Yoast SEO (for WordPress) - en to sk translation catalogue (498 entries)

en: "Max entries per sitemap page" should be a positive number, which %s is not. Please correct.
sk: "Maximálny počet položiek na mape stránok" by mal byť kladné číslo. %s nie je. Opravte ho prosím.

en: %s Archive
sk: Archív %s

en: %s Archives
sk: Archívy %s

en: %s Description
sk: %s Popis

en: %s Image
sk: %s Obrázok

en: %s License
sk: Licencia %s

en: %s Title
sk: %s Nadpis

en: %s does not seem to be a valid %s verification string. Please correct.
sk: %s nevyzerá ako platný overovací reťazec pre %s. Opravte ho prosím.

en: %s does not seem to be a valid Twitter user-id. Please correct.
sk: %s nie je platné ID Twitter používateľa. Opravte ho prosím.

en: %s does not seem to be a valid url. Please correct.
sk: %s nie je platná URL adresa. Opravte ju prosím.

en: %s failed to check for updates because of the following error: <em>%s</em>
sk: %s nepodarilo sa skontrolovať aktualizácie kvôli nasledujúcej chybe: <em>%s</em>

en: %s is network activated, please contact your site administrator to manage the license.
sk: %s je aktivovaná na sieti, prosím kontaktuje administrátora ohľadom licencie.

en: %s is network activated, you can manage your license in the <a href="%s">network admin license page</a>.
sk: %s je aktivovaná na sieti, môžete spravovať licenciu na <a href="%s">stránke licencií u administrátora siete.</a>.

en: %s restored to default SEO settings.
sk: %s obnovil SEO nastavenia na základné.

en: %s, Author at %s
sk: %s, Author %s

en: %s: License Settings
sk: Nastavenia licencie %s

en: %sRenew your license now%s.
sk: %sObnoviť licenciu%s.

en: &laquo; Back to Tools page
sk: &laquo; Späť na Nástroje

en: (deactivate your license so you can activate it on another WordPress site)
sk: (ak si licenciu želáte použiť na inej stránke, najprv ju deaktivujte)

en: (no parent)
sk: (bez nadradenej)

en: .htaccess file
sk: súbor .htaccess

en: 301 Redirect
sk: 301 presmerovanie

en: 404 pages
sk: 404 stránky

en: <a href="%s">Did you know you can upgrade your license?</a>
sk: <a href="%s">Viete, že si môžete aktualizovať licenciu?</a>

en: <a href="%s">Your license is expiring in %d days, would you like to extend it?</a>
sk: <a href="%s">Počet dní do vypršaní licencie: %d. Želáte si obnoviť licenciu?</a>

en: <b>Warning!</b> You're blocking external requests which means you won't be able to get %s updates. Please add %s to %s.
sk: <b>Varovanie!</b> Blokujete externé požiadavky. Pravdepodobne nebudete dostávať aktualizácie %s. Prosím pridajte %s do %s.

en: <strong>%s version %s</strong> is available. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Check out what's new</a> or <a href="%s" %s>update now</a>.
sk: Je dostuný <strong>%s verzia %s</strong>. <a href="%s" class="thickbox" title="%s">Zistite, čo je nové</a> alebo <a href="%s" %s>rovno aktualizujte</a>.

en: A Sitemap is an XML file that lists the URLs for a site. It allows webmasters to include additional information about each URL: when it was last updated, how often it changes, and how important it is in relation to other URLs in the site. This allows search engines to crawl the site more intelligently.
sk: Mapa stránok je XML súbor, ktorý obsahuje všetky URL adresy na stránke. Umožňuje administrátorovi stránky pridať ku každému odkazu dodatočné informácie:  poslednú aktualizáciu, frekvenciu zmien a dôležitosť v pozícii k ostatným odkazom. Toto umožňuje vyhľadávačom prechádzať webovou stránkou inteligentnejšie.

en: A link to the archive for the post author, with the authors name as anchor text.
sk: Odkaz na archív autora, ako text odkazu sa použije autorove meno.

en: A link to the post, with the title as anchor text.
sk: Odkaz na príspevok, ako text odkazu sa použije nadpis príspevku.

en: A link to your site, with your site's name and description as anchor text.
sk: Odkaz na vašu stránku, ako text odkazu sa použije názov a popis stránky.

en: A link to your site, with your site's name as anchor text.
sk: Odkaz na vašu stránku, ako text odkazu sa použije názov vašej stránky.

en: A replacement variable can not start with "%%cf_" or "%%ct_" as these are reserved for the WPSEO standard variable variables for custom fields and custom taxonomies. Try making your variable name unique.
sk: Náhrada premennej nemôže začínať s "%%cf_" alebo "%%ct_". Tieto sú rezervované pre premenné WPSEO vlastné polia  a taxonómie.. Použite unikátne meno.

en: A replacement variable can only contain alphanumeric characters, an underscore or a dash. Try renaming your variable.
sk: Náhrada premenných môže obsahovať iba čísla, písmená, podtržníky alebo pomlčky. Skúste premenovať premennú.

en: A replacement variable with the same name has already been registered. Try making your variable name more unique.
sk: Bola zistená náhrada premennej s rovnakým menom. Skúste urobiť vašu premennú viac unikátnu.

en: Accounts
sk: Účty

en: Action
sk: Akcia

en: Activate License
sk: Aktivovať licenciu

en: Activation failed:
sk: Aktivácia sa nepodarila:

en: AdWords External
sk: Externé AdWords

en: Add Another Facebook Admin
sk: Pridať daľšieho Facebook administrátora

en: Add Facebook admin
sk: Pridať Facebook administrátora

en: Add Open Graph meta data
sk: Pridať meta dáta Open Graph

en: Add Open Graph meta data to your site's %s section, Facebook and other social networks use this data when your pages are shared.
sk: Pridať Open Graph meta dáta na vašu stránku do sekcie %s. Facebook a ostatné sociálne siete používajú tieto dáta pri zdieľaní vašej stránky.

en: Add Twitter card meta data
sk: Pridať meta dáta Twitter karty

en: Add Twitter card meta data to your site's %s section.
sk: Pridať Twitter card meta dáta do sekcie stránky: %s

en: Add some info here needed for Google's Knowledge Graph.
sk: Pridajte dodatočné informácie pre Google Knowledge Graph.

en: Admin only notice: this page doesn't show a meta description because it doesn't have one, either write it for this page specifically or go into the SEO -> Titles menu and set up a template.
sk: Poznámka pre administrátorov: táto stránka nezobrazuje meta dáta pretože žiadne nemá. Môžete ich napísať presne pre túto stránku alebo chodte do SEO -> Nadpisy menu a nastavte šablónu.

en: Admin's Facebook user ID:
sk: Administrátorove Facebook ID používateľa:

en: Admin's name:
sk: Meno administrátora:

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Advanced <code>meta</code> robots settings for this page.
sk: Pokročilé nastavenia <code>meta</code> robotov pre túto stránku.

en: Advanced Settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Advanced Variables
sk: Pokročilé premenné

en: All SEO Scores
sk: All SEO Skóre

en: All of the options on these tabs are for advanced users only, if you don&#8217;t know whether you should check any, don&#8217;t touch them.
sk: Všetky možnosti na týchto záložkách sú len pre pokročilejších užívateľov. Ak neviete čo máte zaškrtnúť, nezasahujte do nastavení.

