Please add all your relevant social profiles. We use these to let search engines know about them, and to enhance your social metadata:
fa: پروفایل‌های مرتبط خود را وارد کنید. برای این است که موتورهای جستجو آنها را ببینند و برای اطلاعات متای شبکه های اجتماعی شما آن ها را دسته بندی کنند.

en: Please create a page title.
fa: لطفا یک عنوان صفحه ایجاد کنید.

en: Please enter a license key in the field below first.
fa: لطفاً لایسنس را در اولین گزینۀ زیر وارد کنید.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
fa: لطفا حداکثر تعداد ارسال های هر صفحه نقشه سایت وارد کنید ( پیش فرض به %s ، شما ممکن است بخواهید کاهش دهید این را برای جلوگیری از مسائل حافظه در برخی از نصب ها ) :

en: Please make sure both fields are filled.
fa: لطفا مطمئن شوید که هردو گزینه پر شده باشند.

en: Please provide a meta description by editing it here.
fa: لطفا یک توضیحات متا با ویرایش آن را در اینجا فراهم کنید.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
fa: لطفا با ویرایش متن زیر توضیحات متا را ارائه دهید.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
fa: لطفا یک عنوان سئو با ویرایش متن زیرارائه دهید.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
fa: لطفاً برای دسته‌بندی "%s" نوع نوشتۀ معتبری را انتخاب کنید.

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
fa: لطفاً رده بندی معتبری را برای نوع نوشته "%s" انتخاب کنید.

en: Please specify the environment in which this site - %1$s - is running.
fa: حالت اجرای این -  %1$s سایت را انتخاب کنید

en: Please specify which of the following public post types you would like Google to see.
fa: تعریف انواع نوشته های منتشر شده برای دیده شدن توسط گوگل

en: Post Status
fa: وضعیت نوشته

en: Post Type
fa: نوع نوشته

en: Post Types
fa: گونه‌های فرسته

en: Post doesn't exist.
fa: نوشته موجود نیست.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
fa: نوشته دارای نوع نوشتۀ نامعتبر است: %s

en: Post is set to noindex.
fa: پست به حالت noindex تنظیم شد.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
fa: نوع نوشته بایگانی برای نمایش زیر آدرس‌های طبقه بندی شده

en: Post type visibility
fa: نوع نوشته قابل مشاهده

en: Post types sitemap settings
fa: تنظیمات انواع نوشته نقشه سایت

en: Posts
fa: نوشته‌ها

en: Posts list
fa: لیست نوشته‌ها

en: Posts list navigation
fa: لیست ناوبری نوشته‌ها

en: Posts that are set to &#8220;%s&#8221;
fa: نوشته‌ها که تنظیم شده اند به &#8220;%s&#8221;

en: Posts to exclude
fa: نوشته هایی که مستثنی می‌شوند

en: Posts with OK SEO score
fa: نوشته ها با نمره خوب سئو

en: Posts with bad SEO score
fa: نوشته ها با نمره بد سئو

en: Posts with good SEO score
fa: نوشته ها با نمره خوب سئو

en: Posts without focus keyword
fa: نوشته‌های فاقد کلمه کلیدی اصلی

en: Prefix for Archive breadcrumbs
fa: پیشوند برای پیوندهای خرده ریزۀ بایگانی

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
fa: پیشوند برای پیوندهای خرده ریزۀ صفحات جستجو

en: Prefix for archive pages:
fa: پیشوند برای صفحه‌های بایگانی:

en: Prefix for breadcrumbs:
fa: پیشوند برای سلسله نشانی‌ها:

en: Prefix for search result pages:
fa: پیشوند برای صفحات نتایج جستجو:

en: Prefix for the breadcrumb path
fa: پیشوند برای مسیر پیوندهای خرده ریزه

en: Premium
fa: نسخه پولی

en: Premium Support
fa: پشتیبانی ویژه

en: Premium support
fa: پشتیبانی ویژه

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
fa: جلوگیری از پاکسازی کمپین گوگل آنالیز و پارامترهای کلمات تبلیغاتی گوگل .

en: Prevent cleaning out Google Site Search URLs.
fa: جلوگیری از تمیز کردن لینک ها در جستجوی گوگل

en: Prevents search engines from using the DMOZ description in the search results for all pages on this site. Note: If you set a custom description for a page or post, it will have the %s tag regardless of this setting.
fa: جلوگیری از استفاده موتورهای جستجو از توضیحات DMOZ در نتایج جستجو برای همه برگه‌های آن سایت. توجه: اگر شما توضیحات سفارشی برای برگه یا نوشته تنظیم کنید، از %s تنظیمات برچسب صرف نظر می کند.

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Preview &#8220;%s&#8221;
fa: پیش‌نمایش &#8220;%s&#8221;

en: Previous
fa: قبلی

en: Previous step
fa: قدم قبلی

en: Primary
fa: اصلی

en: Primary %s
fa: اصلی %s

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
fa: حریم خصوصی حساس،موضوع خاص و تنظیمات کوچک خاص سایت در سایت های جدید وارد نمیشود.

en: Problems
fa: مشکلات

en: Product Management
fa: مدیریت محصول

en: Production (this is a live site with real traffic)
fa: عمل (این سایت با ترافیک واقعی می باشد)

en: Profile
fa: نمایه

en: Project Lead
fa: رهبر پروژه

en: Provide an image of the company logo
fa: ارائه یک تصویر از نماد شرکت

en: Publication date
fa: تاریخ انتشار

en: QA & Translations Manager
fa: مدیریت ترجمه‌ها و پرسش و پاسخ‌ها

en: Quality Assurance & Testing
fa: تضمین کیفیت و تست

en: RSS feed settings
fa: تنظیمات خبرخوان rss

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
fa: بهترین رتبه منطقه ای در نقشه سایت گوگل

en: Readability
fa: خوانایی

en: Readability analysis
fa: تجزیه و تحلیل خوانایی

en: Reauthenticate with Google
fa: تعیین هویت مجدد با گوگل

en: Reauthenticate with Google
fa: تعیین هویت مجدد با گوگل

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
fa: در حال محاسبه مجّدد امتیازات سئو برای همه قسمت های محتوا با یک کلمه کلیدی اصلی.

en: Redirect attachment URLs to parent post URL.
fa: تغییر مسیر نشانی فایل پیوست به نشانی نوشته والد

en: Redirect manager
fa: مدیریت تغییر مسیر

en: Redirect this broken URL and fix the error
fa: ارجاع این URL شکسته و رفع خطا

en: Redirect ugly URLs to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
fa: ارجاع نشانی‌های زشت به پیوند یکتای تمیز. (در بسیاری از موارد توصیه نمی‌شود!)

en: Register now &raquo;
fa: هم اکنون ثبت نام نمایید &raquo;

en: Regular
fa: منظم

en: Reload crawl issues
fa: بارگذاری مجدد مشکلات خزیدن

en: Remove
fa: پاک

en: Remove blog page from breadcrumbs
fa: حذف صفحۀ وبلاگ از سلسله نشانی‌ها

en: Remove keyword
fa: حذف کلمه کلیدی

en: Remove marks in the text
fa: علامات را در نوشته پاک کنید

en: Remove the %s variables.
fa: متغیرهای %s را حذف کن

en: Remove the image
fa: پاک کردن این عکس

en: Remove these ads?
fa: این تبلیغات حذف شود؟

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
fa: حذف تب کلمه کلیدی از متاباکس و غیرفعال کردن همه سئوهای پیشنهادی مرتبط

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all keyword-related suggestions.
fa: حذف تب کلمه کلیدی از متاباکس و غیرفعال کردن همه سئوهای پیشنهادی مرتبط

en: Removes the readability tab from the metabox and disables all readability-related suggestions.
fa: حذف زبانه "خوانایی" از متاباکس و غیرفعال کردن همه پیشنهادات مرتبط با خوانایی

en: Replaced with a custom taxonomies description
fa: جایگزینی با یک توضیحات طبقه‌بندی دلبخواه انجام شد

en: Replaced with a posts custom field value
fa: جایگزین شده با مقدار زمینه دلخواه نوشته ها

