Yoast SEO (for WordPress) - en to hr translation catalogue (811 entries)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
hr: "Maksimalno unosa po stranici mape stranica" trebao bi biti pozitivan broj, što %s nije. Ispravite ovo.

en: "Max entries per sitemap page" should be below %s to meet Google's requirements, which %s is not.
hr: "Maksimalno unosa po stranici mape stranica" trebao bi biti ispod %s po pravilima Googlea, što %s nije.

en: %1$d of the paragraphs contains more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information is about the same topic, and therefore belongs in one single paragraph? | %1$d of the paragraphs contain more than the recommended maximum of %2$d words. Are you sure all information within each of these paragraphs is about the same topic, and therefore belongs in a single paragraph?
hr[0]: %1$d paragrafa sadrži više od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Jeste li sigurni da su sve informacije o istoj temi, i stoga pripadaju u jedan paragraf?
hr[1]: %1$d paragrafa sadrže više od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Jeste li sigurni da su sve informacije u svakom od paragrafa o istoj temi, i stoga pripadaju u jedan paragraf?
hr[2]: %1$d paragrafa sadrži više od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Jeste li sigurni da su sve informacije u svakom od paragrafa o istoj temi, i stoga pripadaju u jedan paragraf?

en: %1$d of the paragraphs is too short. | %1$d of the paragraphs are too short.
hr[0]: %1$d od paragrafa je prekratak.
hr[1]: %1$d paragrafa je prekratako.
hr[2]: %1$d paragrafa je prekratako.

en: %1$d of the subheadings is followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert another subheading. | %1$d of the subheadings are followed by more than the recommended maximum of %2$d words. Try to insert additional subheadings.
hr[0]: Nakon %1$d podnaslova nalazi se više riječi od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Pokušajte dodati još jedan podnaslov.
hr[1]: Nakon %1$d podnaslova nalazi se više riječi od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Pokušajte dodati još jedan podnaslov.
hr[2]: Nakon %1$d podnaslova nalazi se više riječi od preporučenog maksimuma od %2$d riječi. Pokušajte dodati još jedan podnaslov.

en: %1$s Dashboard
hr: %1$s Nadzorna ploča

en: %1$s Extensions
hr: %1$s ekstenzije

en: %1$s Meta Box
hr: %1$s meta okviri

en: %1$s comes with some very powerful built-in tools:
hr: %1$s dolazi s nekim vrlo moćnim ugrađenim alatima:

en: %1$s detected you are using version %2$s of %3$s, please update to the latest version to prevent compatibility issues.
hr: %1$s je otkrio da koristite verziju %2$s od %3$s, molimo ažurirajte na najnoviju verziju kako bi spriječili probleme nekompatibilnosti.

en: %1$s detected you’re using a version of %2$s which is not compatible with %1$s. Please update %2$s to the latest version to use this feature.
hr: %1$s je otkrio da koristite verziju %2$s kola nije kompatibilna %1$s. Molimo ažurirajte %2$s na najnoviju verziju kako bi mogli koristiti ovu značajku.

en: %1$s has auto-detected whether it needs to force rewrite the titles for your pages, if you think it's wrong and you know what you're doing, you can change the setting here.
hr: %1$s je automatski detektirao jeli treba prisilno promijeniti naslove vaših stranica. Ako mislite da to nije ispravno i znate što radite, postavke možete promijeniti ovdje.

en: %1$s is not a valid choice for who should be allowed access to the %2$s settings. Value reset to the default.
hr: %1$s nije valjani izbor za odabir tko ima pristup %2$s postavkama. Vrijednost je vraćena na izvornu.

en: %1$s of %2$s done.
hr: %1$s od %2$s gotovo.

en: %1$s of the sentences contain %2$smore than %3$s words%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
hr: %1$s rečenica sadrži %2$sviše od %3$s riječi%4$s, što je manje ili jednako preporučenom maksimumu od %5$s.

en: %1$s of the sentences contain %2$spassive voice%3$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %4$s.
hr: %1$s rečenica sadrži %2$spasiv%3$s, što je manje ili jednako preporučenom maksimumu od %4$s.

en: %1$s of the sentences contain %2$spassive voice%3$s, which is more than the recommended maximum of %4$s. Try to use their active counterparts.
hr: %1$s rečenica sadrži %2$spasiv%3$s, što je više od preporučenog maksimuma od %4$s. Pokušajte upotrijebiti njihove oblike u aktivu.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is great.
hr: %1$s rečenica sadrži %2$sprijelaznu riječ%3$s ili frazu, što je odlično.

en: %1$s of the sentences contain a %2$stransition word%3$s or phrase, which is less than the recommended minimum of %4$s.
hr: %1$s rečenica sadrži %2$sprijelaznu riječ%3$s ili frazu, što je manje od preporučenog minimuma od %4$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is less than or equal to the recommended maximum of %5$s.
hr: %1$s riječi sadrži %2$sviše od %3$s slogova%4$s, što je manje od, ili jednako preporučenom maksimumu %5$s.

en: %1$s of the words contain %2$sover %3$s syllables%4$s, which is more than the recommended maximum of %5$s.
hr: %1$s riječi sadrži %2$sviše od %3$s slogova%4$s, što je više od preporučenog maksimuma %5$s.

en: %1$s settings
hr: %1$s postavke

en: %1$sYour homepage cannot be indexed by search engines%2$s. This is very bad for SEO and should be fixed.
hr: %1$sVašu početnu stranicu tražilice ne mogu indeksirati%2$s. To je jako loše za SEO i to treba popraviti.

en: %s Archive
hr: %s Arhiva

en: %s Archives
hr: Arhiva %s

en: %s Breadcrumbs
hr: %s Breadcrumbovi

en: %s Description
hr: %s Opis

en: %s Image
hr: %s Slika

en: %s License
hr: %s licenca

en: %s Posts Overview
hr: %s pregled objava

en: %s Title
hr: %s Naslov

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
hr: %s izgleda nije ispravan %s verifikacijski niz (string). Ispravite ovo.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
hr: %s nije ispravan Twitter korisnički ID. Ispravite ovo.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
hr: Čini se da %s nije validan url. Molimo izmijenite.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
hr: %s se ne može provjeriti za nadogradnju zbog slijedeće greške: <em>%s</em>

en: %s filter/action
hr: %s filter/akcija

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
hr: %s je aktiviran na cijeloj mreži, kontaktirajte svog mrežnog administratora za upravljanje licencom.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
hr: %s se aktivira mrežno, možete upravljati vašom licencom na <a href="%s"> stranici za mrežno administriranje licence</a>.

en: %s notification | %s notifications
hr[0]: %s obavijest
hr[1]: %s obavijesti
hr[2]: %s obavijesti

en: %s restored to default SEO settings.
hr: %s vraćeni na izvorne SEO postavke.

en: %s, Author at %s
hr: %s, autor na %s

en: %s: License Settings
hr: %s: Postavke licence

en: %sRenew your license now%s.
hr: %sObnovite licencu sada%s.

en: &laquo; Back to Tools page
hr: &laquo; Natrag na stranicu s alatima

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
hr: (deaktivirajte vašu licencu kako biste je mogli aktivirati na nekom drugom WordPress webu)

en: (no parent)
hr: (nema roditelja)

en: .htaccess file
hr: .htaccess datoteka

en: 301 Redirect
hr: 301 preusmjeravanje

en: 404 pages
hr: Uvoz & izvoz

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
hr: <a href="%s">Da li ste znali da možete poboljšati svoju licencu?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
hr: <a href="%s">Vaša licenca ističe za %d dana, želite li je produžiti?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
hr: <b>Upozorenje!</b> Blokirate vanjske upite što znači da nećete moći dohvaćati %s nadogradnje. Molimo dodajte %s u %s.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
hr: <strong>Inačica %s %s</strong>je dostupna. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Saznajte što je novo</a> ili <a href="%s" %s>odmah ažurirajte</a>.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
hr: Poveznica na arhivu autora objava, s autorovim imenom kao sidrenim tekstom.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
hr: Poveznica do objave, s naslovom kao sidrom poveznice.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
hr: Poveznica do vašeg weba, s nazivom i opisom weba kao tekstom sidra.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
hr: Poveznica na vašu web stranicu, s nazivom web stranice kao sidrenim tekstom.

en: A meta description has been specified, but it does not contain the focus keyword.
hr: Meta opis je unesen, ali ne sadrži fokusnu ključnu riječ.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
hr: Zamjensku varijablu ne možete započeti s "%%cf_" ili "%%ct_" zato jer su rezervirane za WPSEO standardnu varijablu varijabli (standard variable variables) za dodatna polja i prilagođene taksonomije. Potrudite se da ime vaše varijable bude jedinstveno.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
hr: Zamjenska varijabla može sadržavati samo alfanumeričke znakove, donju crticu ili crticu. Probajte promijeniti varijablu.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
hr: Zamjenska varijabla s istim imenom je već registrirana. Potrudite se da ime vaše varijable bude jedinstveno.

en: Access denied
hr: Pristup zabranjen

en: Accounts
hr: Računi

en: Action
hr: Akcija

en: Activate License
hr: Aktivirajte licencu

en: Activation failed:
hr: Aktivacija nije uspjela:

en: Add Another Facebook Admin
hr: Dodajte drugog Facebook admina

en: Add Facebook admin
hr: Dodaj Facebook administratora

en: Add Open Graph meta data
hr: Dodaj Open Graph meta podatke

en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
hr: Dodaj Open Graph meta podatke u %s dio web stranice, Facebook i druge društvene mreže koriste ove podatke kada se dijeli sadržaj s vaše web stranice.

en: Add Twitter card meta data
hr: Dodaj Twitter card meta podatke

en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
hr: Dodaj Twitter card meta podatke u %s dio web stranice,

en: Add keyword
hr: Dodaj ključnu riječ

en: Add-ons
hr: Dodaci

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
hr: Napomena samo za administratore: ova stranica ne pokazuje meta opis zato jer ga nema, ili ga napišite posebno za ovu stranicu ili idite u SEO -> Izbornik Naslovi i postavite predložak.

en: Admin's Facebook user ID:
hr: Facebook korisnički ID administratora:

en: Admin's name:
hr: Ime administratora:

en: Advanced
hr: Napredno

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
hr: Napredne <code>meta</code> robot postavke ove stranice.

en: Advanced Variables
hr: Napredne varijable

en: Advanced part of the %1$s meta box
hr: Napredni blok %1$s s meta podacima

en: All SEO Scores
hr: Svi SEO rezultati

en: All-In-One-SEO has been deactivated
hr: All-In-One-SEO je deaktiviran

en: Alternate name
hr: Alternativno ime

en: Always include
hr: Uvijek uključi

en: An error occurred in the '%1$s' assessment
hr: Pojavila se greška u '%1$s' procjeni

en: Analysis
hr: Analiza

en: Analyze entire site
hr: Analiziraj cijelu web stranicu

en: Analyze this page
hr: Analiziraj ovu stranicu

en: Anchor text for the Homepage
hr: Tekst sidra za Početnu stranicu

en: Anchor text for the homepage:
hr: Sidrišni tekst za početnu/naslovnu stranicu:

en: Architect
hr: Arhitekt

en: Archives
hr: Arhiva

en: Archives for
hr: Arhiva za

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
hr: Da li se nalazite u Google News? Povećajte broj posjeta s Google News optimizirajući sadržaj!