en: All-In-One-SEO has been deactivated
sk: All-In-One-SEO bolo deaktivované

en: Alternate name
sk: Alternatívny názov

en: Always include
sk: Vždy zahrnúť

en: Always index
sk: Vždy indexovať

en: Always noindex
sk: Vždy neindexovať

en: Analyze this page
sk: Analyzovať túto stránku

en: Anchor text for the Homepage
sk: Text odkazu pre domovskú stránku

en: Archives
sk: Archívy

en: Archives for
sk: Archívy

en: Are you in Google News? Increase your traffic from Google News by optimizing for it!
sk: Používate Google News? Zvýšte návštevnosť pomocou optimalizácie!

en: Are you sure you want to reset your SEO settings?
sk: Naozaj chcete obnoviť vaše nastavenia SEO na základné?

en: As you are redirecting attachment URLs to parent post URLs, these settings will currently only have an effect on <strong>unattached</strong> media items!
sk: Ak presmerujete URL adresu prílohy na URL adresu nadradeného článku, toto nastavenie bude mať dopad na <strong>nepriložené</strong> položky!

en: As you can see, there is a translation of this plugin in %1$s. This translation is currently %3$d%% complete. We need your help to make it complete and to fix any errors. Please register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
sk: Ako môžete vidieť, tu je preklad tohto modulu v %1$s. Tento preklad je práve na %3$d%% kompletný. Potrebujeme vašu pomoc pre skompletizovanie a opravenie chýb. Prosím registrujte sa na %4$s k pomoci skompletizovať preklad do %1$s!

en: Attachment caption
sk: Titulok prílohy

en: Auto detect
sk: Zistiť automaticky

en: Bad
sk: Zlé

en: Basic Variables
sk: Základné premenné

en: Bing Webmaster Tools
sk: Nástroje Bing Webmaster

en: Blog %s not found.
sk: Nebol nájdený blog %s.

en: Blog ID
sk: ID blogu

en: Breadcrumb for 404 Page
sk: Mininavigácia pre stránku 404

en: Breadcrumbs
sk: Mininavigácia

en: Breadcrumbs Title
sk: Nadpis mininavigácie

en: Breadcrumbs title
sk: Nadpis mininavigácie

en: Bulk editor
sk: Hromadný editor

en: CSS Validator
sk: CSS validátor

en: Canonical URL
sk: Jednoznačná URL adresa

en: Change URLs
sk: Zmeniť URL adresy

en: Check Google Cache
sk: Skontrolovať Google Cache

en: Check Headers
sk: Skontrolovať hlavičky

en: Check Inlinks (OSE)
sk: Kontrola spätných odkazov (OSE)

en: Check Keyword Density
sk: Kontrola výskytu kľúčového slova

en: Check Rich Snippets
sk: Skontrolujte Rich Snippets

en: Choose the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. If you choose 'None', the normal plugin defaults will be used.
sk: Zvolte predvolené nastavenia. Standardne budú použité nastavenia tej stránky, ktorú zvolíte.

en: Choose the symbol to use as your title separator. This will display, for instance, between your post title and site name.
sk: Vyberte zástupný znak, fungujúci ako oddeľovač. Toto sa zobrazí napríklad medzi názvom článku a stránky.

en: Choose whether you're a company or person
sk: Vyberte, či ste spoločnosť alebo osoba

en: Clean up permalinks
sk: Vyčistiť permalinky

en: Clear all Facebook Data
sk: Vymazať všetky Facebook dáta

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Company
sk: Spoločnosť

en: Company Info
sk: Informácie o spoločnosti

en: Company Logo
sk: Logo spoločnosti

en: Company Name
sk: Meno spoločnosti

en: Company or person
sk: Spoločnosť alebo osoba

en: Congratulations!
sk: Gratulujeme!

en: Content to put after each post in the feed
sk: Obsah vložený vo feede za každým príspevkom.

en: Content to put before each post in the feed
sk: Obsah ktorý sa vkladá pred každý obsah správy

en: Copy home meta description
sk: Skopírovať meta popis úvodnej stránky

en: Could not write settings to file.
sk: Nastavenia nemôžu byť zapísané do súboru.

en: Could not zip settings-file.
sk: Nedá sa zozipovať súbor s nastaveniami.

en: Create robots.txt file
sk: Vytvoriť súbor robots.txt

en: Credits
sk: Titulky

en: Current option:
sk: Aktuálna možnosť:

en: Currently connected Facebook admins:
sk: Aktuálne pripojení Facebook administrator:

en: Custom Post Type Archives
sk: Archívy vlastného typu príspevkov

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Date in Snippet Preview
sk: Dátum v náhľade snippetu

en: Date-based archives could in some cases also be seen as duplicate content.
sk: Archívy článkov podľa dátumov môžu tiež v niektorých prípadoch vytvárať duplicitný obsah.

en: Deactivate %s
sk: Deaktivovať %s

en: Deactivate License
sk: Deaktivovať licenciu

en: Debug Information
sk: Informácie pre ladenie chýb

en: Default for post type, currently: %s
sk: Základný typ príspevku, aktuálny je: %s

en: Default settings
sk: Základné nastavenia

en: Delete the old data after import? (recommended)
sk: Vymazať stare dáta po importe? (odporúčame)

en: Description
sk: Popis

en: Determine who has access to the plugins advanced settings on the post edit screen.
sk: Rozhodnite, kto má mať prístup k modulom rozšírených nastavení na obrazovke editovania príspevku.

en: Developer
sk: Vývojár

en: Edit
sk: Edituj

en: Edit Files
sk: Upraviť súbory

en: Edit the content of your .htaccess:
sk: Upraviť obsah vašeho .htaccess:

en: Edit the content of your robots.txt:
sk: Upraviť obsah robots.txt

en: Edit this item
sk: Upraviť túto položku

en: Enable Breadcrumbs
sk: Povoliť mininavigáciu

en: Enter the %sSite ID%s for the site whose settings you want to use as default for all sites that are added to your network. Leave empty for none (i.e. the normal plugin defaults will be used).
sk: Zadajte %S ID stránky%s, ktorej nastavenie chcete použiť ako predvolené na všetky stránky. Pole môžete nechať prázdne, budú použité základné nastavenia modulu.

en: Entries per page
sk: Položiek na stránku

en: Error 404: Page not found
sk: Chyba 404: Stránka nebola nájdená

en: Exclude user from Author-sitemap
sk: Vylúčiť používateľa z mapy stránok autorov

en: Existing Yoast Meta Description
sk: Existujúci Yoast meta popis

en: Extensions
sk: Rozšírenia

en: Extensions and Licenses
sk: Rozšírenia a licencie

en: FAQ
sk: Často kladené otázky

en: Facebook Debugger
sk: Ladenie chýb Facebook

en: Facebook Insights and Admins
sk: Facebook Insights and Administrátori

en: Facebook Page URL
sk: URL adresa Facebook stránky

en: Facebook profile URL
sk: URL adresa profilu na Facebooku

en: Failed to activate your license, your license key seems to be invalid.
sk: Zlyhala aktivácia licencie. Váš licenčný kľúč je neplatný.

en: Failed to deactivate your %s license.
sk: Zlyhal pokus o deaktiváciu licencie %s.

en: File editor
sk: Editor súborov

en: Fix it.
sk: Opraviť.