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
fa: جایگزین شده با یک طبقه بندی دلخواه پست ها، جداشده با ویرگول

en: Replaced with the category description
fa: جایگزین شده با شرح دسته‌بندی

en: Replaced with the current date
fa: جایگزین شده با تاریخ جاری

en: Replaced with the current day
fa: جایگزین شده با روز کنونی

en: Replaced with the current month
fa: جایگزین شده با ماه جاری

en: Replaced with the current page number
fa: جایگزین شده با شماره صفحه جاری

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
fa: جایگزین با شماره صفحه جاری با زمینه (مثال صفحه 2 از 4)

en: Replaced with the current page total
fa: جایگزین شده با تعداد برگه جاری

en: Replaced with the current search phrase
fa: جایگزین شده با عبارت جستجوی جاری

en: Replaced with the current tag/tags
fa: جایگزین شده با برچسب/برچسب‌های فعلی

en: Replaced with the current time
fa: جایگزین شده با زمان جاری

en: Replaced with the current year
fa: جایگزین شده با سال جاری

en: Replaced with the date of the post/page
fa: جایگزین شده با تاریخ نوشته/برگه

en: Replaced with the post categories (comma separated)
fa: جایگزین شده با دسته‌بندی های پست (جداشده با ویرگول)

en: Replaced with the post type plural label
fa: جایگزین شده با عنوان جمع نوع نوشته

en: Replaced with the post type single label
fa: جایگزین شده با تک‌عنوان نوع پست

en: Replaced with the post/page ID
fa: جایگزین شده با آی دی برگه/نوشته

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
fa: جایگزین با نوشته/ برگه نویسنده 'اطلاعات زندگینامه'

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
fa: جایگزین شده با 'نام انتخابی' نویسنده برگه/نوشته

en: Replaced with the post/page author's userid
fa: جایگزین شده با شماره آی دی نویسنده برگه/نوشته

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
fa: جایگزین شده با خلاصه نوشته/برگه (یا تولید شده خودکار درصورت عدم وجود)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
fa: جایگزین شده با خلاصه نوشته/برگه (بدون تولید خودکار)

en: Replaced with the post/page modified time
fa: جایگزین شده با تاریخ ویرایش برگه/نوشته

en: Replaced with the posts focus keyword
fa: جایگزین شده با کلمه کلیدی اصلی نوشته ها

en: Replaced with the primary category of the post/page
fa: جایگزین شد با دسته اولیه از نوشته/برگه

en: Replaced with the slug which caused the 404
fa: جایگزینی با نامکی که باعث خطای 404 می‌شد انجام شد

en: Replaced with the tag description
fa: جایگزین شده با شرح برچسب

en: Replaced with the term description
fa: جایگزین شده با شرح رابطه

en: Replaced with the term name
fa: جایگزین شده با نام رابطه

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
fa: جایگزین با عنوان صفحه اصلی از صفحه فعلی

en: Replaced with the title of the post/page
fa: جایگزین شده با عنوان نوشته/برگه

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
fa: خطای درخواست: "%s" (اعلامیه معمول لایسنس %s: %s )

en: Request timed out or site is blocking Google.
fa: زمان درخواست به پایان رسیده و یا سایت را گوگل مسدود کرده است.

en: Response code
fa: کد پاسخ

en: Restore Default Settings
fa: برگرداندن تنظیمات به حالت پیش‌فرض

en: Restore default settings
fa: بازگشت به تنظیمات پیش‌فرض

en: Restore site to default settings
fa: برگرداندن تنظیمات سایت به پیشفرض

en: Restore site to defaults
fa: برگرداندن سایت به حالت پیشفرض

en: Restore this item.
fa: بازگردانی این گزینه

en: Right angle quotation mark
fa: علامت نقل قول زاویه راست

en: SEO
fa: سئو

en: SEO Book
fa: کتاب سئو

en: SEO Settings
fa: تنظیمات سئو

en: SEO Title
fa: عنوان سئو

en: SEO title
fa: عنوان سئو

en: SEO title preview:
fa: پیش نمایش عنوان سئو:

en: SEO title preview:
fa: پیش‌نمایش عنوان سئو:

en: SEO: Bad
fa: سئو : بد

en: SEO: Good
fa: سئو : خوب

en: SEO: No Focus Keyword
fa: سئو : بدون کلمه کلیدی اصلی

en: SEO: OK
fa: سئو : بسیار خوب

en: SEO: Post Noindexed
fa: سئو : مطلب Noindexed

en: Save MultiSite Settings
fa: ذخیره تنظیمات چندسایته

en: Save Profile
fa: ذخیره نمایه

en: Save changes to .htaccess
fa: تغییرات در .htaccess ذخیره شد.

en: Save changes to Robots.txt
fa: تغییرات در Robots.txt ذخیره شد.

en: Save your settings to activate your XML Sitemap.
fa: تنظیمات خود را ذخیره کنید تا نقشه سایت XML برای شما فعال شود.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
fa: ادغام یکپارچه ووکامرس با %1$s و گرفتن امکانت بیشتر.

en: Search
fa: جستجو

en: Search Console
fa: میزفرمان جستجو

en: Search Result Form
fa: فرم نتیجه جستجو

en: Search Result Preview
fa: پیش‌نمایش نتیجه جستجو

en: Search for "%s"
fa: جستجو برای "%s"

en: Search pages
fa: صفحات جستجو

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Search the Yoast knowledge base
fa: جست و جو در دانشنامه Yoast

en: Security
fa: امنیت

en: Security setting
fa: تنظیمات امنیتی

en: Select profile
fa: انتخاب پروفایل

en: Separator between breadcrumbs
fa: جدا کننده میان پیوندهای خرده ریزه

en: Server Error
fa: خطای سرور

en: Server requires authentication or is blocking Googlebot from accessing the site.
fa: سرور نیاز دارد به احراز هویت و یا مسدود کردن گوگل از دسترسی به سایت .

en: Services
fa: خدمات

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
fa: تنظیمات "%s" دیگر استفاده نمی‌شوند و حذف گشتند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Settings Updated.
fa: تنظیمات بروز شد.

en: Settings could not be imported:
fa: تنظیمات نباید وارد شود :

en: Settings successfully imported.
fa: تنظیمات با موفقیت وارد شده است.

en: Show
fa: نمایش دادن

en: Show All Post Types
fa: نمایش همه انواع نوشته

en: Show Blog page
fa: نمایش صفحه نوشته‌ها

en: Show information about errors in category 'Access Denied'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته 'دسترسی ممنوع'

en: Show information about errors in category 'Blocked'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته "مسدود شده"

en: Show information about errors in category 'Not Found'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته "موردی پیدا نشد"

en: Show information about errors in category 'Other'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته "دیگر خطاها"

en: Show information about errors in category 'Server'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته "سرور" (Server)

en: Show information about errors in category 'Soft 404'
fa: نمایش اطلاعات در مورد خطاهای دسته "404 نرم" (Soft 404)

en: Show information about the content analysis
fa: نمایش اطلاعات درباره‌ی تحلیل و بررسی محتوا

en: Show information about the focus keyword
fa: نمایش اطلاعات درباره‌ی کلمه کلیدی کاربردی

en: Show information about the snippet editor
fa: نمایش اطلاعات درباره‌ی snippet editor

en: Show your videos in Google Videos
fa: نمایش ویدئوهای شما در ویدئوی گوگل

en: Sign Up!
fa: ثبت‌نام

en: Sign up for our newsletter!
fa: عضویت در خبرنامه

en: Simply uncheck the box before "Break comments into pages..." on the %1$sComment settings page%2$s.
fa: بسادگی گزینه "Break comments into pages..." در %1$s صفحه تنظیمات دیدگاه %2$s را غیرفعال کنید.