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
hr: Da li ste sigurni da želite resetirati svoje SEO postavke?

en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on unattached media items! So remember: If you change the %1$sattachment redirection setting%2$s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
hr: Pošto preusmjeravate URL-ove priloga na matične URL-ove objava, ove postavke će trenutno imati efekta samo na nepriložene medijske zapise! Stoga zapamtite: Ako ubuduće promijenite %1$spostavke preusmjeravanja priloga%2$s, postavke ispod imati će efekta na *sve* medijske stavke.

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
hr: Kao što možete vidjeti, postoji prijevod ovog dodatka na %1$s. Ovaj prijevod je trenutno %3$d%% dovršen. Trebamo vašu pomoć kako bismo ga dovršili i popravili sve greške. Registrirajte se na %4$s kako biste pomogli dovršiti prijevod za %1$s!

en: Attachment caption
hr: Naslov privitka

en: Attachments to posts are stored in the database as posts, this means they're accessible under their own URLs if you do not redirect them, enabling this will redirect them to the post they were attached to.
hr: Privitci objava su pohranjeni u bazi podataka kao objave, što znači da su dostupni pod njihovim vlastitim URL-ovima ako ih ne preusmjerite. Uključivanjem ovoga preusmjeriti će ih na objave kojima su dodijeljeni.

en: Authenticate
hr: Autentifikacija

en: Author / user sitemap
hr: Autor / korisnikova mapa stranica

en: Author archives
hr: Arhive autora

en: Auto detect
hr: Auto otkrivanje

en: Back
hr: Nazad

en: Back to search results
hr: Povratak na rezultate pretrage

en: Bad
hr: Slabo

en: Bad SEO score
hr: Loš SEO rezultat

en: Basic Variables
hr: Osnovne varijable

en: Below are your published posts&#8217; SEO scores. Now is as good a time as any to start improving some of your posts!
hr: Ispod su SEO rezultati vaših objavljene objava. Sada je pravo vrijeme da počnete poboljšavati neke od svojih objava!

en: Bing Webmaster Tools
hr: Bing Webmaster Alati

en: Blocked
hr: Blokirano

en: Blog %s not found.
hr: Blog %s nije pronađen.

en: Blog ID
hr: ID bloga

en: Bold
hr: Podebljano

en: Bold the last page
hr: Podebljaj zadnju stranicu

en: Both %1$s and %2$s can create XML sitemaps. Having two XML sitemaps is not beneficial for search engines, yet might slow down your site.
hr: %1$s i %2$s mogu kreirati XML mape stranica. Dvostruke XML mape stranica nisu korisne pretraživačima, mogu čak i usporiti vašu web stranicu.

en: Both %1$s and %2$s create OpenGraph output, which might make Facebook, Twitter, LinkedIn and other social networks use the wrong texts and images when your pages are being shared.
hr: I %1$s i %2$s stvaraju OpenGraph rezultat, što bi moglo izazvati prikazivanje krivih tekstova i slika na Facebooku, Twitteru, LinkedInu i drugim društvenim mrežama, kada se stranice dijele.

en: Breadcrumb for 404 Page
hr: Breadcrumb za 404 stranicu

en: Breadcrumb for 404 pages:
hr: Breadcrumb za 404 stranice:

en: Breadcrumbs
hr: Breadcrumbovi

en: Breadcrumbs Title
hr: Breadcrumbs Naslov

en: Breadcrumbs separator:
hr: Breadcrumb razdjelnik:

en: Breadcrumbs settings
hr: Breadcrumbs postavke

en: Breadcrumbs title
hr: Naslov breadcrumbova

en: Bulk editor
hr: Skupni uređivač

en: Buy %s
hr: Kupi %s

en: Buy the Yoast Local SEO plugin now to improve your site&#8217;s Local SEO and ranking in Google Maps!
hr: Kupite Yoast Local SEO kako bi poboljšali lokalni SEO svoje web stranice i ranking u Google mapama!

en: Buy the Yoast News SEO plugin now and start optimizing to get your site featured in Google News!
hr: Kupite Yoast News SEO i počnite s optimizacijom koja će vas pogurati u Google News!

en: Buy the Yoast SEO Premium plugin now and get access to extra features and 24/7 support!
hr: Kupite Yoast SEO sada i dobit ćete pristup dodatnim funkcijama i 24/7 podršci!

en: Buy the Yoast Video SEO plugin now and optimize your videos for video search results and social media!
hr: Kupite Yoast Video SEO i optimizirajte video za video rezultate pretraga i društvene mreže!

en: Buy the Yoast WooCommerce SEO plugin now and optimize your shop today to improve your product promotion!
hr: Kupite Yoast WooCommerce SEO i optimizirajte svoju trgovinu kako bi poboljšali promociju proizvoda!

en: CSS Validator
hr: CSS validator

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Canonical URL
hr: Kanonični URL

en: Change URLs
hr: Promijeni URL-ove

en: Check Google Cache
hr: Provjeri Google Cache

en: Check Headers
hr: Provjeri zaglavlja

en: Check Inlinks (OSE)
hr: Provjeri unutarnje poveznice (OSE)

en: Check Keyword Density
hr: Provjeri gustoću ključnih riječi

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
hr: Odaberite web stranicu čije postavke želite koristiti kao zadane za sve web stranice koje se nalaze u vašoj mreži. Ako odaberete 'Ništa', biti će upotrijebljene izvorne postavke dodatka.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
hr: Odaberite simbol koji ćete koristiti kao razdjelnik naslova. Ovo će prikazati, na primjer, između naslova objave i naziva web stranice.

en: Choose whether you're a company or person
hr: Odaberite jeste li pravna ili fizička osoba

en: Clean up permalinks
hr: Očisti trajne veze

en: Clear all Facebook Data
hr: Obriši sve Facebook podatke

en: Close
hr: Zatvori

en: Close snippet editor
hr: Zatvori uređivač isječaka

en: Community contributors
hr: Suradnici iz zajednice

en: Company
hr: Tvrtka

en: Company Info
hr: Podaci tvrtke

en: Company Logo
hr: Logo tvrtke

en: Company Name
hr: Naziv tvrtke

en: Company or person
hr: Tvrtka ili osoba

en: Configure %1$s's OpenGraph settings
hr: Konfiguracija %1$s OpenGraph postavki

en: Configure %1$s's XML Sitemap settings
hr: Konfiguracija %1$s postavki XML mapa stranica

en: Consider deleting that particular subheading, or the following subheading. | Consider deleting those particular subheadings, or the subheading following each of them.
hr[0]: Razmislite o brisanju tog podnaslova, ili sljedećeg podnaslova.
hr[1]: Razmislite o brisanju tih podnaslova, ili podnaslova nakon njih.
hr[2]: Razmislite o brisanju tih podnaslova, ili podnaslova nakon njih.

en: Content Analysis Help
hr: Pomoć za analizu sadržaja

en: Content optimization
hr: Optimizacija sadržaja

en: Content optimization: Bad SEO score
hr: Optimizacija sadržaja: Loš SEO rezultat

en: Content optimization: Good SEO score
hr: Optimizacija sadržaja: Dobar SEO rezultat

en: Content optimization: Has feedback
hr: Optimizacija sadržaja: Sadrži povratni info

en: Content optimization: OK SEO score
hr: Optimizacija sadržaja: OK SEO rezultat

en: Content to put after each post in the feed
hr: Sadržaj koji će se pojaviti nakon svake objave u kanalu (feed)

en: Content to put before each post in the feed
hr: Sadržaj koji će se nalaziti ispred svake objave u feedu

en: Copy home meta description
hr: Prekopiraj meta opis početne stranice

en: Could not write settings to file.
hr: Nemogu zapisati postavke u datoteku.

en: Could not zip settings-file.
hr: Nije moguće arhivirati datoteku postavki u zip.

en: Crawl errors per page
hr: Indeksirane greške po stranici

en: Create redirect
hr: Napravi preusmjeravanje

en: Create robots.txt file
hr: Kreirajte robots.txt datoteku

en: Creating redirects is a %s feature
hr: Stvaranje preusmjeravanja je dostupno kao dio %s

en: Credits
hr: Zasluge

en: Current URL:
hr: Trenutni URL:

en: Current option:
hr: Trenutna opcija:

en: Current profile
hr: Trenutni profil

en: Currently connected Facebook admins:
hr: Trenutno spojeni Facebook admini:

en: Custom Post Type Archives
hr: Arhiva prilagođenih tipova objava

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Date archives
hr: Arhiva po datumima

en: Date in Snippet Preview
hr: Datum u Pretpregledu isječka

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
hr: U nekim slučajevima, arhiva bazirana na datumima može se također smatrati kao duplicirani sadržaj.

en: Deactivate %s
hr: Deaktivirajte %s

en: Deactivate License
hr: Deaktivirajte licencu

en: Debug Information
hr: Informacije za debugiranje

en: Default settings
hr: Zadane postavke

en: Delete the old data after import? (recommended)
hr: Obrisati stare podatke nakon uvoza? (preporučeno)

en: Description
hr: Opis

en: Developer
hr: Programer

en: Development Leaders
hr: Vođe razvoja

en: Disable SEO analysis
hr: Isključi SEO analizu

en: Disable readability analysis
hr: Isključi analizu čitljivosti

en: Disabled
hr: Onemogući

en: Dismiss this item.
hr: Zanemari ovu stavku.

en: Don't miss your crawl errors: %1$sconnect with Google Search Console here%2$s.
hr: Uočite greške u Crawlanju: %1$sovdje se spojite s Google Search Console%2$s.

en: Edit
hr: Izmijeni

en: Edit Files
hr: Izmijeni datoteke

en: Edit snippet
hr: Uredi isječak

en: Edit the content of your .htaccess:
hr: Izmijeni sadržaj vaše .htacess datoteke:

en: Edit the content of your robots.txt:
hr: Izmijeni sadržaj vašeg robots.txt:

en: Email
hr: E-pošta

en: Email support
hr: Podrška e-poštom

en: Email support is a %s feature
hr: Podrška e-poštom je %s značajka.

en: Enable Breadcrumbs
hr: Omogući breadcrumbove

en: Enabled
hr: Omogući

en: Enabled analysis
hr: Omogućena analiza

en: Enforce a trailing slash on all category and tag URLs
hr: Nametni uzlaznu kosu crtu na svim URL-ovim kategorija i oznaka

en: Enroll in the %s training &raquo;
hr: Upišite se u %s obuku &raquo;

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
hr: Upišite %sID web stranice%s čije postavke želite da budu zadane postavke za sve web stranice koje se nalaze u vašoj mreži. Ostavite prazno za nikakav odabir (biti će upotrijebljene izvorne postavke dodatka).

en: Enter your Google Authorization Code and press the Authenticate button.
hr: Unesite svoj Google Authorization Code i kliknite gumb Autentifikacija.

en: Enter your focus keyword
hr: Unesite ključnu riječ

en: Entries per sitemap page
hr: Unosa po mapi stranice

en: Error 404: Page not found
hr: Greška 404: Stranica nije pronađena

en: Error creating %1$s export:
hr: Greška pri kreiranju %1$s izvoza:

en: Error: a redirect for this URL already exists
hr: Greška: preusmjeravanje za ovaj URL već postoji

en: Errors that occurred only when your site was crawled by Googlebot-Mobile (errors didn't appear for desktop).
hr: Greške koje su se dogodile kada je vašu stranicu indeksirao Googlebot - mobile ( nisu prikazane greške za desktop )

en: Errors that occurred when your site was crawled by Googlebot.
hr: Greške koje su se dogodile kada je vašu stranicu indeksirao Googlebot.