en: Focus KW
sk: Kľúčové slovo

en: Focus keyword not set.
sk: Nie je nastavené žiadne kľúčové slovo

en: For each, pick the main account associated with this site and please enter them below:
sk: Pre všetky vyberte hlavný účet priradený k tejto stránke a zadajte ich nižšie:

en: For more information:
sk: Viac informácií:

en: Force rewrite titles
sk: Vynútiť prepísanie nadpisov

en: Frontpage settings
sk: Nastavenia úvodnej stránky

en: General
sk: Všeobecné

en: General settings
sk: Hlavné nastavenia

en: Get this extension
sk: Získať rozšírenie

en: Good
sk: Dobré

en: Google Publisher Page
sk: Stránka Google Publisher

en: Google shows your website's name in the search results, we will default to your site name but you can adapt it here. You can also provide an alternate website name you want Google to consider.
sk: Google zobrazuje vo výsledkoch vyhľadávania názov vašej webovej stránky. Štandardne zobrazíme meno stránky, ktoré ste nastavili vo všeobecných nastaveniach WordPressu, prípadne názov, ktorý zadáte tu. Môžete tiež poskytnúť alternatívny názov stránky, ktorý chcete, aby Google zvážil.

en: HTML Validator
sk: HTML validátor

en: HeadSpace2 data successfully imported
sk: Úspešne importované data z HeadSpace2

en: Hide
sk: Schovať

en: Home
sk: Domovská stránka

en: Homepage
sk: Úvodná stránka

en: Homepage &amp; Front page
sk: Uvodná a predná stránka

en: How to insert breadcrumbs in your theme
sk: Ako vložiť mininavigáciu do vašej témy

en: Huge SEO Issue: You're blocking access to robots.
sk: Veľká chyba SEO: Blokujete prístup robotom.

en: If this is the case on your site, you can choose to either disable it (which makes it redirect to the homepage), or to add %s to it so it doesn't show up in the search results.
sk: Ak je toto váš prípad, môžete sa rozhodnúť ho vypnúť (presmerovať archív na homepage) alebo pridať %s, aby sa nezobrazoval vo výsledkoch vyhľadávania.

en: If you don't want to use the meta description for sharing the post on %s but want another description there, write it here.
sk: Ak si neprajete používať meta popis pre zdieľaný príspevok %s, ale chete použiť iný popis, vložte ho sem.

en: If you don't want to use the post title for sharing the post on %s but instead want another title there, write it here.
sk: Ak si neprajete používať nadpis príspevku pri zdieľaní príspevku %s ale namiesto toho chcete použiť iný nadpis, vpíšte ho sem.

en: If you had a .htaccess file and it was editable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor .htaccess atribút pre upravovanie, môžete ho upraviť tu.

en: If you had a robots.txt file and it was editable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor robots.txt atribút pre upravovanie, môžete ho upraviť tu.

en: If you have a Google+ page for your business, add that URL here and link it on your Google+ page's about page.
sk: Ak máte Google+ stránku obchodu, pridajte URL adresu a spojte vašu Google+ stránku s touto stránkou.

en: If you type something above it will override your %smeta keywords template%s.
sk: Ak niečo napíšete do poľa vyššie, nahradí to vašu šablónu %smeta kľúčových slov%s.

en: If you want to exclude certain post types and/or taxonomies, you can also set that on this page.
sk: Ak chcete vyňať niektoré taxoníme alebo typy príspevkov, nastavíte to na tejto stránke.

en: If you want to override the image used on %s for this post, upload / choose an image or add the URL here.
sk: Ak si prajete prepísať obrázok použitý na %s pre tento príspevok, nahrajte / zvoľte obrázok alebo pridajte URL sem.

en: If you want to restore a site to the default %s settings, press this button.
sk: Ak si želáte obnoviť základné nastavenia pre %s, stlačte toto tlačidlo.

en: If you're running a one author blog, the author archive will be exactly the same as your homepage. This is what's called a %1$sduplicate content problem%2$s.
sk: V prípade, že máte na svojom blogu iba 1 autora, archív článkov tohto autora bude rovnaký ako homepage. Toto sa nazýva %1$sproblém duplicitného obsahu%2$s.

en: If you've used another SEO plugin, try the %sSEO Data Transporter%s plugin to move your data into this plugin, it rocks!
sk: AK ste používali iný SEO modul, vyskúšajte modul %sSEO Data Transporter%s na presun vašich dát do tohto modulu!

en: If your .htaccess were writable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor  .htaccess atribút pre zapisovanie, môžete ho upraviť tu.

en: If your robots.txt were writable, you could edit it from here.
sk: Ak má váš súbor robots.txt atribút pre zapisovanie, môžete ho upraviť tu.

en: Image URL
sk: URL adresa obrázka

en: Import and Export
sk: Import a Export

en: Import from All-in-One SEO?
sk: Import z All-in-One SEO?

en: Import from HeadSpace2?
sk: Import z HeadSpace2?

en: Import from WooThemes SEO framework?
sk: Import z WooThemes SEO framework?

en: Import from other SEO plugins
sk: Importovať z iných SEO modulov

en: Import settings
sk: Importovať nastavenia

en: Import settings by locating <em>settings.zip</em> and clicking "Import settings"
sk: Importovať nastavenia pomocou lokalizácie <em>settings.zip</em> a kliknutia na "Importovať nastavenia"

en: Import settings from other SEO plugins and export your settings for re-use on (another) blog.
sk: Importovať nastavenia z iných SEO modulov a exportovať vaše nastavenia pre použitie na (ďalšom) blogu.

en: In the specified meta description, consider: How does it compare to the competition? Could it be made more appealing?
sk: V uvedenom meta popise zvážte: Ako sa porovnávate s konkurenciou? Môžete byť výraznejší?

en: Include Taxonomy Metadata
sk: Zahrnúť meta dáta taxonómie

en: Introduction Tour
sk: Úvodná tour

en: Is your webserver low on memory? Decrease the entries per sitemap (default: 1000) to reduce load.
sk: Má váš server málo pamäte? Pre zníženie zaťaženia obmedzte počet položiek v mape stránok (štandardne: 1000).

en: Keyword Research
sk: Prieskum kľúčových slov

en: Latest Changes
sk: Najnovšie zmeny

en: License Key
sk: Licenčný kľúč

en: License status
sk: Stav licencie

en: Licenses
sk: Licencie

en: Like this plugin?
sk: Páči sa vám tento modul?

en: Max entries per sitemap
sk: Maximálny počet položiek na mape stránok

en: Meta Desc.
sk: Meta popis

en: Meta Robots
sk: Meta roboti

en: Meta Robots Advanced
sk: Pokročilé nastavenie meta robotov

en: Meta Robots Follow
sk: Sledovať meta roboty

en: Meta Robots Index
sk: Index meta robotov

en: Meta description
sk: Meta popis

en: Meta description template
sk: Meta popis šablóny

en: Meta description to use for Author page
sk: Meta popis pre stránku autora

en: Meta keywords
sk: Meta kľúčové slová

en: Meta keywords template
sk: Meta kľúčové slová šablóny

en: Meta keywords to use for Author page
sk: Meta kľúčové slová pre stránku autora

en: Meta keywords used on the archive page for this term.
sk: Meta kľúčové slová použité na archívnej stránke pre tento výraz.

en: Mobile-Friendly Test
sk: Test použiteľnosti pre mobily

en: More info can be found %1$son our knowledge base%2$s.
sk: Viac informácii môžete nájsť v %1$snašej databáze vedomostí%2$s.