en: Since you are new to %1$s you can configure the %2$splugin%3$s
fa: از آنجا که شما جدید %1$s هستید می توانید از اینجا%2$s افزونه را%3$s پیکربندی کنید

en: Site Admins (default)
fa: مدیر سایت (پیش‌فرض)

en: Site ID
fa: شناسه (ID) سایت

en: Site type
fa: نوع نوشته

en: Site-wide default: %s
fa: پیش‌فرض در تمام تارنما: %s

en: Sitewide meta settings
fa: تنظیمات متای کلی سایت

en: Slug
fa: نامک

en: Slug preview:
fa: پیش نمایش نامک:

en: Slug preview:
fa: پیش‌نمایش نامک:

en: Small business site
fa: سایت‌های بیزینسی کوچک

en: Small tilde
fa: ریشه یابی لغات کوچک

en: Smartphone
fa: گوشی هوشمند

en: Snippet Editor Help
fa: راهنمای Snippet Editor

en: Snippet editor
fa: قطعه ویرایشگر

en: Snippet preview
fa: پیش نمایش اسنیپت

en: Social
fa: اجتماعی

en: Social Previews
fa: پیش‌نمایش شبکه های اجتماعی

en: Social previews
fa: پیش‌نمایش شبکه های اجتماعی

en: Social profiles
fa: پروفایل شبکه های اجتماعی

en: Soft 404
fa: خطای Soft 404

en: Something went wrong. Please try again later.
fa: اشتباهی رخ داده است.لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Special Pages
fa: صفحات ویژه

en: Staging (this is a copy of a live site used for testing purposes only)
fa: نمایش (این تنها یک نسخه از یک سایت زنده برای آزمایش است)

en: Step %1$d: %2$s
fa: قدم %1$d: %2$s

en: Stop words in slugs.
fa: توقف کلمات در نامک‌ها

en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
fa:  نوار پایه دسته (معمولا%s) از آدرس URL دسته است.

en: Subpages of archives
fa: زیرصفحات بایگانی

en: Success!
fa: موفقیت!

en: Successfully cleared all Facebook Data
fa: پاکسازی د اده های فیسبوک با موفقیت انجام شد.

en: Successfully removed admin %s
fa: مدیر با موفقیت حذف شد %s

en: Summary
fa: خلاصه

en: Summary with large image
fa: خلاصه با تصویر بزرگ

en: Super Admins only
fa: فقط مدیران اصلی

en: Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
fa: نمادها در اندازه آنها در نتایج جستجو ظاهر شده است.

en: Take a look at the people that create %1$s.
fa: به افرادی که شرکت کرده اند بنگرید %1$s.

en: Take note:
fa: توجه داشته باشید:

en: Take the %s course and become a certified Yoast SEO for WordPress expert!
fa: گرفتن این %s دوره و گرفتن گواهی سئوی Yoast برای متخصص وردپرس

en: Take the Yoast SEO for WordPress Training course and become a certified Yoast SEO for WordPress expert!
fa: گرفتن دوره آموزشی سئوی سایت وردپرسی توسط افزونه Yoast و تبدیل شدن به سئوکار متخصص وردپرس

en: Take the online Basic SEO Training course and learn the fundamentals of SEO!
fa: گرفتن نسخه آنلاین سئوی پایه که پایه سئو را به شما آموزش می دهد.

en: Take the online Keyword Research Training course and learn how to rank with your keywords!
fa: دوره آموزشی آنلاین بررسی کلمات کلیدی و یادگیری چگونگی رتبه‌بندی با کلمات کلیدی

en: Take the online SEO Copywriting Training course and learn how to write awesome copy that ranks!
fa: گرفتن نسخه آنلاین آموزش کپی رایت سئو و یادگیری نوشتن نسخه ای کپی از آن رنک عالی.

en: Taxonomies
fa: طبقه بندی

en: Taxonomies sitemap settings
fa: تنظیمات طبقه بندی نقشه سایت

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
fa: طبقه بندی را نشان می دهد در ریزمسیر برای نوع پست

en: Team Yoast
fa: تیم Yoast

en: Team and contributors
fa: تیم و مشارکت کنندگان

en: Template explanation
fa: تعریف قالب

en: Term is set to noindex.
fa: به حالت noindex تنظیم شد.

en: Tester
fa: آزمایش کنندگان

en: Thank you for updating %1$s!
fa: از به روز کردن %1$s سپاسگذاریم!

en: The %1$s admin bar menu contains useful links to third-party tools for analyzing pages and makes it easy to see if you have new notifications.
fa: نوار %1$s منوی مدیریت شامل لینک‌های مفیدی از ابزارها برای آنالیز برگه‌ها و دیدن اطلاعیه‌های جدید است.

en: The %1$s data has been removed. You will have to reauthenticate if you want to retrieve the data again.
fa: داده ها %1$s  حذف شده است. شما باید دوباره تایید کنید اگر می خواهید داده ها را بازیابی کنید

en: The %1$s integration checks daily if your site is still indexable by search engines and notifies you when this is not the case.
fa: ادغام %1$s بررسی روزانه اگر سایت شما هنوز قابل ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو باشد و به شما پیغام میدهد وقتی این مورد نباشد.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
fa: نصب %1$s افزونه کامل نشد. به %2$sنحوه نصب%3$s مراجعه کنید.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
fa: ممکن است افزونه %1$s زمانی که همزمان با افزونه %2$s فعال می شود مشکلاتی را بوجود آورد.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is less than the recommended minimum of %4$d. Try to alternate more between long and short sentences.
fa: طول %1$s متغیر جمله %2$s نمره اش %3$s است، که کمتر از حداقل پیشنهادی %4$d است. سعی کنید میانگینی بین جملات کوتاه و بلند داشته باشید.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is more than or equal to the recommended minimum of %4$d. The text contains a nice combination of long and short sentences.
fa: طول %1$s متغیر جمله %2$s نمره اش %3$s است، که بیش از حداقل پیشنهادی %4$d است. متن حاوی ترکیب زیبایی از بلندی و کوتاهی جمله است.

en: The Breadcrumbs Title is used in the breadcrumbs where this taxonomy appears.
fa: عنوان ریز آدرس‌ها در مکانی از ریز آدرس‌ها ظاهر می‌شود که طبقه بندی آنجا باشد.

en: The SEO title contains the focus keyword, at the beginning which is considered to improve rankings.
fa: سئوی عنوان شامل کلمه کلید اصلی می باشد،در ابتدا برای بهبود رتبه درنظر گرفته شده است.

en: The SEO title contains the focus keyword, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
fa: سئوی عنوان کلمه کلیدی اصلی می باشد، اما در ابتدا ظاهر نمی شود، حرکت کرده و در همین ابتدا آغاز کنید.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
fa: کتابخانه های استاندارد PHP دردسترس نیست. با هاست خود برای فعال کردن (SPL) سوال کنید.

en: The URL that this page should redirect to.
fa: نشانی اینترنتی که این صفحه باید به آن ارجاع داده شود.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to noindex posts or change the canonical. These are things you might not want if you don't trust your authors, so by default, only administrators can do this. Enabling the advanced box allows all users to change these settings.
fa: بخش پیشرفته متا باکس %1$s به کاربر اجازه noindex نوشته‌ها یا تعویض canonical.این چیزهایی است که ممکن است شما نخواهید یا اینکه به نویسنده خود اعتماد ندارید،بصورت پیش فرض تنها مدیران قادر به انجام این هستند. فعال کردن باکس پیشرفته به همه کاربران اجازه تغییر تنظیمات را می دهد.

en: The advanced settings include site-wide settings for your titles and meta descriptions, social metadata, sitemaps and much more.
fa: تنظیمات پیشرفته شامل تنظیمات site-wide برای عناوین و متای توضیحات، متای شبکه‌های اجتماعی،نقشه سایت و غیره است.

en: The amount of words following each of the subheadings doesn't exceed the recommended maximum of %1$d words, which is great.
fa: تعداد کلمات پس از هر کدام از زیرعنوان‌های شما از بیشینه مقدار توصیه شده %1$d کلمه فراتر نرفته است، که این خیلی خوب است.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
fa: آدرس های canonical که در این صفحه هستند باید خالی باشند در پیوندهای یکتای پیشفرض.%sدامنه متقابل canonical%s پشتیبانی میشود.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
fa: پیوند قانونی (Canonical link) این اصطلاح در صفحۀ بایگانی نشان داده شده است.

en: The copy scores %1$s in the %2$s test, which is considered %3$s to read. %4$s
fa: نمرۀ متن شما %1$s از %2$s امتحان است که برای خواندن %3$s را در نظر بگیرید. %4$s

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
fa: تنظیمات پیش‌فرض وبلاگ باید شناسۀ عددی وبلاگی باشد که شما می‌خواهید از آن به عنوان وبلاگ پیش‌فرض استفاده کنید.

en: The default card type to use
fa: نوع کارت پیشفرض برای استفاده

en: The directory %s could not be removed. Please remove it via FTP.
fa: دایرکتوری %s قابل حذف کردن نیست. از طریق FTP اقدام نمائید.