en: Errors that only occurred when your site was crawled by Googlebot for feature phones (errors didn't appear for desktop).
hr: Greške koje su se dogodile kada je vašu stranicu indeksirao Googlebot za starije mobilne uređaje ( nisu prikazane greške za desktop )

en: Exclude user from Author-sitemap
hr: Isključi autora iz Autor-sitemap

en: Excluded Posts
hr: Izuzete objave

en: Excluded posts settings
hr: Postavke izuzetih objava

en: Existing %1$s Title
hr: Postoji %1$s Naslov

en: Existing Yoast Meta Description
hr: Postojeći Yoast Meta opis

en: Expected an integer as input.
hr: Očekivani unos je cijeli broj.

en: Export
hr: Izvoz

en: Export your %1$s settings
hr: Izvezi svoje %1$s postavke

en: Export your %1$s settings here, to import them again later or to import them on another site.
hr: Izvezite svoje %1$s postavke ovdje, kako biste ih ponovno uvezli kasnije ili ih uvezli na nekoj drugoj web stranici.

en: Extensions
hr: Nadogradnje

en: FAQ
hr: Česta pitanja

en: Facebook / Open Graph metadata
hr: Facebook / Open Graph meta podaci

en: Facebook Insights and Admins
hr: Facebook Insights i Admini

en: Facebook Page URL
hr: URL Facebook stranice

en: Facebook profile URL
hr: URL Facebook profila

en: Facebook settings
hr: Facebook postavke

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
hr: Neuspjelo aktiviranje vaše licence, čini se da ključ licence nije ispravan.

en: Failed to deactivate your %s license.
hr: Deaktiviranje vaše %s licence nije uspjelo.

en: Faulty redirects
hr: Neispravna preumsjeravanja

en: Feature phone
hr: Osnovni telefon

en: Feedback
hr: Povratne informacije

en: Fetch the current status
hr: Dohvati trenutni status

en: File editor
hr: Uređivač datoteka

en: Filter
hr: Filtar

en: Filter by SEO Score
hr: Filtriranje po SEO rezultatu

en: Filter specific user roles
hr: Filter za određene uloge korisnika

en: First detected
hr: Prvo prepoznato

en: Focus KW
hr: Fokusirane ključne riječi

en: Focus Keyword Help
hr: Pomoć za ključnu riječ

en: Focus keyword
hr: Fokusirana ključna riječ

en: Focus keyword not set.
hr: Fokusirana ključna riječ nije postavljena.

en: Follow our %1$s for WordPress training and become a certified %1$s Expert!
hr: Pratite naše %1$s for WordPress training i postanite certificirani %1$s stručnjak!

en: For more information:
hr: Za više informacija:

en: Force %s meta robots tag sitewide
hr: Prisilno korištenje %s meta robots oznaka za cijelu web stranicu

en: Force rewrite titles
hr: Forsiraj prepisivanje naslova

en: Format-based archives
hr: Arhive temeljene na formatu

en: Frontpage settings
hr: Postavke početne stranice

en: General
hr: Općenito

en: Get %s &raquo;
hr: Kupi %s &raquo;

en: Get Google Authorization Code
hr: Zatraži Google Authorization Code

en: Good
hr: Dobro

en: Good SEO score
hr: Dobar SEO rezultat

en: Good job! We could detect no serious SEO problems.
hr: Odličan posao! Nismo detektirali nikakve ozbiljne SEO probleme.

en: Google Site Search URLs look weird, and ugly, but if you're using Google Site Search, you probably do not want them cleaned out.
hr: Google Site Search URL-ovi izgledaju čudno i ružno, ali ako koristite Google Site Search, vjerojatno ih ne želite ukloniti.

en: Google Trends
hr: Google Trendovi

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
hr: Google prikazuje naziv vaše web stranice u rezultatima pretrage. Navedena izvorna postavka koristiti će se i ovdje, ali to možete promijeniti ovdje. Također možete navesti alternativni naziv web stranice koju Google može uzeti u obzir.

en: Google was unable to crawl this URL due to an undetermined issue.
hr: Google ne može crawlati ovaj URL zbog neutvrđenog problema.

en: Google+ settings
hr: Google+ postavke

en: Googlebot could access your site, but certain URLs are blocked for Googlebot in your %1$s file. This block could either be for all Googlebots or even specifically for Googlebot-mobile.
hr: Googlebot može pristupiti vašoj web stranici, ali određeni URL-ovi su blokirani za Googlebot u %1$s datoteci. Ovo blokiranje je možda postavljeno za sve Googlebotove ili samo za Googlebot-mobile.

en: HTML Validator
hr: HTML validator

en: Head R&D
hr: Glavni R&D

en: HeadSpace2 data successfully imported
hr: HeadSpace2 podaci uspješno uvezeni

en: Help center
hr: Centar pomoći

en: Hide
hr: Sakrij

en: Home
hr: Početna stranica

en: Homepage
hr: Početna stranica

en: Homepage &amp; Front page
hr: Početna &amp; naslovna stranica

en: How to insert breadcrumbs in your theme
hr: Kako ubaciti breadcrumbove u vašu temu

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
hr: Veliki SEO problem: blokirali ste pristup robotima tj. tražilicama.

en: I don't know why you'd want to use meta keywords, but if you want to, enable this.
hr: Nije jasno zašto želite koristiti meta ključne riječi, ali ako želite, uključite ovo.

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
hr: Ako je to slučaj na Vašim stranicama, možete odabrati bilo deaktiviranje (što će rezultirati preusmjeravanjem na početnu stranicu) bilo dodavanje u%s njemu, tako da se ne pojavljuje u rezultatima pretraživanja.

en: If you buy %s you'll get access to our support team and bonus features!
hr: Ako kupite %s dobiti ćete pristup našem timu za podršku i bonus opcije!

en: If you choose a permalink for your posts with %1$s, or anything else but a %2$s at the end, this will force WordPress to add a trailing slash to non-post pages nonetheless.
hr: Ako za svoje objave odaberete trajnu vezu s %1$s, ili bilo što drugo osim %2$s na kraju, ovo će prisiliti WordPress da doda uzlaznu kosu crtu u adresu stranica koje ne sadrže objave.

en: If you don't know where to find the needed ID, see %1$sthis knowledge base article%2$s.
hr: Ako ne znate gdje biste pronašli traženi ID, pogledajte %1$sovaj članak baze znanja%2$s.

en: If you don't want to use the meta description for sharing on %1$s but want another description there, write it here.
hr: Ako ne želite koristiti meta opise za dijeljenje na %1$sm već želite koristiti drugi opis, napišite ga ovdje.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
hr: Ako ne želite koristiti meta opis za dijeljenje objave na %s, već želite koristiti drugi opis, upišite ga ovdje.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
hr: Ako ne želite koristiti naslov članka kako biste objavili članak na %s, nego ovdje želite drugi naslov, zapišite ga ovdje.

en: If you don't want to use the title for sharing on %1$s but instead want another title there, write it here.
hr: Ukoliko želite koristiti drugačiji naslov za dijeljenje na %1$s od naslova objave, unesite ga ovdje.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
hr: Da imate .htaccess datoteku i da je možete mijenjati, mogli biste to uraditi ovdje.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
hr: Da imate robots.txt datoteku i da je možete mijenjati, mogli biste to uraditi ovdje.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
hr: Ako imate Google+ za vaš posao, ovdje dodajte URL i povežite s about Google+ stranicom.

en: If you have already confirmed your website with Pinterest, you can skip the step below.
hr: Ako ste već potvrdili svoju web stranicu s Pinterestom, možete preskočiti korak naveden ispod.

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
hr: Ako upišete nešto iznad time će se previdjeti %smeta predložak ključnih riječi%s.

en: If you use Google Analytics campaign parameters starting with %s, check this box. However, you're advised not to use these. Instead, use the version with a hash.
hr: Ako koristite Google Analytics kampanjske parametre počevši s %s, kliknite na ovaj okvir. Međutim, preporučujemo da ne koristite ovo. Umjesto toga upotrijebite inačicu s hashom.

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
hr: Ako želite nadvladati sliku koja se koristi na %s za ovu objavu, prenesite / odaberite sliku ili ovdje dodajte URL slike.

en: If you want to prevent /page/2/ and further of any archive to show up in the search results, set this to "noindex".
hr: Ako želite spriječiti /stranica/2/ i druge bilo koje druge arhive da se pojavljuju u rezultatima pretraga, postavite ovo na "noindex".

en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
hr: Ako želite vratiti web stranicu na izvorne %s postavke, pritisnite ovaj gumb.

en: If you want to use an image for sharing on %1$s, you can upload / choose an image or add the image URL here.
hr: Ako želite upotrijebiti sliku za dijeljenje na %1$s, možete prenijeti / odabrati sliku ili ovdje dodati URL slike.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
hr: Ako na blogu piše samo jedan autor, onda će arhiva autora biti ista kao i početna/blog stranica. Ovo se zove %1$sproblem dupliciranog sadržaja%2$s.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
hr: Ako ste koristili neki drugi SEO dodatak, isprobajte %sSEO Data Transporter%s dodatak da preselite vaše podatke u ovaj dodatak, zakon je!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
hr: Da se u datoteku .htaccess može pisati, mogli biste je izmijeniti ovdje.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
hr: Da je moguće pisati u vaš robots.txt , mogli biste ga izmijeniti ovdje.

en: Image URL
hr: URL slike

en: Import
hr: Uvoz

en: Import and Export
hr: Uvoz i izvoz

en: Import from All-in-One SEO?
hr: Uvezi iz All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
hr: Uvezi iz HeadSpace2?

en: Import from WooThemes SEO framework?
hr: Uvezi iz WooThemes SEO okosnice?

en: Import from other SEO plugins
hr: Uvezi iz ostalih SEO dodataka ( plugin )

en: Import from wpSEO
hr: Uvezi iz wpSEO

en: Import settings
hr: Uvoz postavki

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
hr: Uvezite postavke iz datoteke <em>settings.zip</em> i klikom na "Uvezi postavke"

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
hr: Uvezite postavke iz drugih SEO dodataka i izvezite svoje postavke za ponovno korištenje na (još jednom) blogu.

en: In sitemap
hr: U mapi stranica

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
hr: U navedenom meta opisu, uzmite u obzir: kakav je u usporedbi s konkurencijom? Može li se učiniti privlačnijim?

en: Include Taxonomy Metadata
hr: Uključi metadata taksonomije

en: Incorrect Google Authorization Code.
hr: Netočni Google Authorization Code.

en: Indexability check by %1$s
hr: Provjera mogućnosti indeksiranja s %1$s

en: Integrations
hr: Integracije

en: Issue categories
hr: Kategorije problema

en: Keep
hr: Zadrži

en: Keyword Research
hr: Istraživanje ključnih riječi

en: Keyword analysis
hr: Analiza ključne riječi

en: Keyword:
hr: Ključna riječ:

en: Knowledge base
hr: Baza znanja

en: Knowledge base article
hr: Članak baze znanja

en: Last crawled
hr: Zadnje indeksirano

en: Lead Architect
hr: Glavni arhitekt

en: License Key
hr: Licenčni ključ

en: License status
hr: Status licence

en: Licenses
hr: Licence

en: Linguist
hr: Lingvist

en: Loading...
hr: Učitavanje...

en: Make %1$s primary %2$s
hr: Postavi %1$s kao primarnu %2$s

en: Make primary
hr: Učini primarnim

en: Mark as fixed
hr: Označi kao riješeno

en: Mark as fixed:
hr: Označi kao riješeno:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
hr: Označi ovu stavku riješenom u %1$s.