en: MultiSite Settings
sk: Nastavenia viacerých stránok

en: NO ODP
sk: Žiadne ODP

en: Never include
sk: Nikdy nezahrnúť

en: New Yoast Meta Description
sk: Nový Yoast meta popis

en: New sites in the network inherit their SEO settings from this site
sk: Nové stránky v sieti zdedia SEO nastavenia tejto stránky

en: Next
sk: Pokračovať

en: No Archive
sk: Žiadny archív

en: No Image Index
sk: Obsah bez obrázka

en: No Snippet
sk: Žiadny snippet

en: No doubt you've used an SEO plugin before if this site isn't new. Let's make it easy on you, you can import the data below. If you want, you can import first, check if it was imported correctly, and then import &amp; delete. No duplicate data will be imported.
sk: Nepochybujeme, že už ste používali SEO modul. Pre uľahčenie vám umožňujeme nižšie importovať dáta. Ak si to chcete vyskúšať ako boli dáta naimportované, importujte ich, skontrolujte a potom dajte importovať &amp; zmazať. Nebudú vytvorené duplikáty.

en: No focus keyword set.
sk: Žiadne hlavné kľúčové slovo.

en: No images appear in this page, consider adding some as appropriate.
sk: Žiadne obrázky na stránke, zvážte pridanie vhodných obrázkov.

en: No meta description has been specified, search engines will display copy from the page instead.
sk: Nebol zadaný meta popis, vyhľadávače budú zobrazovať kópiu zo stránky.

en: No numeric value was received.
sk: Nebola prijatá číselná hodnota.

en: No settings found in file.
sk: V súbore neboli nájdené nastavenia.

en: No taxonomy metadata found
sk: Metadáta taxonómie nenájdené

en: Noindex this %s
sk: Neindexovať %s

en: None
sk: žiadny

en: Note that not all variables can be used in every template.
sk: Berte na vedomie, že nie všetky premenné môžu byť použité v každej šablóne.

en: Note: instead of templates these are the actual titles and meta descriptions for these custom post type archive pages.
sk: Poznámka: namiesto šablóny toto sú naozajstné nadpisy a meta popisy pre vlastné príspevky stránok archívu.

en: Now click on the &#8216;%1$sPost Types%2$s&#8217;-tab, as this will be our example.
sk: Náš príklad bude záložka "%1$stypy článkov%2$s"

en: On the Other tab you can change sitewide meta settings, like enable meta keywords.
sk: Na karte Iné, môžete meniť širšie nastavanie webu ako povolenie meta kľúčových slov.

en: On the archives tab you can set templates for specific pages like author archives, search results and more.
sk: Na karte archívov môžete nastaviť šablóny konkrétnych strán ako archívy autorov, výsledky vyhľadávaní atď.

en: On this tab you can enable the %1$sFacebook Open Graph%2$s functionality from this plugin, as well as assign a Facebook user or Application to be the admin of your site, so you can view the Facebook insights.
sk: Táto záložka povoluje fukcionality modulu spojenú s %1$sFacebook Open Graph%2$s. Nastavte Facebook používateľa alebo aplikáciu ako administrátora, budete tak vidieť Facebook Insights.

en: On this tab you can verify your site with Pinterest and enter your Pinterest account.
sk: Na tejto karte môžete verifikovať stránku s Pinterest a zadať svoj Pinterest účet.

en: Optimize your videos to show them off in search results and get more clicks!
sk: Optimalizujte video pre zobrazenie vo vyhľadávaní! Získate viac kliknutí.

en: Other
sk: Iné

en: Other variables not to clean
sk: Nevyčistiť ostatné premenné

en: Page %1$d of %2$d
sk: Stránka %1$d z %2$d

en: Page URL/Slug
sk: URL adresa/slug stránky

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: Paste your %s license key here..
sk: Prosím sem vložte váš %s licenčný kľúč..

en: People make mistakes in their links towards you sometimes, or unwanted parameters are added to the end of your URLs, this allows you to redirect them all away. Please note that while this is a feature that is actively maintained, it is known to break several plugins, and should for that reason be the first feature you disable when you encounter issues after installing this plugin.
sk: Ľudia robia chyby vo vlastných odkazoch, najčastejšie na koniec URL adresy pridajú nežiadúce znaky. Toto vám dovolí ich presmerovať. Prosím všimnite si, funkcia je stále vo vývoji, má problémy s viacerými modulmi. Ak zaznamenáte problémy, ihneď po inštalácii najprv vypnite toto nastavenie.

en: Permalinks
sk: Trvalé odkazy

en: Person
sk: Osoba

en: Pinterest Rich Pins Validator
sk: Pinterest Rich Pins validátor

en: Pinterest uses Open Graph metadata just like Facebook, so be sure to keep the Open Graph checkbox on the Facebook tab checked if you want to optimize your site for Pinterest.
sk: Pinterest používa Open Graph metadáta ako Facebook, uistite sa preto, že Open Graph voľba na karte Facebook je zaškrtnutá. Platí ak chcete optimalizovať stránku pre Pinterest.

en: Please create a page title.
sk: Prosím vytvorte nadpis stránky.

en: Please enter a license key in the field below first.
sk: Prosím najprv zadajte váš licenčný kľúč

en: Please enter the maximum number of entries per sitemap page (defaults to %s, you might want to lower this to prevent memory issues on some installs):
sk: Zadajte maximálny počet položiek na stránku sitemapy. (štandardne je %s, možno toto nastavenie budete chcieť zmenšiť kvôli problémov s pamäťou):

en: Please make sure both fields are filled.
sk: Uistite sa, či sú vyplnené obe polia.

en: Please select a valid post type for taxonomy "%s"
sk: Prosím, vyberte platný typ článku pre taxonómiu "%s"

en: Please select a valid taxonomy for post type "%s"
sk: Prosím, vyberte platnú taxonómiu pre typ článku "%s"

en: Post Status
sk: Stav článku

en: Post Type
sk: Typ článku

en: Post Types
sk: Typy príspevkov

en: Post doesn't exist.
sk: Článok neexistuje

en: Post has an invalid Post Type: %s.
sk: Neplatný typ článku: %s.

en: Post is set to noindex.
sk: Vypnuté indexovanie príspevku

en: Post type archive to show in breadcrumbs for taxonomies
sk: v mininavigácii pre taxonómie zobrazovať archív pre tieto typy príspevkov

en: Posts
sk: Príspevky

en: Prefix for Archive breadcrumbs
sk: Prefix archívu mininavigácie

en: Prefix for Search Page breadcrumbs
sk: Prefix stránky hľadania v mininavigácii

en: Prefix for the breadcrumb path
sk: Prefix cesty k mininavigácii

en: Premium Support
sk: Platená podpora

en: Prevent cleaning out Google Analytics Campaign & Google AdWords Parameters.
sk: Zabraniť mazaniu Google Analytics kampane a parametrov Google AdWords.

en: Preview
sk: Náhľad

en: Preview &#8220;%s&#8221;
sk: Náhľad &#8220;%s&#8221;

en: Previous
sk: Predchádzajúca

en: Privacy sensitive (FB admins and such), theme specific (title rewrite) and a few very site specific settings will not be imported to new blogs.
sk: Bezpečnostné (FB administrátori), závislé od témy a niektoré iné nastavenia nebudú importované do nových blogov.

en: Project Lead
sk: Líder projektu

en: Publication date
sk: Dátum publikovania

en: QA & Translations Manager
sk: QA & Manažér prekladov

en: Rank better locally and in Google Maps, without breaking a sweat!
sk: Získajte bez námahy lepšie hodnotenie na Google Maps!

en: Register now &raquo;
sk: Registrujte sa teraz &raquo;

en: Remove stop words from slugs.
sk: Odstrániť zámená zo slugov (ten, tá, to)

en: Remove these ads?
sk: Odstrániť tieto reklamy?