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
fa: تصویر شاخص باید حداقل 200x200 پیکسل باشد تا توسط فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد.

en: The file %s could not be removed. Please remove it via FTP.
fa: پرونده‌ی %s نمی تواند حذف شود. از ftp آن را حذف کنید.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
fa: به نظر می رسد افزونۀ فیلتر (filter extension) موجود نباشد. لطفاً از میزبان سایت خود درخواست کنید آن را فعال کند.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
fa: برای اولین بار درست همه در یک راه حل بهینه سازی برای وردپرس ، از جمله در صفحه تحلیل محتوا، نقشه XML و خیلی بیشتر.

en: The focus keyword '%1$s' does not appear in the SEO title.
fa: کلمه کلیدی اصلی  '%1$s' در عنوان سئو ظاهر نمی شود.

en: The focus keyword appears in %2$d (out of %1$d) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
fa: کلمات کلیدی اصلی در %2$d ظاهر می شوند (خارج از %1$d) کپی در زیرسربرگ.در حالی که عامل مهمی در رتبه بندی نیست این مفید است.

en: The focus keyword appears in the URL for this page.
fa: کلمات کلیدی اصلی در URL  برای این برگه نمایش داده می شوند.

en: The focus keyword appears in the first paragraph of the copy.
fa: به نظر می رسد کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف اول کپی شده باشد.

en: The focus keyword contains a stop word. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info. | The focus keyword contains %3$d stop words. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info.
fa[0]: کلمه کلیدی اصلی شامل %3$d یک یا چند مورداضافی دارد. با توجه به شرایط ممکن است درست نباشد. برای اطلاعات بیشتر %1$s این مطلب %2$s را بخوانید.

en: The focus keyword does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
fa: کلمه کلیدی اصلی در آدرس URL این برگه ظاهر نمی شود. اگر تصمیم به تغییرنام این URL کرده اید مطمئن شوید که آدرس قدیمی را تغییر مسیر 301 داده اید.

en: The focus keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy. Make sure the topic is clear immediately.
fa: کلمه کلیدی اصلی در پاراگراف استفاده نشده است! از صحت این قضیه اطمینان حاصل کنید.

en: The following file is blocking your XML sitemaps from working properly. Either delete it (this can be done with the "Fix it" button) or disable %1$s XML sitemaps. | The following files are blocking your XML sitemaps from working properly. Either delete them (this can be done with the "Fix it" button) or disable %1$s XML sitemaps.
fa[0]: پرونده های زیر باعث مسدود شدن عملکرد صحیح نقشه سایت شما می شوند. می توانید آن ها را پاک کنید و یا %1$s نقشه سایت را غیرفعال کنید.

en: The images on this page are missing alt attributes.
fa: تصاویر موجود در این برگه خاصیت alt ندارند.

en: The images on this page contain alt attributes with the focus keyword.
fa: این تصاویر حاوی خاصیت alt با کلمه کلیدی اصلی هستند.

en: The images on this page contain alt attributes.
fa: تصاویر این صفحه حاوی خاصیت alt هستند.

en: The images on this page do not have alt attributes containing the focus keyword.
fa: تصاویر موجود در این برگه خاصیت alt که شامل کلمه کلیدی اصلی باشد ندارد.

en: The issues have been successfully reloaded!
fa: این موارد با موفقیت دوباره بارگذاری شد

en: The keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter.
fa: کلمه کلیدی شما بیشتر از 10 حرف دارد ، کلمه کلیدی باید کوتاه باشد

en: The keyword density is %1$s, which is great; the focus keyword was found %2$d times.
fa: تراکم کلمه کلیدی در متن %1$s هست، عالیه کلمه کلیدی اصلی %2$d بار پیدا شد.

en: The keyword density is %1$s, which is over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
fa: چگالی کلمه کلیدی %1$s است، که بیش از بیشینه میزان توصیه شده‌ی %3$s است، کلمه کلیدی اصلی %2$d بار در متن یافت شد.

en: The keyword density is %1$s, which is too low; the focus keyword was found %2$d times.
fa: تراکم کلمه کلیدی %1$s هست، که خیلی کم است! کلمه کلیدی در متن %2$d بار پیدا شد.

en: The keyword density is %1$s, which is way over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
fa: حساسیت کلمات کلیدی %1$s می باشد, که توصیه می شود جداکثر %3$s باشد; کلمه کلیدی اصلی به تعداد %2$d بار یافت شد.

en: The length of all subheadings is less than or equal to the recommended maximum of %1$d characters, which is great.
fa: طول همه زیرعنوان‌ها کمتر یا برابر حداکثر پیشنهادی %1$d کارکترها است که این عالی می باشد.

en: The meta description contains %1$d sentence %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten this sentence. | The meta description contains %1$d sentences %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten these sentences.
fa[0]: توضیحات متا حاوی %1$d جمله %2$s بیش از %3$s کلمه %4$s است. جملات را کوتاه‌تر کنید

en: The meta description contains no sentences %1$sover %2$s words%3$s.
fa: توضیحات متا شامل هیچ جمله %1$sبیش از %2$s کلمه %3$s نیست.

en: The meta description contains the focus keyword.
fa: توضیحات متا شامل کلمه کلیدی اصلی است.

en: The meta description is under %1$d characters, however up to %2$d characters are available.
fa: توضیحات متا کمتر از %1$d کاراکتر است، در ضمن توضیحات با حداکثر %2$d کاراکتر مجاز است.

en: The name of the company
fa: نام شرکت

en: The name of the person
fa: نام شخص

en: The number of words following %1$d of the subheadings is too small. | The number of words following %1$d of the subheadings is too small.
fa[0]: تعداد کلمات این زیرعنوان %1$d می باشد که بسیار کم است.

en: The number of words following each of the subheadings exceeds the recommended minimum of %1$d words, which is great.
fa: تعداد کلمات پس از هر کدام از زیرعنوان‌های شما از کمینه مقدار توصیه شده %1$d کلمه بیشتر است، که این خیلی خوب است.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
fa: اطلاعات قدیمی افزونۀ درون ریزی شده با موفقیت حذف گردید.

en: The page title has a nice length.
fa: عنوان صفحه طول خوبی دارد.

en: The page title is too short. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
fa: عنوان صفحه خیلی کوتاه است. برای پر کردن این قسمت از کلمات کلیدی متنوع یا کلمات مناسب جذب کننده استفاده کنید.

en: The page title is wider than the viewable limit.
fa: عنوان صفحه از محدوده قابل مشاهده بزرگتر می باشد.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
fa: ردپای افزونه All In One SEO روی این سایت پیدا شد! آیا می‌خواهید که %sتنظیماتش را وارد این افزونه کنید%s؟

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
fa: افزونه سئو وردپرس (wpSEO) شناسایی شده است. آیا میخواهید %s تنظیمات آن را درون ریزی کند %s؟

en: The post %s appeared first on %s.
fa: نوشته %s اولین بار در %s پدیدار شد.

en: The post type "%1$s" should be
fa: نوع نوشته باید "%1$s" باشد

en: The premium version of %1$s with more features & support.
fa: %1$s نسخه پولی با امکانات بیشتر و پشتیبانی کامل.

en: The recommended image size for %1$s is %2$s pixels.
fa: اندازه پیشنهادی تصویر برای %1$s مقدار %2$s پیکسل می‌باشد.

en: The recommended minimum is %2$d word. | The recommended minimum is %2$d words.
fa[0]: حداقل %2$d کلمه توصیه شده است.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
fa: عامل جدا کننده تعریف شده در تگ %s قالب شما.

en: The site's name
fa: نام سایت

en: The site's tag line / description
fa: سایت خط برچسب / توضیحات

en: The slug for this page contains a %1$sstop word%2$s, consider removing it. | The slug for this page contains %1$sstop words%2$s, consider removing them.
fa[0]: نامک برای این برگه شامل %1$s کلمه زائد%2$s است برای حذف اقدام کنید.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
fa: نامک این برگه کمی بلند است، به کوتاه کردنش فکر کنید.

en: The specified meta description is over %1$d characters. Reducing it will ensure the entire description is visible.
fa: توضیحات متای تعیین شده، بالای %1$d حرف است. با کوتاه کردن مناسب آن توضیحات بطور کامل نماین می شود.