en: Mark this result in the text
hr: Označi ovaj rezultat u tekstu

en: Marks are disabled in current view
hr: Oznake (Marks) su onesposobljene u trenutnom pregledu

en: Max entries per sitemap
hr: Maksimalno unosa po mapi stranice

en: Meta Desc.
hr: Meta opis

en: Meta Robots
hr: Meta roboti

en: Meta description
hr: Meta opis

en: Meta description not set.
hr: Meta opis nije postavljen.

en: Meta description preview:
hr: Pretpregled meta opisa:

en: Meta description template
hr: Predložak meta opisa

en: Meta description to use for Author page
hr: Meta opis za korištenje na stranicama autora

en: Meta keywords
hr: Meta ključne riječi

en: Meta keywords template
hr: Predložak meta ključnih riječi

en: Meta keywords to use for Author page
hr: Meta ključne riječi koje se koriste na stranicama autora

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
hr: Meta ključne riječi za stranicu arhive ovog pojma.

en: Mobile-Friendly Test
hr: Test mobilne kompatibilnosti

en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
hr: Više informacija možete pronaći %1$su našoj bazi znanja%2$s.

en: MultiSite Settings
hr: MultiSite postavke

en: Multiple focus keywords is a %s feature
hr: Višestruke fokusirane ključne riječi je %s značajka

en: Need more help?
hr: Trebate više pomoći?

en: Needs improvement
hr: Treba doraditi

en: Never include
hr: Nikad ne uključi

en: New %1$s Title
hr: Novi %1$s Naslov

en: New URL:
hr: Novi URL:

en: New Yoast Meta Description
hr: Novi Yoast meta opis

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
hr: Novi webovi u mreži nasljeđuju SEO postavke ovog weba

en: Next
hr: Sljedeće

en: No Archive
hr: Nema arhive

en: No Image Index
hr: Bez indeksa slika

en: No Snippet
hr: Nema isječka

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
hr: Ako ova stranice nije nova, bez sumnje ste prije koristili SEO dodatak. Želimo vam olakšati korištenje, stoga ispod možete uvesti podatke. Ako želite, možete prvo uvesti, provjeriti jeli ispravno uvezeno i zatim uvesti i obrisati. Dupli podaci neće biti uvezeni.

en: No focus keyword set.
hr: Fokusirana ključna riječ nije postavljena.

en: No focus keyword was set for this page. If you do not set a focus keyword, no score can be calculated.
hr: Za ovu stranicu nije postavljena ključna riječ. Ako ne postavite ključnu riječ, ne može se izračunati rezultat.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
hr: Ova stranica ne sadrži slike, razmislite o dodavanju nekih prigodnih.

en: No links appear in this page, consider adding some as appropriate.
hr: Na ovoj stranici nema poveznica, razmislite o dodavanju nekih ako je prigodno.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
hr: Meta opis nije upisan, pretraživači će umjesto toga prikazati tekst iz stranice.

en: No numeric value was received.
hr: Nije primljena nikakva numerička vrijednost.

en: No redirect
hr: Bez preusmjeravanja

en: No results found.
hr: Nema rezultata pretrage.

en: No settings found in file.
hr: Postavke nisu pronađene u datoteci.

en: No taxonomy metadata found
hr: Nije pronađena taxonomy metadata

en: None
hr: Nijedno

en: None of the paragraphs are too long, which is great.
hr: Nijedan paragraf nije predugačak, što je odlično.

en: None of the paragraphs are too short, which is great.
hr: Nijedan paragraf nije prekratak, što je odlično.

en: Not available
hr: Nije dostupno

en: Not followed
hr: Nije praćeno

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Not in sitemap
hr: Nije u mapi stranica

en: Note that not all variables can be used in every template.
hr: Napominjemo da se ne mogu sve varijable koristiti u svakom predlošku.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
hr: Napomena: za razliku od predložaka ovo su stvarni naslovi i meta opisi za ove arhivske stranice  prilagođenih tipova objava.

en: Note: this feature has been deprecated, as the SEO value is close to 0 these days. If you disable it you will not be able to put it back on.
hr: Napomena: ova značajka je zastarjela, jer je SEO vrijednost ovih dana blizu 0. Ako ju isključite, više ju nećete moći uključiti.

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: OK
hr: u redu

en: OK SEO score
hr: Ok SEO rezultat

en: Once Weekly
hr: Jednom tjedno

en: Open
hr: Otvori

en: Open the knowledge base article in a new window or read it in the iframe below
hr: Otvori u novom prozoru članak baze znanja ili ga pročitajte ispod u iframeu

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
hr: Optimizirajte svoje video uradke kako bi bili vidljivi u rezultatima pretraživanja i donijeli vam više klikova!

en: Order a Website Review and we will tell you what to improve to attract more visitors!
hr: Naručite Recenziju web stranice i mi ćemo vam reći što trebate poboljšati kako bi privukli više posjetitelja!

en: Other
hr: Drugo

en: Other variables not to clean
hr: Druge varijable koje se neće čistiti

en: Page %1$d of %2$d
hr: Stranica %1$d od %2$d

en: Page URL/Slug
hr: Slug/URL stranice

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: Paging comments is enabled, this is not needed in 999 out of 1000 cases, we recommend to disable it.
hr: Omogućena je podjela komentara na stranice, ovo nije potrebno u 999 od 1000 slučajeva, preporučamo da onemogućite ovo.

en: Paste your %s license key here..
hr: Zalijepite %s ključ licence ovdje...

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
hr: Ljudi ponekad pogriješe u postavljanju poveznica prema vama, ili su na kraju URL-ova dodani neželjeni parametri, no ovo vam omogućuje da ih sve preusmjerite. Imajte na umu da iako se ova mogućnost redovito razvija i održava, poznato je da stvara probleme s nekoliko dodataka, i stoga bi trebala biti prva stvar koju ćete isključiti ako se pojave problemi nakon instaliranja ovog dodatka.

en: Permalinks
hr: Stalne veze

en: Person
hr: Osoba

en: Pick the main keyword or keyphrase that this post/page is about. %sLearn more about the Focus Keyword%s.
hr: Odaberite glavnu ključnu riječ ili ključnu rečenicu o kojoj govori ova objava/stranica. %sNaučite više o Ključnoj riječi%s.

en: Pinterest confirmation
hr: Pinterest potvrda

en: Pinterest settings
hr: Pinterest postavke

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
hr: Pinterest koristi Open Graph meta oznake kao i Facebook. Zato budite  sigurni da vam je označen Open Graph na Facebook tab-u ukoliko želite optimizirati stranicu za Pinterest.

en: Please create a page title.
hr: Unesite naslov stranica.

en: Please enter a license key in the field below first.
hr: Molimo prvo unesite ključ licence u polje ispod.

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
hr: Unesite maksimalan broj unosa po mapi stranice (zadano je %s, smanjite broj unosa kako bi spriječili probleme s memorijom na nekim instalacijama):

en: Please make sure both fields are filled.
hr: Molimo, provjerite jesu li oba polja popunjena.

en: Please provide a meta description by editing the snippet below.
hr: Molimo, navedite meta opis uređujući isječak u nastavku.

en: Please provide an SEO title by editing the snippet below.
hr: Molimo, navedite SEO naslov uređujući isječak u nastavku.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
hr: Izaberite ispravan tip objave za taksonomiju "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
hr: Molimo odaberite ispravnu taksonomiju za tip objave "%s"

en: Post Status
hr: Status objave

en: Post Type
hr: Tip objave

en: Post Types
hr: Tipovi objava

en: Post doesn't exist.
hr: Objava ne postoji.

en: Post has an invalid Post Type: %s.
hr: Objava ima ne važeći tip objave: %s.

en: Post is set to noindex.
hr: Objava je postavljena na noindex.

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
hr: Prikaz arhive tipa objave u breadcrumbovima za taksonomije

en: Post types sitemap settings
hr: Postavke mape stranica za tipove objava

en: Posts
hr: Objave

en: Posts to exclude
hr: Objave za izuzimanje

en: Posts with OK SEO score
hr: Članci s OK SEO ocjenom

en: Posts with bad SEO score
hr: Članci s lošom SEO ocjenom

en: Posts with good SEO score
hr: Članci s dobrom SEO ocjenom

en: Posts without focus keyword
hr: Objave bez ključnih riječi

en: Prefix for Archive breadcrumbs
hr: Prefiks za breadcrumb Arhive

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
hr: Prefiks za breadcrumb Stranice pretrage

en: Prefix for archive pages:
hr: Prefiks za stranice arhive:

en: Prefix for breadcrumbs:
hr: Prefiks za breadcrumbove:

en: Prefix for search result pages:
hr: Prefiks za stranicu s rezultatima pretrage:

en: Prefix for the breadcrumb path
hr: Prefiks za breadcrumb putanju

en: Premium Support
hr: Plaćena podrška

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
hr: Spriječi brisanje Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.

en: Prevent cleaning out Google Site Search URLs.
hr: Spriječi uklanjanje Google Site Search URL-ova.

en: Prevents search engines from using the DMOZ description in the search results for all pages on this site. Note: If you set a custom description for a page or post, it will have the %s tag regardless of this setting.
hr: Spriječava tražilice da koristite DMOZ opis u rezultatima pretraživanja za sve stranice na ovoj internet stranici. Napomena: Ako ste postavili prilagođeni opis stranice ili objave, on će imati %s oznaku neovisno o ovoj postavci.

en: Preview
hr: Predpregled

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hr: Predpregled &#8220;%s&#8221;

en: Previous
hr: Prethodno

en: Primary
hr: Primarna

en: Primary %s
hr: Primarna %s

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
hr: Postavke koje se tiču privatno osjetljivih informacija (FB admini i slično), postavke teme (ispis naslova) i neke druge specifične postavke neće biti uveze u nove blogove.

en: Problems
hr: Problemi

en: Product Management
hr: Vodstvo projekta

en: Profile
hr: Profil

en: Project Lead
hr: Voditelj projekta

en: Publication date
hr: Datum objavljivanja

en: QA & Translations Manager
hr: QA i Rukovoditelj prijevoda

en: Quality Assurance & Testing
hr: Provjera kvalitete i testiranje

en: RSS feed settings
hr: Postavke RSS kanala

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
hr: Bolje se rangirajte lokalno i na Google Maps, bez puno muke!

en: Readability
hr: Čitljivost

en: Readability analysis
hr: Analiza čitljivosti

en: Reauthenticate with Google
hr: Ponovna autentifikacija s Googleom

en: Recalculating SEO scores for all pieces of content with a focus keyword.
hr: Preračunavam SEO ocjene za sve dijelove sadržaja s ključnom riječi.

en: Redirect
hr: Preusmjeravanje

en: Redirect attachment URLs to parent post URL.
hr: Preusmjeri URL-ove privitaka na matične URL-ove objava.

en: Redirect this broken URL and fix the error
hr: Napravite preusmjeravanje za ovaj URL i ispravite grešku

en: Redirect ugly URLs to clean permalinks. (Not recommended in many cases!)
hr: Preusmjeri ružne URL-ove na čiste trajne veze. (U mnogim slučajevima nije preporučljivo!)

en: Register now &raquo;
hr: Registriraj se &raquo;

en: Regular
hr: Normalno

en: Reload crawl issues
hr: Ponovno učitaj probleme s crawlanjem

en: Remove
hr: Obriši

en: Remove blog page from breadcrumbs
hr: Ukloni blog stranicu iz breadcrumbova

en: Remove marks in the text
hr: Ukloni oznake (marks) u tekstu

en: Remove the %s variables.
hr: Ukloni %s varijable.

en: Remove these ads?
hr: Makni ove oglase?