en: Replaced with a custom taxonomies description
sk: Nahradené vlastným popisom taxonómie

en: Replaced with a posts custom field value
sk: Nahradené hodnotou vlastného pola prípevku

en: Replaced with a posts custom taxonomies, comma separated.
sk: Nahradené vlastnou taxonómiou príspevku, hodnoty oddelené čiarkou.

en: Replaced with the category description
sk: Nahradené popisom kategórie

en: Replaced with the current date
sk: Nahradené aktuálnym dátumom

en: Replaced with the current day
sk: Nahradené aktuálnym dňom

en: Replaced with the current month
sk: Nahradené aktuálnym mesiacom

en: Replaced with the current page number
sk: Nahradené aktuálným číslom stránky

en: Replaced with the current page number with context (i.e. page 2 of 4)
sk: Nahradené aktuálnym číslom stránky s kontextom (napr. stránka 2 z 4)

en: Replaced with the current page total
sk: Nahradené aktuálnym súčtom

en: Replaced with the current search phrase
sk: Nahradené súčasnou frázou vyhľadávania

en: Replaced with the current tag/tags
sk: Nahradené aktuálnou značkou/značkami

en: Replaced with the current time
sk: Nahradené aktuálnym časom

en: Replaced with the current year
sk: Nahradené aktuálnym rokom

en: Replaced with the date of the post/page
sk: Nahradiť dátumom príspevku/stránky

en: Replaced with the post categories (comma separated)
sk: Nahradené kategóriami príspevku (oddelenými čiarkami)

en: Replaced with the post type plural label
sk: Nahradené množným označením typu príspevku

en: Replaced with the post type single label
sk: Nahradené jednotným označením typu príspevku

en: Replaced with the post/page ID
sk: Nahradené ID číslom príspevku/stránku

en: Replaced with the post/page author's 'Biographical Info'
sk: Nahradené informáciou o autorovi článku/stránky

en: Replaced with the post/page author's 'nicename'
sk: Nahradené používateľským menom autora príspevku/článku

en: Replaced with the post/page author's userid
sk: Nahradené ID číslom autora príspevku/článku

en: Replaced with the post/page excerpt (or auto-generated if it does not exist)
sk: Nahradené zhrnutím príspevku/stránky (bude automaticky vygenerované ak neexistuje)

en: Replaced with the post/page excerpt (without auto-generation)
sk: Nahradené zhrnutím príspevku/stránky (nebude automaticky vygenerované)

en: Replaced with the post/page modified time
sk: Nahradené upraveným časom príspevku/stránky

en: Replaced with the posts focus keyword
sk: Nahradené hlavným kľúčovým slovom príspevku

en: Replaced with the slug which caused the 404
sk: Nahradené slugom. ktorý spôsobil chybu 404

en: Replaced with the tag description
sk: Nahradené popisom značky

en: Replaced with the term description
sk: Nahradené popisom výrazu

en: Replaced with the term name
sk: Nahradené názvom výrazu

en: Replaced with the title of the parent page of the current page
sk: Nahradené nadpisom aktuálneho príspevku/stránky

en: Replaced with the title of the post/page
sk: Nahradené nadpisom príspevku/stránky

en: Request error: "%s" (%scommon license notices%s)
sk: Chyba požiadavky: "%s" (%s bežný oznam licencie%s)

en: Restore Default Settings
sk: Obnoviť prednastavené hodnoty.

en: Restore site to default settings
sk: Obnoviť nastavenia stránky na základné

en: Restore site to defaults
sk: Obnoviť stránku na základnú

en: SEO Book
sk: Kniha SEO

en: SEO Settings
sk: Nastavenia SEO

en: SEO Title
sk: Nadpis SEO

en: SEO: Bad
sk: SEO: Zlé

en: SEO: Good
sk: SEO: Dobré

en: SEO: No Focus Keyword
sk: SEO: Žiadne hlavné kľúčové slovo

en: SEO: Post Noindexed
sk: SEO: Príspevok neindexovaný

en: Save MultiSite Settings
sk: Uložiť nastavenia viacerých stránok

en: Save changes to .htaccess
sk: Uložiť zmeny do .htaccess

en: Save changes to Robots.txt
sk: Uložiť zmeny do Robots.txt

en: Save your settings to activate XML Sitemaps.
sk: Pre aktiváciu XML Mapa stránok uložte svoje nastavenia.

en: Search for "%s"
sk: Hľadať "%s"

en: Search pages
sk: Stránky vyhľadávania

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: See the help tab for more info.
sk: Pre viac informácií pozrite kartu s pomocou.

en: Separator between breadcrumbs
sk: Oddeľovač v mininavigácii

en: Setting "%s" is no longer used and has been discarded.
sk: Nastavenie "%s" sa už nepoužíva, bolo zrušené.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Settings Updated.
sk: Nastavenia aktualizované.

en: Settings could not be imported:
sk: Nastavenia nemohli byť importované:

en: Settings successfully imported.
sk: Nastavenia úspešne importované.

en: Site Admins (default)
sk: Administrátori(základné)

en: Site ID
sk: ID stránky

en: Site-wide default: %s
sk: Štandardne pre celú stránku: %s

en: Sitewide meta settings
sk: Meta nastavenia pre celú stránku

en: Sitewide settings
sk: Nastavenia celých webstránok

en: So remember: If you change the %sattachment redirection setting%s in the future, the below settings will take effect for *all* media items.
sk: Pamätajte: Ak nabudúce zmeníte %s nastavenie presmerovania prílohy%s, toto bude použité na všetky položky,

en: So, we&#8217;ve come to the end of the tour. If you like the plugin, please %srate it 5 stars on WordPress.org%s!
sk: Prišli sme na koniec prehliadky. Ak sa vám náš modul páči, ohodnoťte ho 5 hviezdičkami na %sWordPress.org%s!

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Social settings
sk: Nastavenia sociálnych sietí

en: Special Pages
sk: Špeciálne stránky

en: Start Tour
sk: Začať prehliadku

en: Subscribe
sk: Odoberať

en: Subscribe to our Newsletter
sk: Odoberať náš Newsletter

en: Successfully cleared all Facebook Data
sk: Úspešne vymazané všetky Facebook dáta

en: Successfully removed admin %s
sk: Úspešne odstránený administrátor %s

en: Summary
sk: Sumár

en: Summary with large image
sk: Zhrnutie s veľkým obrázkom

en: Super Admins only
sk: Iba Super administrátori

en: Tab: Security
sk: Záložka:  Bezpečnosť

en: Tab: Webmaster Tools
sk: Záložka: Nástroje správcu webu

en: Tab: Your Info / Company Info
sk: Karta: Tvoje informácie / Informácie o spoločnosti

en: Take note:
sk: Spraviť poznámku:

en: Take this tour to quickly learn about the use of this plugin.
sk: Pozrite si prehliadku možností a schopností tohto modulu.

en: Taxonomies
sk: Taxonómie

en: Taxonomy to show in breadcrumbs for post types
sk: V mininavigácii pre príspevky zobrazovať taxonómiu

en: Team Yoast
sk: Tím Yoast

en: Template explanation
sk: Vysvetlenie šablóny

en: Templates and settings
sk: Šablóny a nastavenia

en: Thank you for using our plugin and good luck with your SEO!<br/><br/>Best,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s
sk: Ďakujeme, že používate náš modul a želáme veľa štastia so SEO!<br/><br/>S pozdravom,<br/>Team Yoast - %1$sYoast.com%2$s

en: The Breadcrumbs title is used in the breadcrumbs where this %s appears.
sk: Nadpis mininavigácie sa zobrazuje v mininavigácii kde sa %s nachádza.