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
fa: آدرس URL مرود نظر موجود نیست، اما سرور خطای 404 نمی دهد.

en: The text contains %1$d subheading, which is great. | The text contains %1$d subheadings, which is great.
fa[0]: متن حاوی %1$d زیرعنوان است که بسیار عالی‌است.

en: The text contains %1$d word. | The text contains %1$d words.
fa[0]: متن شامل %1$d کلمه است.

en: The text contains %2$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up! | The text contains %1$d instances where %2$d or more consecutive sentences start with the same word. Try to mix things up!
fa[0]: متن شما در %1$d مورد شامل جملات متوالی ای هست که %2$d یا بیشتر از این جملات با کلمات یکسان شروع شده اند. سعی کنید این جملات را با هم ترکیب کنید.

en: The text does not contain any subheadings. Add at least one subheading.
fa: متن هیچگونه زیرعنوانی ندارد. دست کم یک زیرعنوان اضافه کنید.

en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
fa: تنظیمات متا و عنوان برای افزونۀ %1$s متغیرهایی را می‌سازد که در زمان نمایش نوشته با مقادیر خاص خود جایگزین می‌شوند. سربرگ‌های سمت چپ متغیرهای موجود را توضیح می‌دهند.

en: The user sitemap contains the author archive URLs for every user on your site.
fa: نقشه سایت کاربر شامل آدرس های بایگانی نویسنده برای هر کاربر در سایت خود است

en: Theme License
fa: لایسنس قالب

en: There is an error with the request.
fa: این خطا رخ داده با این درخواست

en: There were no profiles found
fa: هیچ نمایه ای یافت نشد

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
fa: این عنوان، توضیحات و تصویر در تگ های متا نمودار باز در صفحه اول سایت شما استفاده می شود .

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
fa: این صفحات به طور پیش‌فرض %s هستند. به طوری که هرگز در نتایج جستجو نمایش داده نخواهند شد.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
fa: این کاربر فیسبوک قبلا به عنوان مدیر اضافه شده است.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
fa: این اطلاعات به عنوان داه‌های متا در سایت شما نمایش داده خواهند شد. که هدف نمایش در نگار اطلاعات گوگل (Google's Knowledge Graph) می‌باشد. شما می‌توانید  یک شرکت و یا یک فرد را برگزینید. یکی را انتخاب نمائید:

en: This export includes taxonomy metadata
fa: این خروجی شامل متا دیتاهای طبقه بندی است.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
fa: این قابلیت به صورت خودکار محتوایی را به درون خوراک تارنمای شما اضافه می‌کند. بدین معنی که برای دادن پیوند برگشتی به وبلاگ و نوشته‌های وبلاگ‌تان می‌توانید از آن استفاده کنید که به موتور جستو کمک می‌کند نویسندۀ اصلی نوشته را پیدا کند.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
fa: این ویژگی به شما کمک می‌کند تا با حذف کلمات بیهوده از نامک‌های نوشته‌ها، نشانی‌های شما زیباتر و تمیزتر شوند.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
fa: این تصویر زمانی استفاده میشود که مطلب یا صفحه ی به اشتراک گذاشته شده شامل هیچ تصویری نباشد

en: This is a rendering of what this post might look like in Google's search results. %sLearn more about the Snippet Preview%s.
fa: این پیش نمایشی از نحوه نمایش نوشته شما در نتیجه جستجو در گوگل است. %s برای یادگیری نحوه استفاده%s.

en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
fa: این یک پروندۀ پشتیبان از تنظیمات افزونۀ %1$s محصول Yoast.com است.

en: This is an example title - edit by clicking here
fa: این یک عنوان مثالی می باشد - برای ویرایش کلیک کنید

en: This is below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
fa[0]: این مقدار از مقدار پیشنهادی %2$d کمتر است. محتوای بیشتری که مربوط به موضوع باشد را اضافه کنید.

en: This is far below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is far below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
fa[0]: این مقدار خیلی کمتر از مقدار پیشنهادی %2$d کلمه است. محتوای بیشتری که مربوط به موضوع باشد را اضافه کنید.

en: This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d word. | This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d words.
fa[0]: این مقدار بیشتر یا برابر حداقل پیشنهادی %2$d  کلمه است.

en: This is slightly below the recommended minimum of %2$d word. Add a bit more copy. | This is slightly below the recommended minimum of %2$d words. Add a bit more copy.
fa[0]: این مقدار از مقدار پیشنهادی %2$d کمتر است. یک مقدار بیشتر کپی اضافه کنید.

en: This is the content analysis, a collection of content checks that analyze the content of your page. %sLearn more about the Content Analysis Tool%s.
fa: این تجزیه و تحلیل محتوا است. مجموعه ای از برر سی محتوا که تحلیل محتوای برگه شما می باشد. %s یادگیری بیشتر درباره ابزار تحلیل محتوا %s.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
fa: اینجا جایی است که شما باید لایسنس یکی از افزونه‌های پولی را وارد کنید.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
fa: این باید یک وبلاگ موجود باشد. وبلاگ %s وجود ندارد یا به عنوان یک وبلاگ حذف شده علامت‌گذاری شده است.

en: This page has %1$s nofollowed link(s) and %2$s normal outbound link(s).
fa: این برگه  %1$s پیوندهایش nofollowed هستند و لینک های خروجی %2$s نرمال هستند.

en: This page has %1$s outbound link(s), all nofollowed.
fa: این برگه %1$s لینک خروجی دارد و همه nofollowed هستند.

en: This page has %1$s outbound link(s).
fa: این برگه %1$s لینک خروجی دارد.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
fa: این کار می‌تواند مانع درست کار کردن دیدگاه‌های رشته‌ای برای کاربرانی که جاوااسکریپت را غیرفعال کرده‌اند، شود؛ اما در یک سایت بزرگ، وقتی دیدگاه‌‌های فراوانی وجود دارد، می‌تواند باعث بهبودی <em>عظیم</em> در کارایی خزش موتورهای جستجو شود.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
fa: ای سایت هنوز به درستی در yoast.com فعال نشده است و بدین ترتیب نمیتواند بروزرسانی های آینده را دریافت کند. لطفا سایت خود را با یک کلید لایسنس معتبر فعال کنید.

en: This taxonomy follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
fa: از قوانین ایندکس کردن متاها و عناوین پیروی می کند. می توانید آن را در اینجا لغو کنید.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
fa: این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت پرونده‌های مهم برای سئو را تغییر دهید؛ مانند پروندۀ robots.txt و .htaccess اگر وجود داشته باشد.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
fa: این ابزار به شما این امکان را می‌دهد که به سرعت عنوان‌ها و توضیحات نوشته‌ها و صفحه‌هایتان را بدون این که مجبور باشید برای هر صفحه به ویرایشگر آن رجوع کنید، تغییر دهید.