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all SEO-related suggestions.
hr: Uklanja karticu ključne riječi iz meta okvira i isključuje sve povezane SEO prijedloge.

en: Removes the keyword tab from the metabox and disables all keyword-related suggestions.
hr: Uklanja karticu ključne riječi iz meta okvira i isključuje sve povezane prijedloge za ključnu riječ.

en: Removes the readability tab from the metabox and disables all readability-related suggestions.
hr: Uklanja karticu čitljivosti iz meta okvira i isključuje sve povezane prijedloge za čitljivost.

en: Replaced with a custom taxonomies description
hr: Zamijenjeno s vlastitim opisom taksonomije

en: Replaced with a posts custom field value
hr: Zamijenjeno s sadržajem iz dodatnih polja objava

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
hr: Zamijenjeno s prilagođenim taksonomijama objava, odvojeno zarezom.

en: Replaced with the category description
hr: Zamijenjeno s opisom kategorije

en: Replaced with the current date
hr: Zamijenjeno s trenutnim datumom

en: Replaced with the current day
hr: Zamjenjuje se trenutnim danom

en: Replaced with the current month
hr: Zamijenjeno s trenutnim mjesecom

en: Replaced with the current page number
hr: Zamijenjeno s trenutnim brojem stranice

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
hr: Zamijenjeno s trenutnim brojem stranice zajedno s kontekstom (npr. stranica 2 od 4)

en: Replaced with the current page total
hr: Zamijenjeno s sumom trenutne stranice

en: Replaced with the current search phrase
hr: Zamijenjeno s trenutnom frazom pretrage

en: Replaced with the current tag/tags
hr: Zamijenjeno s trenutnom oznakom/oznakama

en: Replaced with the current time
hr: Zamijenjeno s trenutnim vremenom

en: Replaced with the current year
hr: Zamijenjeno s trenutnom godinom

en: Replaced with the date of the post/page
hr: Zamijenjeno s datumom objave/stranice

en: Replaced with the post categories (comma separated)
hr: Zamijenjeno s kategorijom objave (odvojeno zarezom)

en: Replaced with the post type plural label
hr: Zamijenjeno s etiketom množine tipa objave

en: Replaced with the post type single label
hr: Zamijenjeno s etiketom tipa objave

en: Replaced with the post/page ID
hr: Zamijenjeno s ID-em objave/stranice

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
hr: Zamijenjeno s autorovom 'Biografskim informacijama' objave/stranice

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
hr: Zamijenjeno s 'nicename' imenom autora objave/stranice

en: Replaced with the post/page author's userid
hr: Zamijenjeno s userid autora objave/stranice

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
hr: Zamijenjeno s izvatkom (ili automatski generiranim ako ne postoji) objave/stranice

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
hr: Zamijenjeno s izvatkom (bez automatski generiranog) objave/stranice

en: Replaced with the post/page modified time
hr: Zamijenjeno s promijenjenim vremenom objave/stranice

en: Replaced with the posts focus keyword
hr: Zamijenjeno s fokusiranom ključnom riječi objave

en: Replaced with the primary category of the post/page
hr: Zamijeni s primarnom kategorijom objave/stranice

en: Replaced with the slug which caused the 404
hr: Zamijenjeno s slugom koji je uzrokovao 404

en: Replaced with the tag description
hr: Zamijenjeno s opisom oznake

en: Replaced with the term description
hr: Zamijenjeno s opisom pojma

en: Replaced with the term name
hr: Zamijenjeno s nazivom pojma

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
hr: Zamijenjeno s naslovom matične stranice trenutne stranice

en: Replaced with the title of the post/page
hr: Zamijenjeno s naslovom objave/stranice

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
hr: Greška kod upita: "%s" (%scommon license notices%s)

en: Request timed out or site is blocking Google.
hr: Zahtjev je istekao ili web stranica blokira Google.

en: Response code
hr: Kod odgovora

en: Restore Default Settings
hr: Vrati na zadane postavke

en: Restore default settings
hr: Vrati izvorne postavke

en: Restore site to default settings
hr: Vrati web na zadane postavke

en: Restore site to defaults
hr: Vrati web na zadane postavke

en: Restore this item.
hr: Vrati ovu stavku.

en: SEO Settings
hr: SEO postavke

en: SEO Title
hr: SEO naslov

en: SEO title
hr: SEO naslov

en: SEO title preview:
hr: Pretpregled SEO naslova:

en: SEO: Bad
hr: SEO: Loše

en: SEO: Good
hr: SEO: Dobro

en: SEO: No Focus Keyword
hr: SEO: Nema fokusirane ključne riječi

en: SEO: Post Noindexed
hr: SEO: Objava Noindexed

en: Save MultiSite Settings
hr: Spremi MultiSite postavke

en: Save Profile
hr: Spremi profil

en: Save changes to .htaccess
hr: Spremi promjene u .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
hr: Spremi promjene u Robots.txt

en: Save your settings to activate your XML Sitemap.
hr: Snimite svoje postavke kako biste aktivirali XML mape stranica.

en: Seamlessly integrate WooCommerce with %1$s and get extra features!
hr: Neprimjetno integrirajte WooCommerce s %1$s kako biste dobili dodatne značajke!

en: Search
hr: Pretraži

en: Search for "%s"
hr: Traži "%s"

en: Search pages
hr: Stranice pretrage

en: Search results
hr: Rezultati pretrage

en: Search the Yoast knowledge base
hr: Pretražite Yoast bazu znanja

en: Security
hr: Sigurnost

en: Security setting
hr: Postavke sigurnosti

en: Separator between breadcrumbs
hr: Razdjelnik između breadcrumbova

en: Server requires authentication or is blocking Googlebot from accessing the site.
hr: Potrebna je autentifikacija za poslužitelj, u protivnom će Googlebotu blokirati pristup stranici.

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
hr: Postavka "%s" se više ne koristi pa je odbačena.

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings Updated.
hr: Postavke ažurirane.

en: Settings could not be imported:
hr: Postavke nisu uvezene:

en: Settings successfully imported.
hr: Postavke uspješno uvezene.

en: Show
hr: Prikaži

en: Show Blog page
hr: Pokaži Blog stranicu

en: Show information about errors in category 'Access Denied'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Pristup odbijen"

en: Show information about errors in category 'Blocked'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Blokirano"

en: Show information about errors in category 'Not Found'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Nije pronađeno"

en: Show information about errors in category 'Other'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Ostalo"

en: Show information about errors in category 'Server'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Server"

en: Show information about errors in category 'Soft 404'
hr: Prikaži informacije o greškama u kategoriji "Soft 404"

en: Show information about the content analysis
hr: Prikaži informacije o analizi sadržaja

en: Show information about the focus keyword
hr: Prikaži informacije o ključnoj riječi

en: Show information about the snippet editor
hr: Prikaži informacije o uređivaču isječka

en: Simply uncheck the box before "Break comments into pages..." on the %1$sComment settings page%2$s.
hr: Jednostavno odznačite okvir pokraj opcije "Razbij komentare na stranice..."  na zaslonu %1$sOpcija rasprave%2$s.

en: Site Admins (default)
hr: Administratori weba (zadano)

en: Site ID
hr: ID weba

en: Site-wide default: %s
hr: Zadano za cijelu web stranicu: %s

en: Sitewide meta settings
hr: Meta postavke za cijelu web stranicu

en: Slug preview:
hr: Pretpregled sluga:

en: Smartphone
hr: Pametni telefon

en: Snippet Editor Help
hr: Pomoć za uređivač isječka

en: Snippet editor
hr: Uređivač isječaka

en: Snippet preview
hr: Pretpregled isječka

en: Social
hr: Društvene

en: Soft 404
hr: Blagi (soft) 404

en: Something went wrong. Please try again later.
hr: Nešto je pošlo krivo. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Special Pages
hr: Posebne stranice

en: Stop words in slugs.
hr: Zaustavne riječi u slugovima.

en: Strip the category base (usually %s) from the category URL.
hr: Ukloni osnovicu kategorije (obično %s) iz URL-a kategorije.

en: Subpages of archives
hr: Podstranice arhive

en: Successfully cleared all Facebook Data
hr: Uspješno obrisani svi Facebook podaci

en: Successfully removed admin %s
hr: Uspješno uklonjen admin %s

en: Summary
hr: Sažetak

en: Summary with large image
hr: Sažetak s velikom slikom

en: Super Admins only
hr: Samo Super Admini

en: Symbols are shown in the size they'll appear in the search results.
hr: Simboli su prikazani u veličini u kojoj će se prikazati i u rezultatima pretraživanja.

en: Take note:
hr: Uzmi zabilješku:

en: Take the Yoast SEO for WordPress Training course and become a certified Yoast SEO for WordPress expert!
hr: Pohađajte trening kurs Yoast SEO for WordPress i postanite certificirani Yoast SEO for WordPress stručnjak.

en: Take the online Basic SEO Training course and learn the fundamentals of SEO!
hr: Pohađajte online trening kurs Basic SEO i naučite SEO osnove!

en: Take the online SEO Copywriting Training course and learn how to write awesome copy that ranks!
hr: Pohodite online SEO Copywriting Training kurs i naučite kako pisati impresivan tekst koji se rangira!

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: Taxonomies sitemap settings
hr: Postavke mape stranica za taksonomije

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
hr: Prikaz taksonomije u breadcrumbovima za tipove objava

en: Team Yoast
hr: Tim Yoast

en: Template explanation
hr: Objašnjenje predloška

en: Term is set to noindex.
hr: Uvjet je postavljen na noindex.

en: Thank you for updating %1$s!
hr: Hvala na ažuriranju %1$s!

en: The %1$s data has been removed. You will have to reauthenticate if you want to retrieve the data again.
hr: %1$s podaci su uklonjeni. Trebate ponoviti autentifikaciju ako želite ponovno primati podatke.

en: The %1$s plugin installation is incomplete. Please refer to %2$sinstallation instructions%3$s.
hr: Instalacija %1$s dodatka nije kompletna. Proučite %2$sinstalacijske upute%3$s.

en: The %1$s plugin might cause issues when used in conjunction with %2$s.
hr: %1$s dodatak može uzrokovati probleme kada se koristi zajedno s %2$s.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is less than the recommended minimum of %4$d. Try to alternate more between long and short sentences.
hr: Rezultat %1$svarijacija duljine rečenice%2$s je %3$s, što je manje od preporučenog minimuma od %4$d. Pokušajte više naizmjenično pisati duge i kratke rečenice.

en: The %1$ssentence length variation%2$s score is %3$s, which is more than or equal to the recommended minimum of %4$d. The text contains a nice combination of long and short sentences.
hr: Rezultat %1$svarijacija duljine rečenice%2$s je %3$s, što je više ili jednako preporučenom minimumu od %4$d. Tekst sadrži finu kombinaciju dugačkih i kratkih rečenica.

en: The SEO title contains the focus keyword, at the beginning which is considered to improve rankings.
hr: SEO naslov sadrži ključnu riječ na početku, za što se smatra da poboljšava rangiranje.

en: The SEO title contains the focus keyword, but it does not appear at the beginning; try and move it to the beginning.
hr: SEO naslov sadrži ključnu riječ, ali se ne nalazi pri početku; pokušajte ju pomaknuti na početak.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
hr: Nadogradnja Standard PHP Library (SPL) nije dostupna. Zamolite vašeg web poslužitelja da vam je uključi.

en: The URL that this page should redirect to.
hr: URL na koji bi ova stranica se trebala preusmjeriti.