en: The Standard PHP Library (SPL) extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
sk: Rozšírenie štandardnej knižnice PHP (SPL) nie je dostupné. Zistite v hostingu ako ho aktivovať.

en: The URL that this page should redirect to.
sk: URL adresa na ktorú vás táto stránka presmeruje.

en: The canonical URL that this page should point to, leave empty to default to permalink. %sCross domain canonical%s supported too.
sk: Jednoznačná URL adresa na ktorú táto stránka ukazuje, nechajte prázdne pre základné použietie trvalého odkazu. %s Jednoznačná Cross doména%s je podporovaná tiež.

en: The canonical link is shown on the archive page for this term.
sk: Kánonický odkaz je zobrazený v archíve stránky pre tento výraz.

en: The default blog setting must be the numeric blog id of the blog you want to use as default.
sk: Základné nastavenie blogu, musí obsahovať ID blogu, kotrý chcete použiť ako predvolený.

en: The default card type to use
sk: Predvolený typ karty

en: The featured image should be at least 200x200 pixels to be picked up by Facebook and other social media sites.
sk: Hlavný obrázok by mal mať veľkosť minimálne 200x200 pixelov, aby mohol byť použitý pre Facebook a iné sociálne siete.

en: The filter extension seem to be unavailable. Please ask your web host to enable it.
sk: Rozšírenie filtra nie je dostupné. Požiadajte web host pre odblokovanie.

en: The first tab will show you site-wide settings for titles, normally you'll only need to change the Title Separator.
sk: Prvá karta zobrazuje nastavenia pre nadpisy, kde sa najčastejšie mení oddeľovač nadpisov.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
sk: Prvé SEO riešenie pre WordPress obsahujúce analýzu obsahu stránky, XML mapy stránok a veľa iného.

en: The following file(s) is/are blocking your XML sitemaps from working properly:
sk: Nasledujúce súbory bránia vašej XML mape stránok  v správnej funkcionalite:

en: The frontpage settings allow you to set meta-data for your homepage, whereas the default settings allow you to set a fallback for all posts/pages without images.
sk: Nastavenia hlavnej stránky vám dovolí nastaviť meta dáta pre domácu stránku, z korých vychádza záloha pre ostatné články/stránky bez obrázkov.

en: The old data of the imported plugin was deleted successfully.
sk: Staré dáta z importovaného modulu boli úspešne zmazané.

en: The plugin All-In-One-SEO has been detected. Do you want to %simport its settings%s?
sk: Modul All-In-One-SEO bol detekovaný. Prajete si %simportovať jeho nastavenia%s?

en: The post %s appeared first on %s.
sk: Príspevok %s zobrazený najskôr %s.

en: The recommended image size for %1$s is %2$spx.
sk: Odporúčaná veľkosť obrázku pre %1$s je %2$spx.

en: The site's name
sk: Názov stránky

en: The site's tag line / description
sk: Slogan / popis stránky

en: The slug for this page is a bit long, consider shortening it.
sk: Slug pre túto stránku je príliš dlhý, prosím zvážte jeho skrátenie.

en: The templates are built using variables. You can find all these variables in the help tab (in the top-right corner of the page). The settings allow you to set specific behavior for the post types.
sk: Šablóny sú postavené na premenných. Tieto premenné nájdete v záložke pomoc (v pravom hornom rohu stránky). Nastavenie v=am dovolí rozlíšiť ho podla typu článkov.

en: Theme License
sk: Téma licencie

en: These are the title, description and image used in the Open Graph meta tags on the front page of your site.
sk: Nadpis, popis a obrázok použitý v Open Graph značkách na vašej úvodnej stránke.

en: These pages will be %s by default, so they will never show up in search results.
sk: Tieto stránky budú nastavené na %s, takže sa nikdy nezobrazia vo výsledkoch vyhľadávania vo vyhľadávačoch.

en: This %s follows the indexation rules set under Metas and Titles, you can override it here.
sk: %s sleduje pravidlá indexovania Meta dát a nadpisov, môžete to prestaviť tu.

en: This Facebook user has already been added as an admin.
sk: Tento Facebook používateľ uť bol pridaný ako administrátor.

en: This data is shown as metadata in your site. It is intended to appear in Google's Knowledge Graph. You can be either a company, or a person, choose either:
sk: Tieto dáta sú zobrazené ako metadáta na vašej stránke.  Ich účelom je zobrazovanie v Google Knowledge Graph. Môžete byť alebo spoločnosť alebo aj osoba, môžete vybrať oboje.

en: This export includes taxonomy metadata
sk: Tento export obsahuje taxonómiu metadát.

en: This feature is used to automatically add content to your RSS, more specifically, it's meant to add links back to your blog and your blog posts, so dumb scrapers will automatically add these links too, helping search engines identify you as the original source of the content.
sk: Táto vlastnosť je používaná na automatické pridávanie obsahu do RSS, špecifickejšie, pridáva odkazy na váš blog a vaše príspevky, pomáha to vyhľadávačom označiť vás ako autora obsahu.

en: This helps you to create cleaner URLs by automatically removing the stopwords from them.
sk: Toto vytvorí krajšie URL adresy.

en: This image is used if the post/page being shared does not contain any images.
sk: Tento obrázok je použitý ak príspevok/stránka neobsahuje žiadne obrázky.

en: This is where you	set the titles and meta-information for all your post types, taxonomies, archives, special pages and for your homepage. The page is divided into different tabs. Make sure you check &#8217;em all out!
sk: Na tejto stránke→	nastavíte nadpisy a meta informácie pre všetky typy článkov, taxonómie, archívy, špeciálne stránky a pre úvodnú stránku. Stránka je rozdelená záložkami, nezabudnite ich vyplniť všetky!

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
sk: Toto je miesto, kde by ste mali vložiť licenčné kľúče pre jeden z našich prémiových modulov, ak si ho prajete aktivovať.

en: This must be an existing blog. Blog %s does not exist or has been marked as deleted.
sk: Musí byť existujúci blog. Blog %s neexistuje, alebo bol označený ako zmazaný.

en: This plugin adds XML sitemaps to your site. The sitemaps are automatically updated when you publish a new post, page or custom post and Google and Bing will be automatically notified.
sk: Tento plugin k vašej stránke pridáva XML mapy stránok. Mapy stránok sa automaticky aktualizujú, keď pridáte nový príspevok, stránku alebo vlastné typy článkov.  Automaticky sa tiež upozorní Google a Bing.

en: This prevents threaded replies from working when the user has JavaScript disabled, but on a large site can mean a <em>huge</em> improvement in crawl efficiency for search engines when you have a lot of comments.
sk: Toto predchádza spojeným odpovediam pracovať ak používateľ vypne JavaScript. Na veľkej stránke to môže znamenať <em>výrazné</em> zvýšenie efektívnosti prehľadávania vyhľadávačmi, ak máte veľa komentárov.

en: This site has not been activated properly on yoast.com and thus cannot check for future updates. Please activate your site with a valid license key.
sk: Táto stránka nebola správne aktivovaná na yoast.com. Nie je môžné zabezpečiť aktualizácie. Prosím aktivujte stránku s platným licenčným kľúčom.

en: This tool allows you to quickly change important files for your SEO, like your robots.txt and, if you have one, your .htaccess file.
sk: Tento nástroj vám povolí rýchlo zmeniť dôležité súbory vášho SEO ako napríklad robots.txt, a ak používate, tak tiež .htaccess súbor.