en: Title
fa: عنوان

en: Title Separator
fa: جداکننده‌ی عنوان

en: Title optimization
fa: بهینه‌سازی عنوان

en: Title separator symbol
fa: سیمبول جداکننده عنوان

en: Title settings
fa: تنظیمات عنوان

en: Title template
fa: عنوان قالب

en: Title to use for Author page
fa: عنوان برای استفاده در صفحه نویسنده

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
fa: عنوان برای استفاده در این برگه در مسیرهای نان‌ریزه

en: Titles &amp; Metas
fa: عنوان ها &amp; متاها

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
fa: برای تائید %1$s سایت خود در پینترست%2$s اینجا برچسب متا اضافه کنید:

en: To allow %1$s to fetch your %2$s information, please enter your Google Authorization Code. Clicking the button below will open a new window.
fa: برای اجازه %1$s آوردن اطلاعات %2$s شما، لطفا کد تائیدیه گوگل را وارد کنید. روی دکمه زیر کلیک کنید تا در پنجره جدید باز شود.

en: To allow %s to fetch your Google Search Console information, please enter your Google Authorization Code. Clicking the button below will open a new window.
fa: برای اجازه %s آوردن اطلاعات شما از کنسول گوگل، لطفا کد تائیدیه گوگل را وارد کنید. روی دکمه زیر کلیک کنید تا در پنجره جدید باز شود.

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
fa: برای دسترسی به %1$sFacebook Insights%2$s برای سایت شما، نیاز است یک مدیر فیسبوک تعیین کنید، که می تواند یک کاربر باشد. اگر شما برای سایت تان یک برنامۀ کاربردی دارید، می توانید از آن هم به خوبی استفاده کنید.

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
fa: برای دسترسی به %1$sFacebook Insights%2$s شما باید کاربری را اینجا اضافه کنید. نام فقط برای ارجاع است. شناسه برای تائیدیه استفاده می شود.

en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
fa: برای افزودن و بررسی چندین کلمه کلیدی برای نوشته یا برگه شما به %1$s نیاز دارید. میتوانید این افزونه را خریداری کنید. همراه با یک سال پشتیبانی و  بروزرسانی در %2$s غرضه میشود.

en: To be able to contact our support team, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
fa: برای تماس با تیم پشتیبانی ما، شما به %1$s نیاز دارید. می توانید افزونه را بخرید تا از یک سال پشتیبانی، بروزرسانی و ارتقاء در%2$s برخوردار شوید.

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
fa: برای حل این مشکل شما نیاز به %1$s دارید. می توانید افزونه را بخرید، بعلاوه یک سال پشتیبانی و بروزرسانی در %2$s.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter them below:
fa: برای درک موتورهای جستجو درباره پیدا کردن حساب کاربری شبکه اجتماعی سایت شما،آن‌ها را در زیر وارد کنید:

en: Toggle license status
fa: تغییر وضعیت لایسنس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Translation of %s
fa: ترجمه  %s

en: Try to expand this paragraph, or connect it to the previous or next paragraph. | Try to expand these paragraphs, or connect each of them to the previous or next paragraph.
fa[0]: سعی کنید این پاراگراف ها را گسترش دهید، یا هرکدام را به پاراگراف قبلی یا بعدی متصل کنید.

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
fa: تلاش کنید جملات کوتاه‌تر برای بهبود خوانایی بسازید.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
fa: سعی کنید برای خوانایی بیشتر جمله ها رو کوتاه تر، از کلمه های با سختی کمتر استفاده کنید.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
fa: تلاش برای ساختن کلید کش نقشه سایت،اما ترکیب پیشوند و پسوند بسیار کوتاه است.احتمالا درخواست برگه ای را برای خروج از این محدوده دارید.

en: Twitter
fa: توییتر

en: Twitter Username
fa: نام کاربری توییتر

en: Twitter metadata
fa: اطلاعات متا مربوط به توویتر

en: Twitter settings
fa: تنظیمات توئیتر

en: Twitter username (without @)
fa: نام کاربری تویتر (بدون @)

en: URL
fa: آدرس

en: URL points to a non-existent page.
fa: آدرس URL به برگه‌ی non-existent اشاره میکند.

en: URL preview:
fa: پیش‌ نمایش آدرس URL:

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
fa: خارج کردن از حالت فشرده با شکست روبرو شد - پروندۀ settings.ini پیدا نشد!

en: Unzipping failed with error "%s".
fa: خارج کردن پرونده از حالت فشرده با خطای "%s" روبرو شد.

en: Updated Robots.txt
fa: پروندۀ Robots.txt به‌روزرسانی شد.

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
fa: به‌روز کردن این قالب تمامی تنظیماتی که شما انجام دادید را از بین خواهد برد. برای توقف عملیات روی Cancel و یا برای به‌روزرسانی روی OK کلیک کنید.

en: Upgrade to %1$s &raquo;
fa: ارتقا به%1$sرا بیاموزید

en: Upload Image
fa: تصویر را بارگذاری کنید

en: Upload failed.
fa: آپلود ناموفق بود.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
fa: طرز استفاده از ویژگی ریز مسیر ذکر شده در مقاله%1$sدانش بنیان جهت اجرای ریز مسیر%2$s ذکر شده است.

en: Use %1$s breadcrumbs instead of %2$s ones
fa: بکارگیری  %1$s ریز آدرس بجای %2$s

en: Use Image
fa: استفاده از تصویر

en: Use meta keywords tag?
fa: آیا می‌خواهید از برچسب متای کلمات کلیدی (meta keywords) استفاده کنید؟

en: User sitemap
fa: سایت مپ کاربر

en: User sitemap settings
fa: تنظیمات کاربر نقشه سایت

en: Users without posts
fa: کاربرانی بدون نوشته منتشر شده

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
fa: استفاده برای بازنشاندن تنظیمات سئو

en: Vertical bar
fa: نوار عمودی

en: Video tutorial
fa: آموزش ویدیویی

en: View
fa: نمایش

en: View &#8220;%s&#8221;
fa: نمایش &#8220;%s&#8221;

en: View Credits
fa: مشاهده دست‌اندرکاران

en: Visible
fa: آشکار

en: WP Page Title
fa: عنوان صفحۀ وردپرس

en: Want to be a %s Expert?
fa: آیا می خواهید از %s کارشناس شوید؟

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
fa: میخواهید به توسعه بیشتر کمک کنید؟ بخوانید %1$s راهنمای مشارکت کنندگان را%2$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
fa: اخطار: حتی اگر شما تنظیمات متای ربات ها را می توانید تغییر دهید،کل سایت می تواند به noindex تنظیم شود در بخش تنظیمات کل سایت،پس این تنظیمات اثری ندارد.

en: Warning: the variable %s cannot be used in this template. See the help center for more info.
fa: توجه: متغیر %s نمی تواند در این پوسته استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر به بخش راهنما مراجعه کنید.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
fa: ما نتوانستیم با API خود برای بررسی صحت کلید مجوز شما ارتباط برقرار کنیم. لطفا از میزبان(هاست) خود بخواهید تا برقراری ارتباط  به بیرون رابه %s  برای شما فعال سازد.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
fa: ما موارد زیر که در سئوی سایت شما تاثیرگذار هستند را تشخیص داده ایم.

en: We're always grateful for patches from non-regular contributors, in %1$s %2$s, patches from the following people made it in:
fa: ما همیشه سپاسگزاریم برای پچ ها از غیرهمکارانمان به طور منظم، %1$s %2$s, پچ هایی از افراد زیر ساخته شده است در:

en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sRecalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
fa: ما شیوه محاسبه امتیاز سئو خودمان را بروزرسانی کرده ایم. %1$s برای محاسبه مجدد امتیازات سئو %2$s برای همه نوشته ها و برگه ها اینجا کلیک کنید

en: Webmaster Tools
fa: ابزارهای وب‌مستر

en: Webmaster Tools verification
fa: تایید ابزارهای وب مستر

en: Webshop
fa: سایت فروشگاهی

en: Website name
fa: نام وبسایت

en: Welcome to the Yoast SEO configuration wizard. In a few simple steps we'll help you configure your SEO settings to match your website's needs!
fa: به پیکربندی سریع افزونه خوش آمدید. با چندمرحله کوتاه به شما کمک می کنیم ت تنظیمات مورد نیاز سئوی سایتتان را انجام دهید.