en: The advanced section of the %1$s meta box allows a user to noindex posts or change the canonical. These are things you might not want if you don't trust your authors, so by default, only administrators can do this. Enabling the advanced box allows all users to change these settings.
hr: Napredni dio %1$s meta okvira omogućava svim korisnicima da promijene noindex ili canonical postavke objava. To su dozvole koje možda ne želite imati ako ne vjerujete autorima, tako da prema zadanim postavkama, samo administratori mogu vidjeti napredni okvir. Uključivanje naprednog okvira omogućuje svim korisnicima da promijene ove postavke.

en: The amount of words following each of the subheadings doesn't exceed the recommended maximum of %1$d words, which is great.
hr: Broj riječi nakon svakog podnaslova ne prelazi preporučeni maksimum od %1$d riječi, što je odlično.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
hr: Propisani URL na koji ova stranica treba usmjeravati, ostavite prazan kao zadan za stalnu vezu. %sPodržava međudomenske propisane%s.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
hr: Kanonska poveznica je prikazana na stranici arhive ovog pojma

en: The copy scores %1$s in the %2$s test, which is considered %3$s to read. %4$s
hr: Rezultat teksta je %1$s po %2$s testu, što se smatra %3$s za pročitati. %4$s

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
hr: Postavka zadanog bloga treba biti numerički blog ID bloga kojeg želite koristiti kao zadanog.

en: The default card type to use
hr: Zadani tip kartice za korištenje

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
hr: Istaknuta slika treba biti najmanje 200x200 piksela velika da bi bila prihvatljiva za Facebook i druge stranice društvenih mreža.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
hr: Izgleda da je nedostupna filter ekstenzija. Kontaktirajte hosting da vam to omoguće.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
hr: Prvo pravo sve-u-jednom SEO rješenje za WordPress, uključujući on-page analizu sadržaja, XML mapom weba i mnogo toga drugog.

en: The focus keyword '%1$s' does not appear in the SEO title.
hr: Ključna riječ '%1$s' ne pojavljuje se u SEO naslovu.

en: The focus keyword appears in %2$d (out of %1$d) subheadings in the copy. While not a major ranking factor, this is beneficial.
hr: Fokusirana ključna riječ pojavljuje se u %2$d (od %1$d) podnaslova u tekstu. Iako nije glavni faktor za rangiranje, ovo je korisno.

en: The focus keyword appears in the URL for this page.
hr: Ključna riječ pojavljuje se u URL-u ove stranice.

en: The focus keyword appears in the first paragraph of the copy.
hr: Ključna riječ se nalazi u prvom paragrafu teksta.

en: The focus keyword contains a stop word. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info. | The focus keyword contains %3$d stop words. This may or may not be wise depending on the circumstances. Read %1$sthis article%2$s for more info.
hr[0]: Ključna riječ sadrži zaustavnu riječ. Ovo može, ali i ne mora biti mudro, ovisno o okolnostima. Pročitajte %1$sovaj članak%2$s za opširnije objašnjenje.
hr[1]: Ključna riječ sadrži %3$d zaustavne riječi. Ovo može, ali i ne mora biti mudro, ovisno o okolnostima. Pročitajte %1$sovaj članak%2$s za opširnije objašnjenje.
hr[2]: Ključna riječ sadrži %3$d zaustavnih riječi. Ovo može, ali i ne mora biti mudro, ovisno o okolnostima. Pročitajte %1$sovaj članak%2$s za opširnije objašnjenje.

en: The focus keyword does not appear in the URL for this page. If you decide to rename the URL be sure to check the old URL 301 redirects to the new one!
hr: Fokusirana ključna riječ pojavljuje se u URL-u ove stranice. Ako odlučite preimenovati URL, sjetite se postaviti 301 preusmjeravanje s starog URL-a na novi!

en: The focus keyword doesn't appear in the first paragraph of the copy. Make sure the topic is clear immediately.
hr: Fokusna ključna riječ ne pojavljuje se u prvom paragrafu teksta. Provjerite da je tema teksta odmah jasna.

en: The images on this page are missing alt attributes.
hr: Slike na ovoj stranici nemaju alt oznake (tagove).

en: The images on this page contain alt attributes with the focus keyword.
hr: Slike na ovoj stranici sadrže alt atribute s ključnom riječi.

en: The images on this page contain alt attributes.
hr: Slike na ovoj stranici sadrže alt oznake (tagove).

en: The images on this page do not have alt attributes containing the focus keyword.
hr: Slike na ovoj stranici nemaju alt atribute koji sadržavaju fokusnu ključnu riječ.

en: The issues have been successfully reloaded!
hr: Problemi su uspješno ponovno učitani!

en: The keyphrase is over 10 words, a keyphrase should be shorter.
hr: Ključna rečenica sadrži više od 10 riječi, ključna rečenica treba biti kraća.

en: The keyword density is %1$s, which is great; the focus keyword was found %2$d times.
hr: Učestalost ključne riječi je %1$s, što je odlično; fokusna ključna riječ je pronađena %2$d puta.

en: The keyword density is %1$s, which is over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
hr: Gustoća ključne riječi je %1$s, što je više od preporučenog %3$s maksimuma; ključna riječ je pronađena %2$d puta.

en: The keyword density is %1$s, which is too low; the focus keyword was found %2$d times.
hr: Gustoća ključne riječi je %1$s, što je malo; ključna riječ je pronađena %2$d puta.

en: The keyword density is %1$s, which is way over the advised %3$s maximum; the focus keyword was found %2$d times.
hr: Učestalost ključne riječi je %1$s, što je više od preporučenog maksimuma od %3$s; fokusna ključna riječ je pronađena %2$d puta.

en: The length of all subheadings is less than or equal to the recommended maximum of %1$d characters, which is great.
hr: Duljina svih podnaslova je manja ili jednaka preporučenom maksimumu od %1$d znakova, što je odlično.

en: The meta description contains %1$d sentence %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten this sentence. | The meta description contains %1$d sentences %2$sover %3$s words%4$s. Try to shorten these sentences.
hr[0]: Meta opis sadrži %1$d rečenicu %2$ss više od %3$s riječi%4$s. Pokušajte skratiti rečenicu.
hr[1]: Meta opis sadrži %1$d rečenice %2$ss više od %3$s riječi%4$s. Pokušajte skratiti rečenice.
hr[2]: Meta opis sadrži %1$d rečenice %2$ss više od %3$s riječi%4$s. Pokušajte skratiti rečenice.

en: The meta description contains no sentences %1$sover %2$s words%3$s.
hr: Meta opis ne sadrži rečenice %1$ss više od %2$s riječi%3$s.

en: The meta description contains the focus keyword.
hr: Meta opis sadrži ključnu riječ.

en: The meta description is under %1$d characters, however up to %2$d characters are available.
hr: Meta opis sadrži manje od %1$d znakova, stoga ima slobodnog mjesta za %2$d znakova.

en: The number of words following %1$d of the subheadings is too small. | The number of words following %1$d of the subheadings is too small.
hr[0]: Broj riječi nakon %1$d podnaslova je premali.
hr[1]: Broj riječi nakon %1$d podnaslova je premali.
hr[2]: Broj riječi nakon %1$d podnaslova je premali.

en: The number of words following each of the subheadings exceeds the recommended minimum of %1$d words, which is great.
hr: Broj riječi nakon svakog podnaslova prelazi preporučeni minimum od %1$d riječi. što je odlično.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
hr: Stari podaci uvezenog dodatka su uspješno obrisani.

en: The page title has a nice length.
hr: Naslov stranice ima dobru duljinu.

en: The page title is too short. Use the space to add keyword variations or create compelling call-to-action copy.
hr: Naslov stranice je prekratak. Iskoristite prostor i dodajte varijacije ključne riječi ili kreirajte neodoljiv tekst poziva-na-akciju.

en: The page title is wider than the viewable limit.
hr: Naslov stranice je dulji od vidljivog limita.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
hr: Detektiran je dodatak All-In-One-SEO. Želite li %suvesti njegove postavke%s?

en: The plugin wpSEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
hr: Detektiran je dodatak wpSEO. Želite li %suvesti njegove postavke%s?

en: The post %s appeared first on %s.
hr: Objava %s pojavila se prvi puta na %s.

en: The premium version of %1$s with more features & support.
hr: Premium inačica %1$s s više mogućnosti i podrškom.

en: The recommended minimum is %2$d word. | The recommended minimum is %2$d words.
hr[0]: Preporučeni minimum je %2$d riječ.
hr[1]: Preporučeni minimum je %2$d riječi.
hr[2]: Preporučeni minimum je %2$d riječi.

en: The separator defined in your theme's %s tag.
hr: Razdjelnik je definiran u Vašoj temi %s oznakom.

en: The site's name
hr: Naziv weba

en: The site's tag line / description
hr: Opis / slogan web stranice

en: The slug for this page contains a %1$sstop word%2$s, consider removing it. | The slug for this page contains %1$sstop words%2$s, consider removing them.
hr[0]: Slug ove stranice sadrži %1$szaustavnu riječ%2$s, razmislite o uklanjanju.
hr[1]: Slug ove stranice sadrži %1$szaustavne riječi%2$s, razmislite o uklanjanju.
hr[2]: Slug ove stranice sadrži %1$szaustavnih riječi%2$s, razmislite o uklanjanju.

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
hr: Slug za ovu stranicu je predugačak, razmislite o skraćivanju.

en: The specified meta description is over %1$d characters. Reducing it will ensure the entire description is visible.
hr: Navedeni meta opis sadrži više od %1$d znakova. Skraćivanjem ćete osigurati vidljivost cijelog opisa.

en: The target URL doesn't exist, but your server is not returning a 404 (file not found) error.
hr: Odredišni URL ne postoji, ali vaš server ne vraća 404 grešku

en: The text contains %1$d subheading, which is great. | The text contains %1$d subheadings, which is great.
hr[0]: Tekst sadrži %1$d podnaslov, što je odlično.
hr[1]: Tekst sadrži %1$d podnaslova, što je odlično.
hr[2]: Tekst sadrži %1$d podnaslova, što je odlično.

en: The text contains %1$d word. | The text contains %1$d words.
hr[0]: Tekst sadrži %1$d riječ.
hr[1]: Tekst sadrži %1$d riječi.
hr[2]: Tekst sadrži %1$d riječi.

en: The text contains %2$d consecutive sentences starting with the same word. Try to mix things up! | The text contains %1$d instances where %2$d or more consecutive sentences start with the same word. Try to mix things up!
hr[0]: Tekst sadrži %2$d uzastopnu rečenicu koja započinje s istom riječju. Pokušajte to malo izmiješati!
hr[1]: Tekst sadrži %1$d instance gdje %2$d ili više uzastopnih rečenica započinju s istom riječju. Pokušajte to malo izmiješati!
hr[2]: Tekst sadrži %1$d instanci gdje %2$d ili više uzastopnih rečenica započinju s istom riječju. Pokušajte to malo izmiješati!

en: The text does not contain any subheadings. Add at least one subheading.
hr: Tekst ne sadrži podnaslove. Dodajte najmanje jedan podnaslov.

en: The title &amp; metas settings for %1$s are made up of variables that are replaced by specific values from the page when the page is displayed. The tabs on the left explain the available variables.
hr: Postavke za naslove i meta za %1$s sačinjene su od varijabli koje zamjenjuju specifične vrijednosti iz stranice kada se ona prikazuje. Kartice na lijevoj strani objašnjavaju dostupne varijable.

en: The user sitemap contains the author archive URLs for every user on your site.
hr: Korisnička mapa stranice sadrži URL-ove arhiva autora za svakog autora na vašoj web stranici.