en: This tool allows you to quickly change titles and descriptions of your posts and pages without having to go into the editor for each page.
sk: Tento nástroj vám umožní rýchlo zmeniť nadpisy a podpisy vašich príspevkov a stránok bez toho, aby ste použili editor na každej stránke.

en: Title
sk: Nadpis

en: Title &amp; Metas settings
sk: Title &amp; Meta nastavenia

en: Title Separator
sk: Oddeľovač nadpisov

en: Title optimization
sk: Optimalizácia nadpisu

en: Title template
sk: Šablóna nadpisu

en: Title to use for Author page
sk: Nadpis pre stránku autora

en: Title to use for this page in breadcrumb paths
sk: Nadpis používaný na tejto stránke v adrese mininavigácii

en: Titles &amp; Metas
sk: Nadpisy &amp; meta údaje

en: To be able to access %1$sFacebook Insights%2$s, you need to add a user here. The name is used for reference only, the ID is used for verification.
sk: Pre prístup do %1$sFacebook Insights%2$s je potrebné pridať používateľa. Meno je použité len pre referenciu, ID je použité pre overenie používateľa.

en: To inform Google about your social profiles, we need to know their URLs.
sk: Ak chcete informovať Google o vašich profiloch na sociálnych sieťach, potrebujeme vedieť ich URL adresy.

en: Toggle license status
sk: Prepnúť stav licencie

en: Tools
sk: Nástroje

en: Translation of %s
sk: Preklady z %s

en: Try to make shorter sentences to improve readability.
sk: Skúste tvoriť kratšie vety pre zjednoduchšenie čítania.

en: Try to make shorter sentences, using less difficult words to improve readability.
sk: Skúste tvoriť kratšie vety,používať jednoduchšie slová, aby ste zlepšili čitateľnosť.

en: Twitter Username
sk: Twitter používateľske meno

en: Twitter username (without @)
sk: Používateľské meno na Twitteri (bez @)

en: Unzipping failed - file settings.ini not found.
sk: Zlyhalo rozbaľovanie .zip súbora. Nebol nájdený súbor settings.ini

en: Unzipping failed with error "%s".
sk: Zlyhalo rozbaľovanie .zip súbora. Chyba: %s

en: Updated Robots.txt
sk: Aktualizovaný robots.txt

en: Updating this theme will lose any customizations you have made. 'Cancel' to stop, 'OK' to update.
sk: Aktualizáciou tejto témy vymažete všetky vlastné úpravy. Pre aktualizáciou kliknite na tlačidlo "Ok", ak si nie ste istý, kliknite na tlačidlo "Zrušiť".

en: Upload Image
sk: Nahrať obrázok

en: Upload failed.
sk: Zlyhalo nahranie.

en: Usage of this breadcrumbs feature is explained in %1$sour knowledge-base article on breadcrumbs implementation%2$s.
sk: Používanie tejto mininavigácie je vysvetlené v %1$snašej databáze znalostí v článku o mininavigácii%2$s.

en: Use Image
sk: Použiť obrázok

en: Use meta keywords tag?
sk: Použiť meta keywords tag?

en: User sitemap
sk: Používateľská mapa stránok

en: Using this form you can reset a site to the default SEO settings.
sk: Pomocou tohto formulára môžete obnoviť nastavenia SEO na základné.

en: View
sk: Zobraziť

en: View &#8220;%s&#8221;
sk: Zobraziť &#8220;%s&#8221;

en: View Changes
sk: Zobraziť zmeny

en: WP Page Title
sk: Nadpis WP stránky

en: Want to help us develop? Read our %1$scontribution guidelines%2$s!
sk: Chcete pre nás vyvíjať? Prečítajte si naše %1$spravidlá pridávania%2$s!

en: Warning: even though you can set the meta robots setting here, the entire site is set to noindex in the sitewide privacy settings, so these settings won't have an effect.
sk: Varovanie: Aj keď tu nastavíte meta roboty, vaša stránka má nastavené zrušenie indexovania(v nastaveniach stránky), nebudú vás roboty vidieť.

en: Warning: the variable %s cannot be used in this template.
sk: Upozornenie: premenná %s nesmie byť použitá v tejto šablóne.

en: We couldn't create a connection to our API to verify your license key(s). Please ask your hosting company to allow outgoing connections from your server to %s.
sk: Nepodarilo sa pripojiť na náš API aby sme overili váš licenčný kľúč. Prosím požiadajte vašu hostingovú spoločnosť o povolenie k pripojeniu z vášho servera na %s.

en: We've summarized the most recent changes in %s.
sk: Zosumarizovali sme najnovšie zmeny v %s.

en: Webmaster Tools
sk: Nástroje Webmastera

en: Website name
sk: Názov stránky

en: What are XML sitemaps?
sk: Čo sú XML sitemapy?

en: What does the plugin do with XML Sitemaps?
sk: Čo tento modul robí s XML mapami stránok?

en: Why Google won't display the right page title
sk: Prečo Google nezobrazí správny nadpis stránky

en: With %1$sTwitter Cards%2$s, you can attach rich photos, videos and media experience to tweets that drive traffic to your website. Simply check the box, sign up for the service, and users who Tweet links to your content will have a &#8220;Card&#8221; added to the tweet that&#8217;s visible to all of their followers.
sk: Pomocou %1$sTwitter Cards%2$s môžete prikladať fotky, videá a iné mediá do tweetov, ktoré pritiahnu návštevníkov na vašu stránku. Jednoducho označte políčko a registrujte si službu. Používatelia, ktorí budú zdielať váš obsah, budú mať pri tweete kartu, viditeľnú pre všetkých sledovateľov.

en: WooThemes SEO framework settings &amp; data successfully imported.
sk: Úspešne importované data z WooThemes SEO framework

en: XML Sitemaps
sk: XML Mapy stránok

en: Yandex Webmaster Tools
sk: Nástroje Yandex Webmaster

en: You are not allowed to access this page.
sk: Nemáte povolenie pristupovať k tejto stránke.

en: You can determine the title and description for the blog page by %sediting the blog page itself &raquo;%s
sk: Môžete určiť nadpis a popis stránky blogu pomocou %s úpravy stránky blogu &raquo;%s

en: You can determine the title and description for the front page by %sediting the front page itself &raquo;%s
sk: Môžete určiť nadpis a popis prednej stránky pomocou %s úpravy prednej stránky &raquo;%s

en: You can find your XML Sitemap here: %sXML Sitemap%s
sk: Tu nájdete vašu XML sitemapu: %sXML Sitemap%s

en: You can use the boxes below to verify with the different Webmaster Tools, if your site is already verified, you can just forget about these. Enter the verify meta values for:
sk: Oddiely nižšie môžete použiť na verifikáciu rôznych administrátorských nástrojov. Ak je vaša stránka už verifikovaná, môžete na ne zabudnúť. Zadajte údaje:

en: You can use the following variables within the content, they will be replaced by the value on the right.
sk: Môžete použiť nasledovné premenné v obsahu, budú nahradené hodnotou vpravo.

en: You can't edit %s that aren't yours.
sk: Nemôžete upravovať %s. Nemáte dostatočné práva.

en: You can't edit %s.
sk: Nemôžete upravovať %s.

en: You cannot create a robots.txt file.
sk: Nemôžete vytvoriť súbor robots.txt.