en: Welcome!
fa: خوش آمدید

en: What kind of site is %1$s?
fa: این %1$s? چه نوع سایتی است؟

en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, %3$s is created by a worldwide team.
fa: درحالی که بیشترین افراد توسعه دهنده  %1$sYoast%2$s در هلند هستند،%3$s توسط تیم جهانی اش ساخته شده است.

en: While we strive to make setting up Yoast SEO as easy as possible, we understand it can be daunting. If you’d rather have us set up Yoast SEO for you (and get a copy of Yoast SEO Premium in the process), order our %1$sYoast SEO configuration service%2$s here!
fa: درحالی که ما درتلاش برای راحت ترکردن تنظیمات افزونهYoast SEO هستیم متوجه شدیم که می تواند باعث نگرانی شود. اگر ترجیه می دهید ما برای شما افزونه Yoast SEO را راه اندازی می کنید. سفارش %1$s سرویس پیکربندی افزونهYoast SEO%2$s را بدهید.

en: Who should have access to the %1$s settings
fa: چه کسی می تواند به تنظیمات %1$s دسترسی به داشته باشد

en: Why Google won't display the right page title
fa: چرا گوگل عنوان صحیح صفحه را نمایش نمی‌دهد

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
fa: داده‌های تنظیمات چارچوب سئویWooThemes به درستی درون‌ریزی شد.

en: WordPress automatically generates an URL for each media item in the library. Enabling this will allow for google to index the generated URL.
fa: وردپرس خودکار آدرس URL برای هر فایل رسانه ای در کتابخانه اش ایجاد می کند.فعال کردن این به گوگل اجازه می دهد آدرس URLها را ایندکس کند.

en: XML Sitemaps
fa: نقشه های XML سایت

en: XML sitemap functionality
fa: عملکرد نقشه سایت XML

en: Yandex Webmaster Tools
fa: جعبه ابزارهای وبمستر Yandex

en: Yes
fa: بله

en: Yoast Developers
fa: توسعه دهندگان Yoast

en: Yoast SEO
fa: افزونه Yoast SEO

en: Yoast SEO &rsaquo; Configuration Wizard
fa: افزونه Yoast SEO &rsaquo; پیکربندی سریع

en: Yoast SEO has not fetched your site’s indexability status yet from OnPage.org
fa: افزونه هنوزوضعیت ایندکس شدن سایت شما را از OnPage.org دریافت نکرده است.

en: Yoast SEO video tutorial
fa: آموزش ویدئویی افزونه

en: Yoast option %1$s not found.
fa: تنظیمات %1$s افزونه Yoast یافت نشد.

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
fa: افزونه سئو تعدادی کد برای افزایش سرعت سایت به اشتراک گذاشته است. برای این منظور افزونه باید بروزرسانی شود. پس لطفا هرچه سریعتر افزونه را بروزرسانی کنید.

en: You are not allowed to access this page.
fa: شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: You are trying to load non-minified files, these are only available in our development package. Check out %1$s to see all the source files.
fa: شما در حال تلاش برای بارگزاری فایل های غیر فشرده (non-minified) هستید، این فایل ها فقط در بسته توسعه دهنده ما در دسترس هستند. برای دسترسی و مشاهده همه فایل های منبع %1$s پرداخت کنید.

en: You can choose to not include users without posts.
fa: می توانید انتخاب کنید کاربرانی که نوشته منتشر شده ندارند را شامل نشود

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
fa: شما می توانید برای ورود به ویرایشگر محدوده، روی هر پارامتر در پیش نمایش کلیک کنید.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
fa: شما می‌توانید عنوان و توضیحات صفحۀ وبلاگ را با %s ویرایش خود صفحۀ وبلاگ &raquo;%s تعیین نمایید.

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
fa: شما می‌توانید عنوان و توضیحات صفحۀ اصلی سایت را با %s ویرایش خود صفحۀ نمایشی &raquo;%s تعیین نمایید.

en: You can easily learn more about SEO, content and the like with one of %1$sour courses%2$s
fa: می توانید براحتی چیزهای بیشتری درباره سئوی یادبگیرید، محتوا و چیزی مانند یکی از%1$s دوره‌های ما%2$s

en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
fa: شما می توانید پست از نقشه سایت با وارد کردن یک رشته جدا شده با کاما یا ارسال شناسه را حذف کنید. فرمت تبدیل خواهد شد چیزی شبیه به%1$s.

en: You can find your XML Sitemap here: %1$sXML Sitemap%2$s
fa: شما می‌توانید در اینجا نقشه سایت XML خود را پیدا کنید:%1$s نقشه سایت %2$s

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
fa: می توانید این مورد را در %1$sصفحه تنظیمات پیوند یکتا%2$s حل کنید.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
fa: شما می‌توانید از جعبه‌های زیر برای تایید ابزارهای وبمستر سرویس‌های مختلف استفاده کنید. اگر هم از قبل تایید شده است، نیازی به ورود مجدد آنها نیست.

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
fa: شما می‌توانید از متغیرهای زیر درون محتوای خود استفاده کنید. آنها با مقادیر حقیقی جایگزین خواهند شد.

en: You can't edit %s that aren't yours.
fa: شما نمی‌توانید %s را ویرایش کنید، به این دلیل که این مال شما نیست.

en: You can't edit %s.
fa: شما نمی‌توانید %s را ویرایش کنید.

en: You cannot create a robots.txt file.
fa: شما نمی‌توانید پروندۀ robots.txt را بسازید.

en: You cannot edit the .htaccess file.
fa: شما نمی‌توانید محتوای پروندۀ htaccess. را ویرایش کنید.

en: You cannot edit the robots.txt file.
fa: شما نمی‌توانید پروند، robots.txt را ویرایش کنید.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
fa: شما امکان لغو جایگزینی متغیر استاندارد رابا ثبت یک متغیر با نام مشابه را ندارید.از فیلتر "جایگزینیwpseo" جهت تنظیم مقدار یا ارزش جایگزینی استفاده کنید

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
fa: لایسنس شمت با استفاده از ثابت PHP %s تعیین گردید.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
fa: شما نه نیاز به سایت نقشۀ سایت XML <strong>دارید</strong> و نه پس از انتشار یک نوشته برای ساخت یا ویرایش آن زمانی می‌گیرد.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
fa: قادر به ساختن تغییر%1$s مسیر URL نیستید به این خاطر که از قبل وجود دارد. این تغییر آدرس به%2$s است. اگر مشکلی نیست می توانید بعنوان حل شده انتخاب کنید. اگر نه که به برگه تغییر مسیر مراجعه کرده و از آنجا آدرس مورد نظر را تغییر دهید.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
fa: شما نام نوشته در آدرس URL برگه ها و نوشته ها ندارید. اکیدا توصیه می شود تنظیمات پیوند یکتای خود را برای بهبود آدرس دهی سایت خود در گوگل به <strong>/%postname%/</strong> تغییر دهید.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
fa: شما پروندۀ robots.txt را ندارید، همین الان یکی بسازید:

en: You have %1$d subheading containing more than the recommended maximum of %2$d characters. | You have %1$d subheadings containing more than the recommended maximum of %2$d characters.
fa[0]: دارای %1$d زیرعنوان شامل بیش از حداکثر %2$d کارکترها می باشد.

en: You have a new issue concerning your SEO! | You have %d new issues concerning your SEO!
fa[0]: شما %d موضوع جدید مرتبط با سئو سایت دارید که باید بررسی شود!

en: You have an unlimited license.
fa: شما یک لایسنس نامحدود دارید.

en: You have far too little content, please add some content to enable a good analysis.
fa: شما متن بسیار کمی دارید، لطفا محتویاتی به متن اضافه کنید ،تا بتوان تحلیل خوبی انجام داد.

en: You have not used the focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
fa: شما از کلمه کلیدی اصلی در برچسب زیرعنوان، نظیر برچسب H2، استفاده نکردید!