en: Theme License
hr: Licenca teme

en: There were no profiles found
hr: Nema pronađenih profila

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
hr: Ovo su naslov, opis i slika koji se koriste u Open Graph meta oznakama na početnoj stranici vaše web stranice.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
hr: Ove stranice biti će %s po zadanom, tako da se nikad neće pojavljivati u rezultatima pretraga.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
hr: Ovaj Facebook korisnik je već dodani kao administrator.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
hr: Ovi podaci su prikazani kao meta podaci na vašoj web stranici. Namjena im je da se pojave u Google Knowledge Graph. Možete odabrati između opcija tvrtka/pravna osoba ili fizička osoba:

en: This export includes taxonomy metadata
hr: Ovaj izvoz sadrži taksonomijske meta podatke

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
hr: Ova mogućnost se koristi za automatsko dodavanje sadržaja u RSS, točnije, namjena joj je dodavanje poveznica prema vašem blogu i objavama kako bi scraperi automatski dodali ove poveznice, pomažući tražilicama da identificiraju vas kao originalni izvor sadržaja.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
hr: Ovo vam omogućuje kreiranje jednostavnijih URL-ova, tako da automatski uklanja zaustavne riječi iz njih.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
hr: Slika se koristi ako objava/stranica koja se dijeli ne sadrži nikakve slike.

en: This is a rendering of what this post might look like in Google's search results. %sLearn more about the Snippet Preview%s.
hr: Ovo je prikaz kako bi vaša objava mogla izgledati u rezultatima pretraživanja Googlea. %sNaučite više o Pretpregledu isječka%s.

en: This is a settings export file for the %1$s plugin by Yoast.com
hr: Ovo je izvozna datoteka postavki za dodatak %1$s autora Yoast.com

en: This is below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
hr[0]: Ovo je ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.
hr[1]: Ovo je ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.
hr[2]: Ovo je ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.

en: This is far below the recommended minimum of %2$d word. Add more content that is relevant for the topic. | This is far below the recommended minimum of %2$d words. Add more content that is relevant for the topic.
hr[0]: Ovo je jako ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.
hr[1]: Ovo je jako ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.
hr[2]: Ovo je jako ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još teksta koje je relevantan za ovu temu.

en: This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d word. | This is more than or equal to the recommended minimum of %2$d words.
hr[0]: Ovo je više od ili jednako preporučenom minimumu od %2$d riječi.
hr[1]: Ovo je više od ili jednako preporučenom minimumu od %2$d riječi.
hr[2]: Ovo je više od ili jednako preporučenom minimumu od %2$d riječi.

en: This is slightly below the recommended minimum of %2$d word. Add a bit more copy. | This is slightly below the recommended minimum of %2$d words. Add a bit more copy.
hr[0]: Ovo je neznatno ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još malo teksta.
hr[1]: Ovo je neznatno ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još malo teksta.
hr[2]: Ovo je neznatno ispod preporučenog minimuma od %2$d riječi. Dodajte još malo teksta.

en: This is the content analysis, a collection of content checks that analyze the content of your page. %sLearn more about the Content Analysis Tool%s.
hr: Ovo je analiza sadržaja, kolekcija provjera sadržaja koje analiziraju sadržaj vaše stranice. %sNaučite više o alatu Analiza sadržaja%s.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
hr: Ovdje ćete unijeti licencirane ključeve za jedan od naših premium dodataka, ako jedan od njih aktivirate.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
hr: Ovo treba biti postojeći blog. Blog %s ne postoji ili je označen kao obrisan.

en: This page has %1$s nofollowed link(s) and %2$s normal outbound link(s).
hr: Ova stranica sadrži %1$s nofollowed poveznicu i %2$s normalne odlazne poveznice.

en: This page has %1$s outbound link(s), all nofollowed.
hr: Ova stranica sadrži %1$s odlaznu poveznicu, sve su nofollowed.

en: This page has %1$s outbound link(s).
hr: Stranica ima %1$s vanjskih poveznica.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
hr: Ovo sprječava prikaz granatih odgovora kada korisnik onesposobi JavaScript, ali na velikoj web stranici može napraviti <em>ogromno</em> poboljšanje u crawlanju pretraživača kada imate puno komentara.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
hr: Ova stranica nije pravilno aktivirana na yoast.com i na taj način buduće ugradnje se ne mogu izvršiti. Molimo vas da aktivirate stranicu s važećim licencnim ključem.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
hr: Ovaj alat dopušta vam brzo mijenjanje datoteka važnih za vaš SEO, kao što su robots.txt, ako je imate, ili vaša .htaccess datoteka.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
hr: Ovaj alat dopušta vam da brzo izmijenite naslove i opise u svojim objavama i na stranicama, bez da morate otvarati i uređivati svaku stranicu.

en: Title
hr: Naslov

en: Title Separator
hr: Razdjelnik naslova

en: Title optimization
hr: Optimizacija naslova

en: Title separator symbol
hr: Simbol Razdjelnika naslova

en: Title template
hr: Predložak naslova

en: Title to use for Author page
hr: Naslov koji se koristi na stranici autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
hr: Naslov koji će se koristiti za ovu stranicu u breadcrumb putanji

en: Titles &amp; Metas
hr: Naslovi i meta podaci

en: To %1$sconfirm your site with Pinterest%2$s, add the meta tag here:
hr: Za %1$sverificiranje stranice kod Pinterest%2$s, dodajte meta oznaku ovdje:

en: To allow %1$s to fetch your %2$s information, please enter your Google Authorization Code. Clicking the button below will open a new window.
hr: Kako bi omogućili %1$s da dohvati vaše %2$s informacije, unesite Google Authorization Code. Klikom na gumb ispod otvoriti ćete novi prozor.

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s for your site, you need to specify a Facebook Admin. This can be a user. If you have an app for your site, you could use that as well.
hr: Kako biste pristupili %sFacebook Insights%s za vlastitu stranicu, morate odabrati Facebook administratora. To može biti i korisnik. Ukoliko imate aplikaciju za stranicu, isto možete koristiti.

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
hr: Kako bi mogli pristupiti %1$sFacebook Insights%2$s, ovdje trebate dodati korisnika. Ime se koristi samo za referencu, ID se koristi za verifikaciju.

en: To be able to add and analyze multiple keywords for a post or page you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
hr: Kako bi mogli dodati i analizirati više ključnih riječi za objavu ili stranicu, trebate %1$s. Dodatak možete kupiti, uključujući godinu dana podrške, ažuriranja i nadogradnji na %2$s.

en: To be able to contact our support team, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support, updates and upgrades, on %2$s.
hr: Kako bi mogli kontaktirati naš tim za podršku, trebate %1$s. Dodatak možete kupiti, uključujući godinu dana podrške, ažuriranja i nadogradnji na %2$s.

en: To be able to create a redirect and fix this issue, you need %1$s. You can buy the plugin, including one year of support and updates, on %2$s.
hr: Kako bi kreirali preusmjeravanje i ispravili ovaj problem, trebate %1$s. Dodatak možete kupiti, uključujući godinu dana podrške, ažuriranja i nadogradnji na %2$s.

en: To let search engines know which social profiles are associated to this site, enter them below:
hr: Kako bi tražilicama dali do znanja koji se društveni profili povezani s ovom web stranicom, unesite ih ispod:

en: Toggle license status
hr: Promijeni status licence

en: Tools
hr: Alati

en: Translation of %s
hr: %s prijevod

en: Try to expand this paragraph, or connect it to the previous or next paragraph. | Try to expand these paragraphs, or connect each of them to the previous or next paragraph.
hr[0]: Pokušaje proširiti ovaj paragraf, ili ga spojiti s prethodnim ili sljedećim paragrafom.
hr[1]: Pokušaje proširiti ove paragrafe, ili ih spojiti s prethodnim ili sljedećim paragrafom.
hr[2]: Pokušaje proširiti ove paragrafe, ili ih spojiti s prethodnim ili sljedećim paragrafom.

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
hr: Pokušajte skratiti rečenice kako biste poboljšali čitljivost.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
hr: Pokušajte pisati kraće rečenice, koristeći lakše riječi kako bi popravili čitljivost.

en: Trying to build the sitemap cache key, but the postfix and prefix combination leaves too little room to do this. You are probably requesting a page that is way out of the expected range.
hr: Pri pokušaju kreiranja ključ predmemorije mape stranice (cache key), ali kombinacija postfixa i prefixa ne ostavlja dovoljno mjesta za ovo. Vjerojatno tražite stranicu koja je izvan očekivanoga raspona.

en: Twitter Username
hr: Twitter korisničko ime

en: Twitter metadata
hr: Twitter meta podaci

en: Twitter settings
hr: Twitter postavke

en: Twitter username (without @)
hr: Korisničko ime na Twitteru (bez @)

en: URL points to a non-existent page.
hr: URL upućuje na nepostojeću stranicu.

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
hr: Odpakiravanje neuspjelo - datoteka settings.ini nije pronađena.

en: Unzipping failed with error "%s".
hr: Odpakiravanje neuspješno, greška "%s".

en: Updated Robots.txt
hr: Ažuriran Robots.txt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
hr: Ažuriranjem ove teme izgubiti će te sva podešavanja. 'Odustani' kako bi odustali, ili 'OK' da nastavite.

en: Upgrade to %1$s &raquo;
hr: Nadogradite na %1$s &raquo;

en: Upload Image
hr: Upload slike

en: Upload failed.
hr: Upload nije uspio.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
hr: Korištenje ove značajke breadcrumbova je objašnjeno u %1$sčlanku o implementaciji breadcrumbova u našoj bazi znanja%2$s.

en: Use Image
hr: Koristi sliku

en: Use meta keywords tag?
hr: Koristiti oznake meta ključnih riječi?

en: User sitemap
hr: Korisnička mapa stranica

en: User sitemap settings
hr: Postavke mape stranica za korisnike

en: Users without posts
hr: Korisnici bez objava

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
hr: Koristeći ovu formu možete resetirati web na zadane SEO postavke.

en: Video tutorial
hr: Video upute

en: View
hr: Pregled

en: View &#8220;%s&#8221;
hr: Pregled &#8220;%s&#8221;

en: WP Page Title
hr: WP naslov stranice

en: Want to be a %s Expert?
hr: Želite biti %s stručnjak?