en: You cannot edit the .htaccess file.
sk: Nemôžete upraviť súbor .htaccess

en: You cannot edit the robots.txt file.
sk: Nemôžete upraviť súbor robots.txt

en: You cannot overrule a WPSEO standard variable replacement by registering a variable with the same name. Use the "wpseo_replacements" filter instead to adjust the replacement value.
sk: Nemôžete prepísať štandard WPSEO pomocou registrácie premennej s rovnakým menom. Použite filter  "wpseo_replacements" a upravte hodnoty.

en: You defined your license key using the %s PHP constant.
sk: Definovali ste licenčný kľúč pomocou %s PHP.

en: You do <strong>not</strong> need to generate the XML sitemap, nor will it take up time to generate after publishing a post.
sk:  <strong>Nie je potrebné</strong> generovať XML mapu stránok, ani to nezaberie čas po publikovaní príspevku.

en: You do not have your postname in the URL of your posts and pages, it is highly recommended that you do. Consider setting your permalink structure to <strong>/%postname%/</strong>.
sk: Nemáte zadané meno príspevku (postname) vo vašej URL adrese. Veľmi odporúčame jeho použitie. Zvážte zmenu štruktúry trvalých odkazov na <strong>/%postname%/</strong>.

en: You don't have a robots.txt file, create one here:
sk: Ak nemáte súbor robots.txt, tu jeden vytvoríte:

en: You have an unlimited license.
sk: Máte nelimitovanú licenciu.

en: You have used %d/%d activations.
sk: Použili ste %d/%d aktivácie.

en: You have used HTML in your value which is not allowed.
sk: Použili ste HTML vo vašej hodnote, použitie HTML nie je povolené.

en: You might have extra variables you want to prevent from cleaning out, add them here, comma separated.
sk: Ak si želáte zabrániť mazaniu ďalších parametrov, zadajte ich sem. Jednotlivé parametre oddeľujte čiarkou.

en: You searched for
sk: Hľadali ste

en: You searched for %s
sk: Hľadali ste %s

en: You're using WordPress in %1$s. While %2$s has been translated to %1$s for %3$d%%, it's not been shipped with the plugin yet. You can help! Register at %4$s to help complete the translation to %1$s!
sk: Používate WordPress v %1$s. Pokým %2$s bol preložený do %1$s na %3$d%%, nebol zahrnutý ešte k modulu. Môžete pomôcť! Registrujte sa %4$s a pomôžte s prekladom do %1$s!

en: You're using WordPress in a language we don't support yet. We'd love for %2$s to be translated in that language too, but unfortunately, it isn't right now. You can change that! Register at %4$s to help translate it!
sk: Používate WordPress v jazyku, ktorý zatiaľ nepodpoujeme. Radi by sme %2$s, aby bol preložený do tohto jazyka tiež, aj keď teraz nie je. Môžete to zmeniť! Registrujte sa na %4$s a pomôžte nám s prekladom!

en: You've never used this focus keyword before, very good.
sk: Ešte ste nikdy nepoužili toto hlavné kľúčové slovo, vynikajúco.

en: You've reached your activation limit. You must <a href="%s">upgrade your license</a> to use it on this site.
sk: Dosiahli ste limit aktivácií. Ak chcete modul používať na tejto stránke, musíte <a href="%s">ju aktualizovať</a>.

en: You've used this focus keyword %1$sonce before%2$s, be sure to make very clear which URL on your site is the most important for this keyword.
sk: Už ste toto hlavné kľúčové slovo %1$ raz použili %2$s, uistite sa ktorá adresa vašej stránky je najdôležitejšia pre toto slovo.

en: Your %s license has been activated.
sk: Vaša %s licencia bola aktivovaná

en: Your %s license has been deactivated.
sk: Vaša licencia %s bola deaktivovaná.

en: Your %s license will expire on %s.
sk: Vaša %s licencia vyprší %s

en: Your Info
sk: Tvoje informácie

en: Your input contains invalid characters. Please make sure both fields are filled in correctly.
sk: Zadané polia obsahujú neplatné znaky. Skontrolujte, či ste obe polia vyplnili správne.

en: Your license has expired. You must <a href="%s">extend your license</a> in order to use it again.
sk: Vaša licencia vypršala. Ak chete modul používať nadalej, <a href="%s">musíte si predĺžiť licenciu</a>.

en: Your name
sk: Vaše meno

en: Your server has an outdated version of the PHP module cURL (Version: %s). Please ask your hosting company to update this to a recent version of cURL. You can read more about that in our %sKnowledge base%s.
sk: Vaša verzia PHP modulu cURL (verzia %s) je zastaralá. Požiadajte Vašu hostingovú spoločnosť o aktualizáciu na novšiu verziu cURL. Viac sa môžete dozvedieť v %sKnowledge base%s.

en: a,about,above,after,again,against,all,am,an,and,any,are,as,at,be,because,been,before,being,below,between,both,but,by,could,did,do,does,doing,down,during,each,few,for,from,further,had,has,have,having,he,he'd,he'll,he's,her,here,here's,hers,herself,him,himself,his,how,how's,i,i'd,i'll,i'm,i've,if,in,into,is,it,it's,its,itself,let's,me,more,most,my,myself,nor,of,on,once,only,or,other,ought,our,ours,ourselves,out,over,own,same,she,she'd,she'll,she's,should,so,some,such,than,that,that's,the,their,theirs,them,themselves,then,there,there's,these,they,they'd,they'll,they're,they've,this,those,through,to,too,under,until,up,very,was,we,we'd,we'll,we're,we've,were,what,what's,when,when's,where,where's,which,while,who,who's,whom,why,why's,with,would,you,you'd,you'll,you're,you've,your,yours,yourself,yourselves
sk: a,o,hore,po,znova,oproti,všetko,am,an,a,hocijaký,sú,ako,u,je,pretože,bolo,predtým,je,pod,medzi,oboje,ale,od,môže,bolo,robiť,robí,deje sa,dole,počas,každý,zopár,pre,od,ďalší,mala,má,má,má,on,on by rád,bude,on je,jej,tu,tu je,jej,ona sama,jemu,on sám,jeho,ako,ako je,ja,ja by som,budem,som,mám,ak,v,v,je,ono,ono je,jeho,jeho samo,poďme,mne,viac,najviac,moje,ja sám,ani,z,na,raz,len,alebo,iný,by mal,náš,naše,nás samých,von,nad,vlastný,rovnaký,ona,ona by,ona bude,ona je,mať,tak,nejaký,taký,ako,to,to je, ,ich,ich,im,sami,potom,tu,tu je,tieto,ich,ich,oni budú,oni sú,oni majú,tento,tamten,cez,k,tiež,pod,pokým,hore,veľmi,bolo,my,my by sme,budeme,sme,máme,boli,čo,čo je,kedy,kedy je,kde,kde je,ktorý,pokým,kto,kto je,od koho,prečo,prečo je,s,chcieť,ty,ty by si rád,budeš,si,máš,tvoj,váš,tvoj,váš

en: archived
sk: archivovaný

en: difficult
sk: tažké

en: easy
sk: ľahké

en: fairly difficult
sk: trochu tažké

en: fairly easy
sk: normálne

en: mature
sk: dospelý

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Všetok <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Všetky <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Všetkých <span class="count">(%s)</span>

[ctx: posts]
en: Trash <span class="count">(%s)</span> | Trash <span class="count">(%s)</span>
sk[0]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[1]: Kôš <span class="count">(%s)</span>
sk[2]: Kôš <span class="count">(%s)</span>

en: public
sk: verejný

en: very difficult
sk: veľmi tažké

en: very easy
sk: veľmi ľahké