en: You have used %d/%d activations.
fa: شما از %d/%d فعال سازی استفاده می کنید.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
fa: شما از HTML در مقدار خود استفاده کردید که مجاز نمی‌باشد.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
fa: ممکن است شما متغیرهای اضافی داشته باشید که مایل به پاکسازی آنها نباشید، آنها را اینجا اضافه کنید، جداشده توسط کاما.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
fa: باید به %1$s تنظیمات خواندن بروید %2$s و گزینه نمایش برای موتورهای جستجو را از حالت انتخاب خارج کنید.

en: You searched for
fa: شما جستجو کردید برای

en: You searched for %s
fa: شما برای %s جستجو کردید

en: You still have the default WordPress tagline, even an empty one is probably better. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
fa: شما هنوز هم از خط برچسب پیشفرض وردپرس استفاده می کنید. خالی گذاشتن آن بهتر است.%1$s در سفارشی سازی درستش کنید%2$s.

en: You're linking to another page with the focus keyword you want this page to rank for. Consider changing that if you truly want this page to rank.
fa: شما به برگه دیگری با کلمه کلیدی اصلی لینک کرده اید شما به این برگه نیاز به رتبه دادن دارید برایش. تمرکز کنید برای تغییر این که شما میخواهید حتما برگه را رتبه بندی کنید.

en: You're not getting the benefits of Yoast SEO Premium yet. If you had Yoast SEO Premium, you could use its awesome features:
fa: هنوز افزونه پولی Yoast SEO را دریافت نکرده اید. اگر خریداری کنید، آنگاه می توانید به ویژگی‌های منحصربه فردش دسترسی داشته باشید:

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
fa: شما از وردپرس به زبان %1$s استفاده می‌کنید. در حالی که %2$s به زبان %1$s برای %3$d%% ترجمه است، ترجمه هنوز همراه افزونه نیست. شما می‌توانید کمک کنید! در %4$s برای ترجمۀ افزونه به %1$s ثبت نام کنید.

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
fa: شما از وردپرس به زبانی استفاده می‌کنید که ما هنوز از آن زبان پشتیبانی نمی‌کنیم. علاقه مندیم این افزونه به %2$s هم ترجمه شود. اما متاسفانه، الان امکانش فراهم نیست. شما می‌توانید این را تغییر دهید! در %4$s برای کمک به ترجمۀ این افزونه کمک کنید!

en: You've never used this focus keyword before, very good.
fa: هرگز از این کلیمه کلیدی اصلی استفاده نکرده اید، خیلی خوب است.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
fa: فعال‌سازی محدود برای شما انجام شد. شما برای استفاده از آن روی این تارنما باید <a href="%s">لایسنس را ارتقاء دهید</a>.

en: You've used this focus keyword %1$s%2$d times before%3$s, it's probably a good idea to read %4$sthis post on cornerstone content%5$s and improve your keyword strategy.
fa: شما از این کلمه کلیدی اصلی %1$s%2$d بار قبل %3$s استفاده کرده اید ، ممکن است ایده خوبی برای خواندن %4$s این مطلب بر محتوای بنیادی %5$s و بهبود استراتژی کلمه کلیدی شما باشد.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
fa: شما از کلمه کلیدی اصلی %1$s بیشتر یک بار استفاده کرده اید %2$s، مطمئن شوید که مشخص باشد که کدام آدرس در سایت شما برای این کلمه کلیدی مهم‌ترین است.

en: YouTube URL
fa: نشانی YouTube

en: Your %s license has been activated.
fa: %s لایسنس شما فعال شد.

en: Your %s license has been deactivated.
fa: لایسنس %s شما غیرفعال شد.

en: Your %s license will expire on %s.
fa: لایسنس %s شما منقضی شده است در %s.

en: Your Info
fa: اطلاعات شما

en: Your XML Sitemap
fa: نقشه سایت شما

en: Your homepage can be indexed by search engines.
fa: صفحه اصلی سایت شما میتواند توسط موتور های جستجو ایندکس (ترتیب بندی) شود.

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
fa: ورودی شما حاوی نویسه های نامعتبر است. لطفا مطمئن شوید که هر دوفیلد به درستی پر شده اند.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
fa: لایسنس شما به پایان رسیده است. شما برای استفادۀ مجدد باید <a href="%s">لایسنس دیگری را تهیه کنید</a>.

en: Your name
fa: نام شما

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
fa: نسخه ماژول پی اچ پی cURL سرور شما به روز نیست (نسخه:%s). لطفاً از شرکت میزبانی سایت خود درخواست کنید cURL را به آخرین نسخه به روز رسانی کند. شما %sدر اینجا%s می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید.

en: Your social profiles
fa: حساب کاربری شبکه اجتماعی شما

en: You’ve done it! You&#039;ve set up Yoast SEO, and Yoast SEO will now take care of all the needed technical optimization of your site. To really improve your site&#039;s performance in the search results, it&#039;s important to start creating content that ranks well for keywords you care about.
fa: تمام شد. افزونه  Yoast SEO راه اندازی شد. برای بهبود عملکرد سایت شما در نتایج جستجو بهتر است شروع به ایجاد محتوای با کیفیت بالا بهمراه کلمات کلیدی مفید کنید.

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
fa: یک,درباره,بالا,بعد,مجدد,مقابل,همه,هستم,یک,و,هر,هست,مثل,در,است,چون,بوده,قبل,بودن,پایین,میان,خردو,اما,ولی,توسط,می توانست,کرد,کردن,کرده,انجام دادن,پایین,طی,هر,کمی,برای,از,جلوتر,داشت,دارد,داره,داشتن,او,داشت,می خواهد,هست,او,اینجا,اینجاست,برای او,خودش,او,خودش,مال او,چگونه,چطور,من,می توانستم,می خواهم,هستم,دارم,اگر,داخل,درون,هست,آن,هستش,مال او,خودش,بیایید,من,بیشتر,بیشترین,خودم,خودم,نه تنها,از,در,یکبار,فقط,یا,دیگر,خواست,ما,برای ما,خودمان,بیرون,روی,خاصه,مانند,باید,so,بعضی,مانند,نسبت به,آن,هست,ان,آنها,مال آنها,آنها,خودشون,سپس,هست,هست,اونها,آنها,داشتند,می خواهند,هستند,داشتند,این,آنها,از طریق,به,خیلی,زیر,تا,بالا,خیلی,بود,ما,داشتیم,می خواهیم,هستیم,داشتیم,بودند,چی,هست,زمانی,زمانی که,جایی,جایی که,بطوری که,هنگامی که,کس,کسی,کسی که,چرا,چرا که,همراه,می شد,شما,کردید,می خواهید,هستید,شما,شما,مال شما,خودتون,خودتان

en: archived
fa: بایگانی‌شده

en: check what your Facebook or Twitter post will look like.
fa: بررسی نوع نمایش نوشته فیسبوک یا توئیتر

en: company logo image preview
fa: ارائه یک تصویر از نماد شرکت

en: create and manage redirects from within your WordPress install.
fa: ایجاد و مدیریت تغییرمسیر از درون وردپرس.

en: difficult
fa: سخت

en: easy
fa: آسان

en: fairly difficult
fa: واقعا سخت

en: fairly easy
fa: واقعا آسان

en: gain access to our 24/7 support team.
fa: دسترسی کامل 24/7 به پشتیبانی ما

en: mature
fa: بالغ

en: ok
fa: تأیید

en: optimize a single post for up to 5 keywords.
fa: بهینه سازی نوشته تکی برای بیشتر از 5 کلمه کلیدی

en: or
fa: یا

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: همۀ <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
fa[0]: بفرست تو زباله‌دان <span class="count">(%s)</span>

en: public
fa: عمومی

en: search
fa: جستجو

en: spam
fa: هرزنامه

en: very difficult
fa: خیلی سخت

en: very easy
fa: خیلی راحت

en: wpSEO has been deactivated
fa: سئو وردپرس (wpSEO) غیر فعال شده است