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
hr: Želite nam pomoći u razvoju? Pročitajte %1$ssmjernice o sudjelovanju%2$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
hr: Upozorenje: iako se postavke meta robota mogu podesiti ovdje, cijeli web je podešen da se ne indeksira (noindex) u glavnim postavkama privatnosti stoga ove postavke neće imati učinka.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
hr: Spajanje s našim API-jem za provjeru vašeg licencnog ključa nije uspjelo. Kontaktirajte vaš hosting da omoguće odlazne konekcije s vašeg poslužitelja ka %s.

en: We have detected the following issues that affect the SEO of your site.
hr: Detektirali smo sljedeće probleme koji utječu na SEO vaše web stranice.

en: We're always grateful for patches from non-regular contributors, in %1$s %2$s, patches from the following people made it in:
hr: Uvijek smo zahvalni na zakrpama od neregularnih programera, u %1$s %2$s, prihvatili smo zakrpe od sljedećih osoba:

en: We've updated our SEO score algorithm. %1$sRecalculate the SEO scores%2$s for all posts and pages.
hr: Ažurirali smo naš algoritam za SEO rezultat. %1$sPonovno izračunavanje SEO rezultata%2$s za sve objave i stranice.

en: Webmaster Tools
hr: Alati za webmastere

en: Webmaster Tools verification
hr: Verifikacija Webmaster Toolsa

en: Website name
hr: Naziv web stranice

en: While most of the development team is at %1$sYoast%2$s in the Netherlands, %3$s is created by a worldwide team.
hr: Dok je veći dio razvojnog tima u %1$sYoastu%2$s u Nizozemskoj, %3$s razvija tim iz cijelog svijeta.

en: Who should have access to the %1$s settings
hr: Tko bi trebao imati pristup %1$s postavkama

en: Why Google won't display the right page title
hr: Zašto Google ne prikazuje ispravan naslov stranice

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
hr: Postavke i podaci WooThemes SEO okosnice uspješno uvezeni.

en: XML Sitemaps
hr: XML mape stranica

en: XML sitemap functionality
hr: Funkcionalnost XML mape stranica

en: Yandex Webmaster Tools
hr: Yandex alati za webmastere

en: Yoast Developers
hr: Yoast programeri

en: Yoast SEO video tutorial
hr: Yoast SEO video upute

en: Yoast plugins share some code between them to make your site faster. As a result of that, we need all Yoast plugins to be up to date. We've detected this isn't the case, so please update the Yoast plugins that aren't up to date yet.
hr: Yoast dodaci međusobno dijele neke kodove da bi Vaše stranice ubrzali. Zato je potrebno da svi Yoast dodaci budu ažurni. Otkrili smo da to nije tako pa Vas molimo da ažurirate Yoast dodatke koji još nisu ažurni.

en: You are not allowed to access this page.
hr: Nemate dopuštenje za pristup ovoj stranici.

en: You are trying to load non-minified files, these are only available in our development package. Check out %1$s to see all the source files.
hr: Pokušavate učitati datoteke koje nisu smanjene (non-minified), koje su dostupne samo u našem razvojnom paketu. Posjetite %1$s kako bi vidjeli sve izvorne datoteke.

en: You can choose to not include users without posts.
hr: Možete izuzeti autore bez objava.

en: You can click on each element in the preview to jump to the Snippet Editor.
hr: U pretpregledu možete kliknuti na svaki element i skočiti u Uređivač isječaka.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
hr: Možete odrediti naslov i opis za blog stranicu %suređivanjem blog stranice &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
hr: Možete odrediti naslov i opis za početnu stranicu %suređivanjem početne stranice &raquo;%s

en: You can exclude posts from the sitemap by entering a comma separated string with the Post ID's. The format will become something like: %1$s.
hr: Možete izuzeti objave iz mape stranica unosom ID-a objava odvojenih zarezom. Format će izgledati kao : %1$s.

en: You can fix this on the %1$sPermalink settings page%2$s.
hr: Ovo možete popraviti na zaslonu %1$sPostavki stalnih veza%2$s.

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
hr: Možete upotrijebiti kućice ispod kako biste raznim alatima za webmastere utvrdili je li vaša stranica već provjerena, a ako jest možete zaboraviti na to. Unesite meta podatke za provjeru:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
hr: Sljedeće varijable možete upotrijebiti unutar sadržaja, biti će zamijenjene s vrijednostima navedenim zdesna.

en: You can't edit %s that aren't yours.
hr: Ne možete ažurirati %s koji nisu vaši.

en: You can't edit %s.
hr: Ne možete ažurirati %s.

en: You cannot create a robots.txt file.
hr: Ne možete kreirati robots.txt datoteku.

en: You cannot edit the .htaccess file.
hr: Ne možete izmijeniti .htaccess datoteku.

en: You cannot edit the robots.txt file.
hr: Ne možete izmijeniti robots.txt datoteku.

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
hr: Ne možete nadvladati WPSEO standardnu zamjensku varijablu registrirajući varijablu s istim imenom. Upotrijebite filter "wpseo_replacements" za postavljanje zamjenske vrijednosti.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
hr: Definirali ste vaš ključ licence s %s PHP konstantom.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
hr: <strong>Ne trebate</strong> generirati XML mapu stranica niti će na to biti utrošeno vrijeme nakon objave posta.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
hr: Ne morate kreirati preusmjeravanje za URL %1$s jer ono već postoji. Postojeće preusmjeravanje vodi na %2$s. Ako je ovo ispravno, možete označiti ovaj problem riješenim. Ako nije, otvorite zaslon s preusmjeravanjima i promijenite odredišni URL.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
hr: Nemate postname u URL-u svojih objava i stranica, što izričito preporučamo. Razmislite o postavljanju strukture stalnih veza na <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
hr: Nemate robots.txt datoteku, kreirajte je ovdje:

en: You have %1$d subheading containing more than the recommended maximum of %2$d characters. | You have %1$d subheadings containing more than the recommended maximum of %2$d characters.
hr[0]: Vaš %1$d podnaslov sadrži više od preporučenog maksimuma od %2$d znakova.
hr[1]: Vaš %1$d podnaslova sadrže više od preporučenog maksimuma od %2$d znakova.
hr[2]: Vaš %1$d podnaslova sadrži više od preporučenog maksimuma od %2$d znakova.

en: You have a new issue concerning your SEO! | You have %d new issues concerning your SEO!
hr[0]: Imate novi SEO problem!
hr[1]: Imate %d nova SEO problema!
hr[2]: Imate %d novih SEO problema!

en: You have an unlimited license.
hr: Imate neograničenu licencu.

en: You have far too little content, please add some content to enable a good analysis.
hr: Imate premalo sadržaja, dodajte još sadržaja kako bi omogućili dobru analizu.

en: You have not used the focus keyword in any subheading (such as an H2) in your copy.
hr: Niste upotrijebili fokusiranu ključnu riječ ni u jednom podnaslovu (kao što je H2) u vašem tekstu.

en: You have used %d/%d activations.
hr: Iskoristili ste %d%d aktivacije/a

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
hr: Koristili ste HTML u svojoj vrijednosti što nije dopušteno.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
hr: Ako imate dodatne varijable koje želite zaštiti kod čišćenja, dodajte ih ovdje odvojene zarezom.

en: You must %1$sgo to your Reading Settings%2$s and uncheck the box for Search Engine Visibility.
hr: Trebate %1$sotvoriti zaslon Postavki čitanja%2$s i odznačiti okvir za Vidljivost tražilicama.

en: You searched for
hr: Tražili ste

en: You searched for %s
hr: Tražili ste %s

en: You still have the default WordPress tagline, even an empty one is probably better. %1$sYou can fix this in the customizer%2$s.
hr: Još uvijek imate izvorni WordPress slogan, čak je i nikakav slogan bolji. %1$sOvo možete ispraviti u prilagodniku%2$s.

en: You're linking to another page with the focus keyword you want this page to rank for. Consider changing that if you truly want this page to rank.
hr: Stavljate poveznicu na drugu stranicu koja sadrži fokusnu riječ za koju želite da se ova stranica rangira. Razmislite o promijeni ako zbilja želite da se ova stranica rangira.

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
hr: Koristite WordPress na %1$s. Iako je %2$s preveden na %1$s za %3$d%%, još se ne isporučuje s dodatkom. Možete pomoći! Registrirajte se na %4$s kako biste pomogli dovršiti prijevod za %1$s!!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
hr: Koristite WordPress na jeziku koji trenutno ne podržavamo. Bilo bi nam drago da %2$s bude preveden i u ovaj jezik, ali nažalost, trenutno nije. To možete promijeniti! Registrirajte se na %4$s kako biste pomogli napraviti prijevod!

en: You've never used this focus keyword before, very good.
hr: Nikada prije niste koristili ovu ključnu riječ, vrlo dobro.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
hr: Dostigli ste aktivacijski limit. Morate <a href="%s">nadograditi svoju licencu</a> kako biste je koristili na ovom webu.

en: You've used this focus keyword %1$s%2$d times before%3$s, it's probably a good idea to read %4$sthis post on cornerstone content%5$s and improve your keyword strategy.
hr: Upotrijebili ste ovu fokusiranu riječ %1$s%2$d puta ranije%3$s, savjetujemo vam da pročitate %4$sovu objavu o temeljnom sadržaju%5$s i poboljšate svoju strategiju ključnih riječi.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
hr: Upotrijebili ste ovu fokusiranu riječ %1$sjednom ranije%2$s, pripazite i provjerite koji je URL na vašoj web stranici najvažniji za ovu ključnu riječ.

en: Your %s license has been activated.
hr: Vaša %s licenca je aktivirana.

en: Your %s license has been deactivated.
hr: Vaša %s licenca je deaktivirana.

en: Your %s license will expire on %s.
hr: Vaša %s licenca će isteći %s.

en: Your Info
hr: Vaši podaci

en: Your XML Sitemap
hr: Vaša XML mapa stranica

en: Your homepage can be indexed by search engines.
hr: Vaša početna stranica ne može biti indeksirana od strane tražilica.

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
hr: Vaš unos sadrži nevažeće znakove. Molimo, provjerite jesu li oba polja ispravno popunjena.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
hr: Vaša licenca je istekla. Morate <a href="%s">produžiti vašu licencu</a> kako biste je mogli ponovno koristiti.

en: Your name
hr: Vaše ime

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
hr: Vaš poslužitelj ima zastarjelu inačicu PHP cURL modula (Inačica: %s). Kontaktirajte vaš hosting da ovo ažurira na najnoviju inačicu cURL-a. Više o ovome možete pročitati u našoj %sBazi znanja%s.

en: Your social profiles
hr: Vaši društveni profili

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
hr: ,o,iznad,poslije,ponovo,protiv,sve,sam,i,bilo koji,su,kao,u,je,jer,bio,prije,bivajući,ispod,između,oba,ali,uz,moglo,učinio,činim,čini,čineći,tokom,svaki,nekoliko,za,od,dalje,imao,ima,imam,imajući,on,on bi,on će,on je,ona,ovdje,ovdje je,njezino,sama sebe,on,samog sebe,njegov,kako,kako je,ja,ja bih,ja ću,ja sam,ja sam,ako,u,u,je,ono,ono je,njegovo,samo sebe,hajdemo,mene,više,većinom,moje,samog sebe,niti,od,na,jednom,samo,ili,ostali,trebalo,naš,naše,sebe same,izvan,preko,svoje,jednako,ona,ona bi,ona će,ona je,treba,tako,neki,poput,nego,ovo,ovo je,,njihov,njihovo,oni,sami sebe,tada,tamo,tamo je,ovi,oni,oni bi,oni će,oni su,oni su,ovo,oni,kroz,k,isto,ispod,dok,gore,vrlo,bio,mi,mi bi,mi ćemo,mi smo,mi smo,su,što,što je,kada,kada je,gdje,gdje je,koji,dok,tko je,kome,zašto,zašto je,sa,bi,ti,ti bi,ti ćeš,ti si,ti si,tvoj,tvoje,samog sebe,sami sebe

en: archived
hr: arhiviran

en: difficult
hr: teško

en: easy
hr: jednostavno

en: fairly difficult
hr: prilično teško

en: fairly easy
hr: prilično jednostavno

en: mature
hr: zreli

en: ok
hr: U redu

en: or
hr: ili

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Sva <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Sve <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Svih <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
hr[0]: Smeće <span class="count">(%s)</span>
hr[1]: Smeća <span class="count">(%s)</span>
hr[2]: Smeća <span class="count">(%s)</span>

en: public
hr: javni

en: search
hr: pretraga

en: very difficult
hr: vrlo teško

en: very easy
hr: vrlo jednostavno

en: wpSEO has been deactivated
hr: wpSEO je deaktiviran
